Artykuły do tagu: prokuratura

Piotrkowski sąd tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy 32-letniego mieszkańca Katowic. Zatrzymanej przez stróżów prawa kolejnej już osobie związanej z zorganizowaną grupą przestępczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
ARKA szykuje doniesienie na władze miasta
Nasz prawnik przygotowuje doniesienie do prokuratury i w okresie dwóch tygodni złozymy je w Piotrkowie - powiedziała Aniela Roehr wiceprezes Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt "Arka".
Piotrkowskie schronisko odwiedziły przedstawicielki Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt „Arka”. Kobiety były wstrząśnięte sytuacją, jaką tam zastały. Twierdzą, że łamana jest ustawa o ochronie zwierząt.
Kryta pływalnia:Prokuratura wszczęła śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie wszczęła własne śledztwo prokuratorskie dotyczące pęknietej niecki basenu przy ul Belzackiej.
Piotrków: List gończy za Joanną Sawicką
Sekcja Kryminalna Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie prowadzi poszukiwania Joanny Sawickiej na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie Trybunalskim.
Korupcja na stacjach diagnostycznych: kolejne zatrzymania
Przegląd za 120 zł. łapówki. Policjanci z Zespołu do Walki z Korupcją realizując materiały właśnie zatrzymali 26-letniego klienta stacji diagnostycznej.
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 9 osób w wieku 16 - 31 lat, w tym jedną mieszkankę Radomska, sześciu mieszkańców gminy Gomunice oraz dwóch mieszkańców województwa śląskiego.
Korupcja na stacjach diagnostycznych - kolejne zatrzymania
Wystarczyło dać od 60 do 200 złotych by załatwić sobie podpis diagnosty. Właściciele samochodów nie musieli nawet dojeżdżać na przegląd.
Dwóch mieszkańców Łodzi zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. To dalszy ciąg rozpracowywania grupy przestępczej działającej na terenie województwa.
Nowy budynek prokuratury na ukończeniu
Dobiega końca pierwszy etap robudowy siedziby piotrkowskiej prokuratury. Nowy budynek jest prawie gotowy. Cztery kondygnacje nowoczesnego budynku w przeszklonej aranżacji powstały w niecały rok.
Powierzchnia użytkowa obiektu to ponad 2 tys. m2. Sama sala konferencyjna, w kształcie elipsy będzie miała 80 m2.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat