Artykuły do tagu: pozar

4 godziny temu, 00:14
Pożar domu w Plucicach
Ulatniający się z butli gaz oraz znajdujący się tuż obok piec typu koza prawdopodobnie jest przyczyną pożaru, do którego doszło w środę wieczorem w Plucicach w gm. Gorzkowice.
15 godzin temu, 12:52
Opel spłonął na Działkowej
W środę przed południem na ul. Działkowej w Piotrkowie doszło do pożaru samochodu osobowego. Na szczęście nikt nie został ranny.
Ksawery wyrywał drzewa z korzeniami [VIDEO]
Orkan Ksawery, który w nocy z czwartku na piątek szalał nad Polską, nie oszczędził również Piotrkowa Trybunalskiego i terenu powiatu. Strażacy interweniowali (jak dotąd) 180 razy.
Pożar elektrowni wiatrowej
Spłonęła jedna z elektrowni wiatrowych zlokalizowanych w Oprzężowie w gminie Wola Krzysztoporska.
Słyszysz syreny, zjeżdżaj z drogi! [VIDEO]
Czym jest korytarz życia ? To nic innego jak udrożnienie przejazdu dla służb ratunkowych, by jak najszybciej dostać się do miejsca zdarzenia - pożaru czy wypadku drogowego. W krajach Europy zachodniej to norma. Kierowcy ustępują miejsca dla strażaków czy medyków, w Polsce niekoniecznie.
Nowy historyczny dokument w zbiorach Centrum Pożarniczego
Stowarzyszenie Przyjaciół Wolborza otrzymało historyczny dokument Urzędu Cechu Rzeźników z 1918 roku nadany dla wolborzanina Konstantego Mazurkiewicza. Darczyńcą jest syn Konstantego, inż. Zbigniew Mazurkiewicz z Warszawy, również rodowity wolborzanin.
Alarm pożarowy na dworcu kolejowym
Zgłoszenie o pojawieniu się pożaru wpłynęło w czwartek wieczorem do stanowiska kierowania straży pożarnej w Piotrkowie. Sygnał pochodził z czujki monitoringu. Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy strażaków.
Letnie problemy z owadami
Latem pojawiają się problemy z niebezpiecznymi owadami. Szerszenie i osy dają się we znaki właścicielom posesji, a z kolei to przekłada się na większą liczbę interwencji straży pożarnej.
Więcej pożarów. Wszystko przez upał?
Upalne dni wiążą się ze wzmożoną pracą strażaków. Wiele interwencji dotyczyło pożarów nieużytków rolnych. Niestety do rozprzestrzeniania ognia przyczyniała się ludzka bezmyślność.
Pożar przy Przemysłowej
Kilkunastu strażaków z miejskiej komendy PSP w Piotrkowie walczyło przez ponad godzinę z pożarem, do którego doszło na terenie jednego z zakładów przy ulicy Przemysłowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc