Artykuły do tagu: powiat

Nagle na jezdnię wbiegł... koń
Pod koła jadącej drogą K-91 astry wbiegł koń. Do nietypowego wypadku drogowego doszło w poniedziałek w miejscowości Karkoszki w powiecie radomszczańskim.
Plaga pijanych kierowców. Sprawców kolizji zatrzymali obywatele
Trzy kolizje spowodowali nietrzeźwi kierowcy podczas ostatniego weekendu. Sprawcy zostali zatrzymani przez obywateli.
Starostwo zapowiada, że będzie to prawdziwa rewolucja. W ciągu dwóch najbliższych lat ma ją przejść wydział geodezji i gospodarki nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.
Żłobek w Sulejowie otwarty
W piątek (6.01) w Sulejowie został otwarty Żłobek Samorządowy "Kraina Troskliwości". Jest to pierwsza tego typu placówka samorządowa w powiecie piotrkowskim.
Będzie mroźno i wietrznie - nadciąga prawdziwa zima
Wraca zima... i wygląda na to, że zanosi się na powrót z przytupem.
Wyjątkowo pechowo zaczął się ten rok dla rodziny z Marianowa w gm. Wolbórz. Dziesięć minut po północy od fajerwerków zapalił się dach budynku. W sylwestrową noc piotrkowscy strażacy interweniowali 4 razy.
Nielegalny alkohol na terenie gminy Czarnocin
Policjanci z Piotrkowa zabezpieczyli 54 litry alkoholu, urządzenia do destylacji oraz beczkę z zawartością blisko 200 litrów tzw. zacieru.
Honda uderzyła w słup. Kierowca miał 3 promile
Kierowca hondy uderzył w słup linii energetycznej. Świadkowie tego zdarzenia, jadący w kierunku Ruśca, musieli uciekać na pobocze, aby uniknąć czołowego zderzenia. Okazało się, że kierowca hondy był pijany.
Straż Rybacka wkracza do akcji
Funkcjonariusze z piotrkowskiego posterunku Państwowej Straży Rybackiej, przy współpracy z policją, wkrótce przeprowadzać będą na terenie powiatu piotrkowskiego akcję Karp 2016.
Kolejny finał Szlachetnej Paczki
Zapełnia się piotrkowski magazyn Szlachetnej paczki. Piaty raz mieszkańcy miasta i powiatu przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc