Artykuły do tagu: prezydent

Piotrkowski Finisz Kulturalno-Sportowy
Uroczysta gala podsumowująca sukcesy piotrkowian w dziedzinach kultury i sportu odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów, artystów i działaczy.
06.12.2017 19:28
Choinka już świeci
Dziesięciometrowa choinka w Rynku Trybunalskim punktualnie o godz. 17 rozbłysła kolorowymi bożonarodzeniowymi lampkami. Nie zabrakło też wizyty Mikołaja i słodkich upominków dla najmłodszych piotrkowian.
Czy prezydentów i wójtów znów będą wybierać rady?
Czy czeka nas kolejna rewolucja związana z wyborami samorządowymi? Według niektórych mediów PiS rozważa likwidację wyborów bezpośrednich wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Podobno zwolennikiem takiego rozwiązania jest prezes partii Jarosław Kaczyński.
W Piotrkowie jak w Warszawie? Będzie wspólny kandydat na prezydenta?
Być może w Piotrkowie cztery partie wystawią wspólnego kandydata na prezydenta miasta. Wstępne rozmowy już się rozpoczęły – wynika z informacji „Tygodnia Trybunalskiego”.
Ogłoszono konkurs na koncepcję przebudowy Relaksu
Prezydent Piotrkowa właśnie ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji przebudowy i modernizacji hali Relax. Budowa ma wystartować w 2019 roku, a koszty tej inwestycji nie przekroczą 18 mln zł.
19.10.2017 14:21
Nauczyciele nagrodzeni
Rozdano nagrody i wyróżnienia dla najbardziej zasłużonych nauczycieli, wychowawców i dyrektorów placówek edukacyjnych z Piotrkowa Trybunalskiego. W czwartek w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej rozpoczęły się obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Zakaz sprzedaży alkoholu podczas miejskich imprez? Radny apeluje do prezydenta Piotrkowa
Czy piotrkowianie mają problem z alkoholem? Tak uważa Przemysław Winiarski, który o zajęcie się problemem apelował do prezydenta w środę podczas sesji Rady Miasta. Radny chce m.in. wprowadzenia zakazu sprzedaży alkoholu podczas imprez organizowanych przez miasto.
Artur Ostrowski na prezydenta?
Za kilkanaście miesięcy wybory samorządowe. Ktoś powie, że to daleka przyszłość. Ale nie politycy.
Spotkanie w sprawie Pomnika Historii
Inauguracyjne posiedzenie Komitetu Pomnika Historii odbyło się na Zamku Królewskim. Jego zadaniem jest przygotowanie wniosku o wpisanie "Traktu Wielu Kultur" na listę Pomników Historii.
Kolejna awantura o mediatekę
Jak można się było domyślić, ostatnią przed wakacyjną przerwą sesję Rady Miasta Piotrkowa zdominowała inwestycja pod nazwą „budowa mediateki”. Dyskusja na ten temat trwała prawie dwie godziny. Emocje wzbudził fakt zwiększenia zaplanowanych środków na ten cel – do 35 mln zł.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc