Artykuły do tagu: powiatpiotrkowski

Gala na podsumowanie Szlachetnej Paczki
W piątek w piotrkowskim starostwie wolontariusze Szlachetnej Paczki podsumowali minioną edycję wydarzenia. Galę uświetnił występ "Teatru Bez Barier”.
Szare Szeregi w powiecie piotrkowskim. 14 lutego z historią w tle
W powiecie piotrkowskim gościmy 25-osobową Grupę Historyczno-Edukacyjną „Szare Szeregi” z Warszawy, która postanowiła spędzić ferie w Łódzkiem. Goście stacjonują na terenie gminy Czarnocin. We wtorek spotkali się z policjantami z naszego regionu, wydarzenie miało charakter szczególny, bowiem 14 lutego przypada 75. rocznicę powołania Armii Krajowej.
60% wypadków więcej na naszych drogach. Policja podsumowała 2016 rok
O 100% wzrosła liczba gwałtów, o 60% więcej było wypadków drogowych, a o ponad 76% wzrosła liczba osób rannych w wypadkach na drogach. Są też dobre wiadomości - zmalała liczba kradzieży samochodów. W auli Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się we wtorek odprawa podsumowująca wyniki osiągnięte przez piotrkowskich policjantów w roku 2016.
Czy Piotrków powinien wchłonąć ościenne wsie?
Warszawa, Opole a dlaczego nie Piotrków? Takie pytanie zadał niedawno na antenie słuchacz audycji „Magiel”. Jego zdaniem stolica naszego regionu mogłaby zyskać mieszkańców i większy potencjał. W latach 90. na podobny pomysł wpadł jeden z piotrkowskich radnych, ale … odbił się od ściany.
W najbliższą sobotę od godz. 10 do 13 w sali OSP w Gomulinie będzie można oddawać krew. Kolejna akcja już w niedzielę, tym razem w sali OSP w Rozprzy w tych samych godzinach.
187 skontrolowanych, wszyscy trzeźwi
Policjanci z piotrkowskiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w kierujących pod wpływem alkoholu. „Trzeźwy poranek” zorganizowano 30 stycznia na terenie podlegającym Komisariatowi Policji w Gorzkowicach.
Plaga pijanych kierowców. Sprawców kolizji zatrzymali obywatele
Trzy kolizje spowodowali nietrzeźwi kierowcy podczas ostatniego weekendu. Sprawcy zostali zatrzymani przez obywateli.
Nielegalny alkohol na terenie gminy Czarnocin
Policjanci z Piotrkowa zabezpieczyli 54 litry alkoholu, urządzenia do destylacji oraz beczkę z zawartością blisko 200 litrów tzw. zacieru.
Straż Rybacka wkracza do akcji
Funkcjonariusze z piotrkowskiego posterunku Państwowej Straży Rybackiej, przy współpracy z policją, wkrótce przeprowadzać będą na terenie powiatu piotrkowskiego akcję Karp 2016.
Posterunki wracają do małych miejscowości
Kilka dni temu informowaliśmy, że posterunek (może nawet komisariat) policji powróci do Woli Krzysztoporskiej. Już wrócił do miejscowości Drzewica w powiecie opoczyńskim.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc