Artykuły do tagu: piotrkow

11 minut temu, 08:12
Festiwal NADZIEJA w Piotrkowie
25 i 26 listopada w piotrkowskiej Hali Relax odbędzie się XIV Ogólnopolski Festiwal Nadzieja połączony z IV Festiwalem Młodych w Polsce.
Zdemolowali lokal w centrum Piotrkowa
Dwaj pijani piotrkowianie zdewastowali punkt gastronomiczny i pobili obsługę oraz gości. Teraz za swoje postępowanie mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.
Będą wspominać Grzegorza Królikiewicza
24 i 25 listopada w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbędą się pokazy filmów i spotkania poświęcone pamięci Grzegorza Królikiewicza. Związany z Piotrkowem reżyser zmarł 21 września 2017 roku.
Coraz więcej samobójstw w Piotrkowie
Rośnie liczba samobójstw w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. W ciągu 10 miesięcy tego roku aż 75 osób targnęło się na swoje życie.
19 godzin temu, 13:05
W popłochu niszczył towar
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn: 34-latka, który posiadał narkotyki oraz 32-letniego dilera. Teraz piotrkowianom grozi kara pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w niedzielę 19 listopada.
 Piotrkowianin ponownie pokona Wisłę Płock?
W środę do Piotrkowa przyjadą piłkarze ręczni Wisły Płock, kibice Piotrkowianina z pewnością pamiętają ostatni pojedynek ligowy tych drużyn, rozegrany w Hali Relax. Piotrkowski zespół pokonał wówczas jedną z najlepszych polskich drużyn 26:25 (14:12), sprawiając największą niespodziankę sezonu, czy w środę będzie podobnie?
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, którego w poniedziałek 20 listopada w Sulejowie zatrzymał inny zmotoryzowany. 38-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego trafił w ręce policji. Grożą mu dwa lata więzienia.
Sukces grupy Simare MAXI na turnieju w Krakowie
Brązowy medal w kategorii Pom Dance Elite Junior podczas Grand Prix Polski cheerleaders zdobyła piotrkowska grupa Simare MAXI.
Poseł Łukasz Rzepecki w Piotrkowie
Wykluczony z szeregów Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie należący do ugrupowania Kukiz'15, poseł Łukasz Rzepecki pojawił się na konferencji piotrkowskiego oddziału stowarzyszenia. Parlamentarzysta ostro skrytykował plany PiS-u wobec zmian w ordynacji wyborczej w samorządach. Jednocześnie przybliżył szczegóły dotyczące projektu, złożonego przez ugrupowanie, do którego niedawno dołączył.
przedwczoraj, 09:57
Jubileusz 60-lecia ZSP 3
8 grudnia swoje 60-lecie obchodzić będzie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc