Artykuły do tagu: problem

Kobiety w Piotrkowie nie mają głosu?
W Radzie Miasta Piotrkowa stanowią 26%, w Radzie Powiatu mniej niż 24%. Nie są prezydentami, burmistrzami, ani wójtami, przynajmniej w naszym mieście i powiecie. Co prawda zorganizowały czarny protest, a potem strajk z okazji Dnia Kobiet, ale na tym ich aktywność się kończy. Wciąż za sznurki pociągają mężczyźni. Dlaczego tak jest?
Na klatce schodowej można się połamać
Zgłosiła się do nas mieszkanka kamienicy przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie, która zwraca uwagę na zaniedbaną klatkę schodową w budynku. Problem numer jeden to brak światła - Wychodzimy do pracy i jest ciemno. Wracamy i znów jest ciemno – skarży się.
Dwa klozety, kanapa i choinka
Nowy system gospodarowania odpadami funkcjonuje już kilka lat. Miało być czyściej w miastach, czyściej w lasach. Wygląda jednak na to, że niewiele się nauczyliśmy.
Mieszkańcy nie chcą chlewni
Mieszkańcy Wolborza sprzeciwiają się budowie chlewni. Jak wynika z doniesień medialnych, potencjalnym inwestorem jest członek rodziny Andrzeja Jarosa, burmistrza Wolborza.
Zalane mieszkania na Wyzwolenia
Zalane mieszkania w bloku przy ul. Wyzwolenia 8/10 w Piotrkowie.
Radni PiS boją się o miejskie ciepłownictwo
W poniedziałek (5.12) o godzinie 17.30 w Urzędzie Miasta w Piotrkowie odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, której tematem będzie przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa. Rano radni PiS zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawili swoje obawy związane z miejską ciepłownią.
Czy kierowca po 60. to zagrożenie?
Sulejów, środa 23 listopada, wczesny poranek. 78-latek, prowadzący volkswagena LT, potrąca 36-latka przechodzącego przez pasy. Mężczyzna trafia do szpitala i walczy o życie. Po kilku dniach umiera. Wraca pytanie: czy starsi kierowcy nie powinni być poddawani dodatkowym badaniom, które weryfikowałoby ich zdolność do prowadzenia pojazdów?
Oddział Dziecięcy na Rakowskiej zamknięty!
Z powodu braków w personelu od 1 listopada zamknięty zostaje Oddział Dziecięcy w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie. Placówka niestety nie jest w stanie zapewnić nawet minimalnego bezpieczeństwa pobytu dzieci na oddziale.
Dyrektor OSiR-u tańczy solo. Sprawa pucharów nadal nierozwiązana
Wracamy do tematu pucharów, sztandarów i pamiątek po klubie piłkarskim Concordia. Przypomnijmy, materialna historia klubu sportowego Concordia stoi na półkach w jednym z budynków na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Żwirki. Stamtąd muszą zniknąć, bo pomieszczenia wynajęła szkółka piłkarska, która musi mieć miejsce na własne trofea.
Mówią o nim psychol z Łódzkiej
Z Michałem* zawsze był problem. Póki żyła jego matka, brał leki, zachowywał się znośnie. Kiedy matka zmarła kilka lat temu, wszystko się posypało, łącznie z psychiką chłopaka. - Raz spotkałam go jak leżał na ziemi i krzyczał „ratujcie mnie, elfy mnie gonią!” - twierdzi jego sąsiadka. Lokatorzy z bloku przy Łódzkiej mówią, że są sterroryzowani. W zeszłym tygodniu wyrzucił telewizor przez okno. Do tego wyje po nocach jak dziki zwierz.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc