Artykuły do tagu: planfilmowy

20 lat temu Robin Williams zagrał w Piotrkowie
20 lat temu Robin Williams, wybitny amerykański aktor pojawił się na planie w Piotrkowie, by zagrać tytułową rolę w filmie „Jakub kłamca”. Przez blisko dwa tygodnie miasto było niemal oblężone przez dziennikarzy, fotoreporterów i ekipy telewizyjne z Polski i z zagranicy. Wszyscy chcieli na własne oczy zobaczyć gwiazdora z Hollywood. Część mieszkańców Starego Miasta przez filmowców miała utrudniony dostęp do własnych mieszkań.
Znów kręcili w Piotrkowie
Filmowcy powrócili do Piotrkowa. Do czwartej nad ranem 7 października na ulicy Garncarskiej pracowała ekipa filmowa pod kierunkiem reżysera Wojciecha Pokorskiego. Na planie filmowym pojawił się znany i ceniony aktor Zdzisław Wardejn.
Komisarz Alex nad Zalewem Sulejowskim
Zamordowano kilka kobiet. Gdzie? Nad Zalewem Sulejowskim. Kto jest mordercą? Tę zagadkę musi rozwikłać komisarz Alex. Choć akcja popularnego serialu TVP1 dzieje się głównie w Łodzi, w piątek ekipa filmowa kręciła w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim. To właśnie u nas powstaje cały pierwszy odcinek drugiej serii serialu - „Mordercze lato”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc