Artykuły do tagu: plus

Minęło 9 miesięcy od wejścia w życie programu „Rodzina 500 Plus”. Łącznie do ponad 5 tysięcy piotrkowskich rodzin trafiło około 31 milionów złotych.
Od rana do wieczora zabijali pluskwy
W mieszkaniu zalęgły się pluskwy – były na ścianach, na podłodze, na łóżku. Kąsały, rozmnażały się i… nie można było się ich pozbyć. Z jednego mieszkania (nie bójmy się nazwać go meliną) przeniosły się do kilku kolejnych. I atakują kolejnych ludzi. Nie, nie jest to streszczenie fabuły niskobudżetowego horroru. To rzeczywistość, z jaką od ponad roku musieli zmagać się mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Słowackiego.
21.06.2016 08:40
Bank z samymi plusami
Oddział PlusBanku w Piotrkowie Trybunalskim znajduje się przy al. 3 maja 4. To właśnie tam możemy uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ofert banku oraz załatwić wszelkie formalności.
W tym mieście jest 1.218 rodzin, w których żyje i wychowuje się troje lub więcej dzieci. Obecnie taką kartę posiada 1.615 osób. Na 321 rodzin, które złożyły wnioski, jest 266 z trojgiem dzieci, 44 rodzin z czworgiem, 9 rodzin z pięciorgiem dzieci oraz 2 rodziny z sześciorgiem dzieci.
Piotrków: Europa Plus rośnie w siłę
Centrolewicowe stowarzyszenie Europa Plus rośnie w siłę. Powoli zawiązują się regionalne struktury inicjatywy Aleksandra Kwaśniewskiego, Janusza Palikota i Marka Siwca. Przewodniczącym tej formacji w naszym okręgu wyborczym został Dariusz Cecotka, który pełni także funkcję wiceprzewodniczącego piotrkowskiego Koła Ruchu Palikota.
Kolejne kłopoty z pluskwami w akademiku przy Wysokiej w Piotrkowie. Pasożyty znaleziono w kilku pokojach, dlatego trzeba było wyprowadzić studentów i zdezynfekować cały budynek.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc