Artykuły do tagu: piotrkow

Piotrcovia nadal na zwycięskiej ścieżce
Podopieczne trenera Rafała Przybylskiego pokonały kolejnego rywala w fazie play-out, tym razem wygrały z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 27:18 (16:12). Z trybun poczynania swoich nowych koleżanek obserwowała Klaudia Cygan, która od przyszłego sezonu będzie reprezentować Piotrcovię.
Taneczny „Skrzypek na dachu” w Piotrkowie
Najpierw był bardzo ciepło przyjęty spektakl „Irena Sendlerowa sprawiedliwa” pokazywany w Łodzi, Piotrkowie i Warszawie. Teraz w ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej można było zobaczyć kolejny, tym razem był to „Skrzypek na dachu”. W sobotę w sali Szkoły Podstawowej nr 12 odbyła się jego premiera.
Mamrot Wilkowyje znów najlepszy
Mamrot Wilkowyje pokonał w finale piotrkowskiej Ligi Siatkarskich Szóstek Piotrkowską Akademie Sportu 3:1 (25:13, 21:25, 25:23, 25:16) i obronił mistrzowski tytuł, wywalczony przed rokiem.
Jaguary opanowały Rynek Trybunalski
Ta marka aut kojarzy się na ogół z luksusem, wygodą i dynamiką. W sobotę na płycie piotrkowskiego Rynku Trybunalskiego można podziwiać 50 takich samochodów. Do trybunalskiego grodu zawitali członkowie Jaguar Club Poland, którzy uczestniczą w Rajdzie 800-lecia Piotrkowa.
Zmarł Grzegorz Kozłowski
W wieku 63 lat zmarł Grzegorz Kozłowski. Działacz sportowy i społeczny. W Piotrkowie przez lata pełnił wiele funkcji. Był między innymi wiceprezydentem Piotrkowa, pierwszym prezesem Atletycznego Klubu Sportowego, ostatnio kierownikiem piotrkowskiego oddziału Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.
Adam Guziński nakręci film o Piotrkowie
Adam Guziński, jeden z najciekawszych reżyserów średniego pokolenia, był w czwartek, 20 kwietnia, gościem Dyskusyjnego Klubu Sztuki. Laureat nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych w Cannes, Bilbao, Turynie czy Wenecji do Piotrkowa przyjechał nie przypadkowo. Młodość spędził w Piotrkowie, a już w czerwcu będzie kręcił film o naszym mieście.
Zapraszają na Dzień Tańca
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie zaprasza 28 kwietnia o godz. 17.00 na Dzień Tańca. Tego dnia uczestnicy warsztatów tanecznych w Ośrodku, czyli dzieci, młodzież i seniorzy zaprezentują taniec współczesny, walc wiedeński, cha-cha-cha, hip-hop, disco, rock and roll, bachatę, a także stroje taneczne.
Coraz więcej siatkarskich emocji
W weekend poznamy siatkarskiego mistrza Polski oraz...mistrza Piotrkowa. Już w sobotę, 22 kwietnia odbędzie się finał Siatkarskiej Ligi Szóstek. O 9.30 rozpocznie się mecz o piąte miejsce, o które powalczą Zelek Volley Team oraz Wolbórz, o 10.30 rozpocznie się walka o medale, o trzecie miejsce powalczą Rower oraz Kombajn, natomiast o 12.30 rozpocznie się finał, w którym zmierzą się Piotrkowska Akademia Sportu i obrońca tytułu Mamrot Wilkowyje. Ale to dopiero początek siatkarskich emocji, ponieważ kilka dni później zawodnicy Kasztelana Rozprza rozpoczną walkę o awans do II ligi.
Aż 20 konkursów na dyrektorów w Piotrkowie
Aż 20 konkursów na dyrektorów placówek oświatowych odbędzie się w tym roku w naszym mieście.
Lider znanej kapeli Elektryczne Gitary Kuba Sienkiewicz spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa. Sala w Centrum Idei ku Demokracji pękała w szwach, tak wiele osób chciało posłuchać, co ma do powiedzenia i jak śpiewa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc