Artykuły do tagu: przedszkole

Przedszkoliada zawitała do Piotrkowa
Piotrkowskie przedszkolaki brały udział w projekcie Przedszkoliada.pl. Impreza odbyła się w hali Relax.
Przenosiny szansą na rozwój. Z wizytą w Przedszkolu nr 16
To jedno z najbardziej nietypowych przedszkoli w Piotrkowie Trybunalskim – w nietypowej lokalizacji i o nietypowej powierzchni. Na poprawę warunków funkcjonowania i przeprowadzkę czeka od lat. Czy kiedyś wreszcie do niej dojdzie? Odwiedziliśmy Przedszkole Samorządowe nr 16, by sprawdzić, jak funkcjonuje i jak kadra pedagogiczna zapatruje się na perspektywę ewentualnych przenosin.
20.01.2017 19:00
Święto babci i dziadka
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.
Aktywne przedszkolaki w gminie Wolbórz
Gmina Wolbórz w Przedszkolu Samorządowym realizuje projekt pn. „Aktywne przedszkolaki w gminie Wolbórz”. Urzędnicy zapraszają na bezpłatne zajęcia dla dzieci.
15 lat Przedszkola Bojanowskiego
Przedszkole Niepubliczne im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie świętowało swoje 15-lecie.
Czytali legendy o Piotrkowie
Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 12 mogły posłuchać legend o Piotrkowie w ramach kampanii promującej czytelnictwo w placówce.
Przedszkolaki czytają... pluszowym misiom
Akcja, w której biorą udział maluchy z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Przygłowie, ma szczytny cel - program "Mały miś w świecie wielkiej literatury" ma zachęcać do czytelnictwa zarówno najmłodszych, jak i rodziców.
Wpływ muzyki na dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
Muzyka, jako ważna dziedzina wychowania przez sztukę stanowi istotny czynnik rozwoju osobowości dziecka. Częsty kontakt dzieci z muzyką wywiera wpływ na osobowość dziecka, przyczynia się do kształtowania jego emocjonalnego i poznawczego stosunku do otaczającego świata.
Przedszkole Szkrab - miejsce przyjazne dla dzieci niepełnosprawnych
Coraz więcej dzieci ma specjalne potrzeby edukacyjne i to one powinny być podstawowym kryterium doboru metod pracy i dostosowania otoczenia do potrzeb rozwojowych dziecka. Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi często otoczone muszą być opieką specjalistów w zakresie edukacji, rewalidacji i rehabilitacji. Od niedawna w Piotrkowie Trybunalskim funkcjonuje Niepubliczne Przedszkole Szkrab z Oddziałem Specjalnym dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
Rodzinny piknik w Przedszkolu Samorządowym nr 1
Dziś w ogrodzie Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Jana Brzechwy w Piotrkowie odbył się piknik rodzinny połączony z obchodami Dni: Dziecka, Matki i Ojca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc