Artykuły do tagu: piotrkowianin

Piotrkowianin ostatni na turnieju w Czechach
Trzy przegrane mecze i ostatnie miejsce – to bilans udziału piłkarzy ręcznych Piotrkowianina w Memoriale Josefa Smekala w czeskim mieście Nove Veseli.
Zaporoże lepsze po raz drugi
Wicemistrz Ukrainy ZTR Zaporoże po raz drugi lepszy od Piotrkowianina w sparingowym spotkaniu. W środowym meczu Ukraińcy pokonali zespół Dymytro Zinchuka 32:26 (13:12). Był to piąty mecz kontrolny piotrkowskich szczypiornistów w okresie przygotowawczym.
1:0 dla wicemistrza Ukrainy
Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka przegrali wtorkowy sparing z wicemistrzem Ukrainy, ZTR Zaparoże 29:30 (13:14). To był pierwszy pojedynek tych drużyn, rewanż już w środę (9 sierpnia).
Piotrkowianin zaprezentował się podczas Biesiady
Tradycją stała się prezentacja podczas Biesiady Trybunalskiej zawodników Piotrkowianina na kolejny sezon. Kibice zobaczyli też w sobotę nową maskotkę klubu Zwierzusia). Okolicznościowy puchar dla najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka otrzymał Stanisław Makowiejew.
V Biesiada Trybunalska trwa w Rynku Trybunalskim [AKTUALIZACJA]
Na piotrkowskim Rynku Trybunalskim wiele się dzieje i wiele będzie się jeszcze działo w ten weekend. Kilkadziesiąt stoisk przykuwa uwagę zwiedzających, można spróbować m.in. miodu czy dżemu z Dmosina. Są także przedstawiciele innych miast np. Opola czy Nieborowa.
29.07.2017 07:00
Remis w sparingu
Na dzień przed oficj­alną prezentacją pie­rwszy sparing rozegr­ali szczypiorniści Piotrkowianina. Nasz zespół zmierzył się w Mielcu z miejscowym SPR Stalą i zremis­ował 25:25 (11:11). Najwięcej bramek dla Piotrkowianina rzuc­ił Bartosz Nastaj -6
Szczypiorniści zaczęli od sprawdzenia wydolności
W czwartek (13 lipca) zawodnicy Piotrkowianina spotkali się na pierwszym po wakacjach treningu, podczas którego odbył się sprawdzian wydolnościowy. Druga część testu odbędzie się w piątek, natomiast od poniedziałku zawodnicy rozpoczną obóz dochodzeniowy.
Piotrkowianin z licencją na kolejny sezon
Piotrkowianin z licencją. Komisarz PGNiG Superligi Piotr Łebek rozpatrzył wczoraj szesnaście wniosków o udział w rozgrywkach PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej w sezonie 2017/2018.
Skład Piotrkowianina już prawie dopięty
Mniej więcej wiadomo już w jakim składzie Piotrkowianin przystąpi do rozgrywek w przyszłym sezonie PGNiG Superligi. Działacze podpisali kontrakty z czterema nowymi zawodnikami, z zespołem pożegnają się natomiast dwaj, a być może trzej szczypiorniści.
19.05.2017 23:07
Wymarzony koniec kariery
Chyba każdy zawodnik chciałby, aby jego ostatni mecz wyglądał tak, jak ten rozegrany w piątek przez Dmytro Zinchuka, do niedawna grający trener, a od przyszłego sezonu trener Piotrkowianina, ustalił wynik zwycięskiego dla jego drużyny spotkania. Piotrkowski zespół w świetnym stylu pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 33:23 (18:13), a Dima rzucił cztery bramki. Po meczu w uroczysty sposób podziękowano mu za to, co dotychczas zrobił dla klubu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc