Artykuły do tagu: piotrkow

Jedyny seans
W środę (1 marca) o godzinie 18.00 w Kinie Helios odbędzie się jedyny seans filmu „Jackie”. Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane.
Sesja zdjęciowa piotrkowskich przedszkolaków z gwiazdorem polskiego kina
To był wyjątkowy poniedziałek dla dzieciaków z piotrkowskiego przedszkola Villa Bambini. Uczestniczyły bowiem w sesji zdjęciowej ze świętym Mikołajem, a właściwie z Tomaszem Karolakiem, który rolę świętego gra w trzeciej części „Listów do M”.
Dzień pożegnań u strażaków
Ulubiony rzecznik piotrkowskich dziennikarzy odchodzi. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej młodszy brygadier Maciej Dobrakowski po 23 latach postanowił zakończyć służbę.
Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego najbardziej dziurawe. Kiedy remonty?
Które drogi w mieście są najbardziej dziurawe? Zmotoryzowani piotrkowianie z pewnością nie mieliby problemu z odpowiedzią na to pytanie. To ulice Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego. Czy i kiedy zostaną wyremontowane?
Filmowcy od rana pracują na Rynku Trybunalskim
Bryczka, ogier „Aeronauta”, zaśnieżona płyta Rynku Trybunalskiego i fryzjerskie głowy w oknie restauracji hotelu „Staromiejski” - tak bladym świtem swe oblicze zaczęła zmieniać piotrkowska Starówka. A wszystko za sprawą ekipy filmowej produkcji „Listy do M. Czas niespodzianek”, która dziś rozpoczęła pierwszy, z czterech zaplanowanych w Piotrkowie, dni zdjęciowych. Na planie pojawi się aktor Tomasz Karolak.
przedwczoraj, 21:04
Zabrakło tak niewiele...
Gdyby piotrkowscy szczypiorniści w pierwszej połowie zagrali tak jak w drugiej, prawdopodobnie pokonaliby Chrobrego Głogów, tak się jednak nie stało i ostatecznie piotrkowianie minimalnie przegrali ten mecz 33:34 (14:22).
1963 metry ku pamięci żołnierzy
1963 – tyle metrów mieli do przebiegnięcia uczestnicy Biegu Wilczym Tropem, który wystartował w niedzielę w samo południe w Piotrkowie.
Czy powinien powstać jeden powiat piotrkowski?
Dwa powiaty: grodzki i ziemski funkcjonują od 1999 roku. To była decyzja władz Piotrkowa, które chciały uzyskać rekompensatę za likwidację województwa piotrkowskiego. W regionie łódzkim tylko Sieradz zdecydował się na inne rozwiązanie: tam jest jeden powiat. Dziś, gdy mamy do czynienia z pewnym konfliktem między obiema jednostkami samorządowymi (w sprawie służby zdrowia) zadajemy pytanie: czy powinien powstać jeden powiat piotrkowski?
przedwczoraj, 08:55
Zimno można polubić?
W sobotę piotrkowski PTTK zorganizował „Zimno, czyli Zimową Imprezę Miejską na Osiemsetlecie”. Ponieważ Piotrków uznawany jest za kolebkę parlamentaryzmu i praworządności, to kolejne punkty kontrolne tej edycji gry na orientację związane były z parlamentaryzmem i sądownictwem.
Seksowny Dzień Kobiet w Sejfie
Na wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet piotrkowski klub Sejf zaprasza już 3 marca. Specjalnie dla pań wystąpi męski zespół taneczny Army of Lovers.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc