Artykuły do tagu: prokuratura

Piotrków: List gończy za Joanną Sawicką
Sekcja Kryminalna Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie prowadzi poszukiwania Joanny Sawickiej na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie Trybunalskim.
Korupcja na stacjach diagnostycznych: kolejne zatrzymania
Przegląd za 120 zł. łapówki. Policjanci z Zespołu do Walki z Korupcją realizując materiały właśnie zatrzymali 26-letniego klienta stacji diagnostycznej.
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 9 osób w wieku 16 - 31 lat, w tym jedną mieszkankę Radomska, sześciu mieszkańców gminy Gomunice oraz dwóch mieszkańców województwa śląskiego.
Korupcja na stacjach diagnostycznych - kolejne zatrzymania
Wystarczyło dać od 60 do 200 złotych by załatwić sobie podpis diagnosty. Właściciele samochodów nie musieli nawet dojeżdżać na przegląd.
Dwóch mieszkańców Łodzi zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. To dalszy ciąg rozpracowywania grupy przestępczej działającej na terenie województwa.
Nowy budynek prokuratury na ukończeniu
Dobiega końca pierwszy etap robudowy siedziby piotrkowskiej prokuratury. Nowy budynek jest prawie gotowy. Cztery kondygnacje nowoczesnego budynku w przeszklonej aranżacji powstały w niecały rok.
Powierzchnia użytkowa obiektu to ponad 2 tys. m2. Sama sala konferencyjna, w kształcie elipsy będzie miała 80 m2.
Funkcjonariusze z Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie zatrzymali trzech piotrkowian w wieku 35, 19 i 22 lat, u których zabezpieczono łącznie około 16 gramów marihuany. Dwóch z nich odpowie za rozprowadzanie narkotyków.
Piotrków: Załatwiali przeglądy za łapówki
Współwłaściciel i pracownik jednej z Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów w powiecie piotrkowskim oskarżeni o korupcję. 56-letniemu diagoście postawiono zarzut przyjęcia korzyści majątkowej o łącznej kwocie około tysiąca złotych. Drugi mężczyzna ma odpowiadać za sprawstwo kierownicze.
Zatrzymanie gangstera ściganego listem gończym
Poszukiwany od blisko 3 lat bandyta wpadł w policyjną zasadzkę w powiecie tomaszowskim. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim od września 2006 roku rozpracowywali jedną ze zorganizowanych grup przestępczych o charakterze zbrojnym. Gang na terenie całego kraju „trudnił się” napadami rabunkowymi, wymuszeniami rozbójniczymi, kradzieżami z włamaniem do samochodów, domów i mieszkań, handlem bronią, porwaniami dla okupów oraz przemytem i handlem narkotyków na dużą skalę.
Realizowane czynności operacyjne dały podstawę do wszczęcia kilku śledztw nadzorowanych przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim.
Śmierć 4-letniego Dominika: Biegli zawiedli ?
Od tragicznego wypadku, w wyniku którego zmarł 4-letni Dominik z Piotrkowa, minął już miesiąc. Jednak nadal nie udało się ustalić, jaka była przyczyna śmierci. Według prokuratury był to klasyczny, nieszczęśliwy wypadek, bowiem wykluczono celowy i świadomy udział osób trzecich.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc