Artykuły do tagu: podsumowanie

Podsumowanie roku 2017 na koncercie w Moszczenicy
Samorząd powiatu piotrkowskiego podsumował miniony rok podczas koncertu noworocznego, który odbył się w moszczenickiej hali sportowej.
Ponad 11 mln na inwestycje w gminie Wola Krzysztoporska
Kilkadziesiąt inwestycji za ponad 11 mln zł - władze Woli Krzysztoporskiej podsumowały najważniejsze przedsięwzięcia w gminie w 2017 roku.
Mniej pożarów, ale więcej interwencji strażaków w 2017 roku
Aż 2455 razy interweniowali w ubiegłym roku strażacy Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie oraz zastępy ochotnicze. Pożary osiągnęły najniższy poziom w tej dekadzie, ale rekordowo wysoka była liczba miejscowych zagrożeń.
Koncert noworoczny w Wolborzu
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc zapraszają na koncert noworoczny, który odbędzie się 26 stycznia w WCK. Wstęp wolny.
Więcej kradzieży samochodów, ale mniej gwałtów. Piotrkowska policja podsumowała 2017 rok
2502 przestępstwa zarejestrowała Komenda Policji w Piotrkowie w 2017 roku. To o 542 mniej niż rok wcześniej. Wykrywalność przestępczości plasuje się na poziomie 66,4% (w 2016 - 65%).
Subiektywne podsumowanie roku
Koniec roku to zawsze okazja do podsumowań. Dziennikarze, publicyści, politycy, sportowcy itd itp wybierają najważniejsze wydarzenia, które ich zdaniem zapisały się w pamięci ludzi. Takie małe resume zrobiliśmy i my...
Służby podsumowały święta
Policja i straż pożarna podsumowały okres świąt Bożego Narodzenia. W Piotrkowie i powiecie doszło do kilku wypadków i kilkudziesięciu kolizji, zatrzymano nietrzeźwych kierowców, a strażacy wyjechali do pożaru w gm. Wola Krzysztoporska. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych.
Czym żył Piotrków Trybunalski w 2017 roku?
To nie był łatwy rok. Przez całe 12 miesięcy zmagaliśmy się z problemami w służbie zdrowia. W samorządzie trwały kłótnie o mediatekę. Do tego we znaki dawały nam się jesienne orkany. Tych lepszych chwil było jednak znacznie więcej. Piotrkowianin został wicemistrzem świata w zapasach, przez okrągły rok świętowaliśmy 800-lecie miasta, gościliśmy prezydentów Polski i Węgier, grały i śpiewały dla nas największe gwiazdy muzyki. Jest co wspominać…
Piotrkowski Finisz Kulturalno-Sportowy
Uroczysta gala podsumowująca sukcesy piotrkowian w dziedzinach kultury i sportu odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów, artystów i działaczy.
60% wypadków więcej na naszych drogach. Policja podsumowała 2016 rok
O 100% wzrosła liczba gwałtów, o 60% więcej było wypadków drogowych, a o ponad 76% wzrosła liczba osób rannych w wypadkach na drogach. Są też dobre wiadomości - zmalała liczba kradzieży samochodów. W auli Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się we wtorek odprawa podsumowująca wyniki osiągnięte przez piotrkowskich policjantów w roku 2016.

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat