Artykuły do tagu: prokuratura

Piotrkowska prokuratura rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków związanych z funkcjonowaniem schroniska dla bezdomnych zwierząt. Doniesienie do prokuratury złożył na początku sierpnia jeden z mieszkańców, a zarzuty są skierowane przeciwko prezydentowi Piotrkowa i Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii.
Prokuratura Rejonowa zdecydowała o podjęciu czynności sprawdzających w sprawie piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa zaniedbania i znęcania się nad zwierzętami przez nie zapewnienie im należytych i godnych warunków w schronisku, złożył piotrkowianin Henryk Alama, od lat interesujący się losem bezdomnych zwierząt.
42-letni pedofil zaatakował w windzie dwie dziewczynki w wieku 6 i 8 lat. Do zdarzenia doszło w biały dzień w jednym z bloków na osiedlu Górna.
Prokuratura złoży zażalenie na decyzję Sądu Okręgowego, który wczoraj przychylił się do prośby Waldemara Matusewicza o przedterminowe zwolnienie z więzienia. Informację tę przekazał Strefie FM prokurator Sławomir Kierski z Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.
Piotrkowski sąd tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy 32-letniego mieszkańca Katowic. Zatrzymanej przez stróżów prawa kolejnej już osobie związanej z zorganizowaną grupą przestępczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
ARKA szykuje doniesienie na władze miasta
Nasz prawnik przygotowuje doniesienie do prokuratury i w okresie dwóch tygodni złozymy je w Piotrkowie - powiedziała Aniela Roehr wiceprezes Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt "Arka".
Piotrkowskie schronisko odwiedziły przedstawicielki Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt „Arka”. Kobiety były wstrząśnięte sytuacją, jaką tam zastały. Twierdzą, że łamana jest ustawa o ochronie zwierząt.
Kryta pływalnia:Prokuratura wszczęła śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie wszczęła własne śledztwo prokuratorskie dotyczące pęknietej niecki basenu przy ul Belzackiej.
Piotrków: List gończy za Joanną Sawicką
Sekcja Kryminalna Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie prowadzi poszukiwania Joanny Sawickiej na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie Trybunalskim.
Korupcja na stacjach diagnostycznych: kolejne zatrzymania
Przegląd za 120 zł. łapówki. Policjanci z Zespołu do Walki z Korupcją realizując materiały właśnie zatrzymali 26-letniego klienta stacji diagnostycznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat