Artykuły do tagu: potracenie

Nie zapłacił i potrącił parkingowego - [VIDEO]
Zarzut narażenia na bezpośrednią utratę życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszał 40-letni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyzna nie chcąc uiścić 2 złotych opłaty parkingowej, umyślnie potrącił pracownika parkingu i odjechał z miejsca zdarzenia. Jego agresywne zachowanie zarejestrowały kamery monitoringu - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.
Potrącenie na pasach w centrum miasta. Radny Piotrkowa w ciężkim stanie
Około godziny 13:30 w al. 3 Maja, na wysokości budynku prokuratury, doszło do potrącenia pieszego uczestnika ruchu.
Piesza miała prawie 2 promile
Do wypadku doszło w niedzielny wieczór na ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie. Kierowca potrącił kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Jak się okazało, poszkodowana była nietrzeźwa. Ponadto policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców.
Piesza potrącona na pasach
Starsza kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, została potrącona. Poszkodowana trafiła do szpitala.
Śmiertelne potrącenie przez pociąg
Tragiczne wieści z Tomaszowa – pociąg potrącił pieszą przechodzącą na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kobieta zginęła na miejscu.
Pijany kierowca potrącił 8-latkę
Potrącenie 8-letniej dziewczynki w Łękach Szlacheckich. Kierowca uciekał z miejsca zdarzenia. Był pijany i nie posiadał prawa jazdy.
Pijany traktorzysta potrącił człowieka i uciekł... do stodoły
Policjanci zatrzymali pijanego 23-letniego traktorzystę, który przejechał 62-latka i - nie udzielając poszkodowanemu pomocy - uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze znaleźli go w stodole... schowanego pod stertą kołder.
Piesi potrąceni na Wolborskiej
W piątek około godziny 19:50 na ulicy Wolborskiej w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszych.
Pijana piesza potrącona przez samochód
Padający deszcz skutecznie utrudniał w poniedziałek jazdę, w Piotrkowie doszło więc do kolejnego wypadku.
14-latka potrącona na przejściu dla pieszych
33-letni kierowca volkswagena transportera, jadąc aleją Piłsudskiego od strony ul. Sulejowskiej, potrącił przechodzącą przez wyznaczone przejście dla pieszych 14-letnią piotrkowiankę.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc