Artykuły do tagu: piotrkow

Koncert Galowy Festiwalu Miast Partnerskich
Zespoły z 9 państw europejskich można zobaczyć i usłyszeć podczas Koncertu Galowego IV Festiwalu Miast Partnerskich jaki odbywał się w Piotrkowie.
Poloniści wywalczyli jeden punkt
Zakończyła się wreszcie fatalna seria piotrkowskiej Polonii, podopieczni trenera Robert Grzesiuka wywalczyli w sobotę jeden punkt, bezbramkowo remisując na własnym boisku z KS Paradyż.
Piotrków obronił tytuł „Internetowej Perły Samorządu”
Jak podaje strona piotrkowskiego magistratu Piotrków powtórzył sukces sprzed roku w rankingu „Perły Samorządu” organizowanego przez „Dziennik Gazetę Prawną”. - Obroniliśmy tytuł "Internetowej Perły Samorządu" oraz wyróżnienie w kategorii "włodarz" – czytamy na piotrkow.pl.
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej zorganizowano w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Panie rywalizowały w sali gimnastycznej ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38.
Sezon siatkówki plażowej rozpoczęty
Sezon siatkówki plażowej w Piotrkowie oficjalnie otwarty. Z tej okazji na boiskach przy Belzackiej zorganizowano dwudniowy turniej.
Festyn sąsiedzki na osiedlu Wyzwolenia
Stowarzyszenie Przyjaciół "Mam sąsiada" zorganizowało festyn sąsiedzki na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie. Okazją jest 800-lecie miasta oraz zbliżający się Dzień Dziecka.
Festiwal Miast Partnerskich. Dzień drugi [AKTUALIZACJA]
W Rynku Trybunalskim rozpoczął się Festiwal Miast Partnerskich. W sobotę impreza ta połączona jest z Dniem Samorządu Terytorialnego. Można więc było posłuchać dobrej muzyki i dowiedzieć się czegoś od urzędników miejskich np. co trzeba zrobić, aby złożyć wniosek do Budżetu Obywatelskiego.
Dla kochanych mam i ich dzieci
5 dzieci, w tym bliźnięta, przyszły na świat w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie (PZOZ), w tym wyjątkowym Dniu Matki. Na oddziale noworodkowym siły po porodzie odzyskuje 15 pań, szczęśliwych i zajętych obowiązkami matczynymi.
Korwin - Mikke o wolności i prawicy w siedzibie ZNP
Około 100 osób uczestniczyło w piątkowym spotkaniu z liderem partii Wolność Januszem Korwin-Mikke. Polityk spotkał się ze swoimi sympatykami w piotrkowskim Domu Nauczyciela.
ZSP nr 1 świętuje 111-lecie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie świętuje w piątek 111-lecie istnienia. To wyjątkowa okazja do współnego spotkania dawnego i obecnego grona pedagogicznego oraz abolwentów placówki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc