Artykuły do tagu: piotrkow

W Piotrkowie będzie rondo „Ofiar Wołynia”?
W Piotrkowie pojawiły się dwa nowe ronda. Pora nadać im nazwy. Tym zajmą się radni Piotrkowa podczas najbliższej sesji.
Uwaga kierowcy! Zamykają Sulejowską
Rozpoczyna się nowy etap modernizacji ronda Sulejowskiego. W środę (29 marca) zamknięta zostanie ulica Sulejowska, na odcinku od ronda do ul. Wyzwolenia.
„Jazz – Scena – Zamek” po raz dwudziesty
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na dwudziesty koncert z cyklu „Jazz – Scena – Zamek”.
Pediatria wraca do Piotrkowa Trybunalskiego
Późnym popołudniem, w piątek 24 marca ŁOW NFZ rozstrzygnął konkurs ofert na leczenie na oddziale pediatrycznym. Od 1 maja to Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim będzie się opiekował małymi pacjentami w trybie całodobowej hospitalizacji.
23 godziny temu, 12:49
Drzewo dla Polski w Piotrkowie
W niedzielę 26 marca w Piotrkowie Trybunalskim została przeprowadzona ogólnokrajowa akcja pt. Drzewo dla Polski. Akcja ta jest odpowiedzią Polskiego Stronnictwa Ludowego na przepisy zawarte w tzw. "Lex Szyszko", czyli ustawie liberalizującej wycinkę drzew.
„14 katedr” u Bernardynów, czyli wprowadzenie w czas Wielkiego Postu
„14 katedr” - projekt artystyczno-religijny w reżyserii i z udziałem aktora teatralnego i filmowego Jerzego Zelnika będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy piątek (31 marca) w klasztorze ojców Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim, początek o godz. 20.00.
Od wtorku utrudnienia między Piotrkowem a Poniatowem
We wtorek (28 marca) ruszają prace związane z odtwarzaniem i pogłębianiem rowów odwadniających na drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem Trybunalskim i Poniatowem.
Wędkarski weekend nad jeziorem Bugaj i zbiornikiem Cieszanowice
41 wędkarzy sprzątało w sobotę obrzeża jeziora Bugaj i kąpieliska Słoneczko. Akcję jak co roku zorganizowało Koło PZW Nr 12 Piotrków-Miasto. Zebrane śmieci wywiozła firma ZiOM. Sprzątanie zakończyło się wspólnym grillowaniem.
Dominika Ostałowska i poezja węgierska
Dominika Ostałowska była specjalnym gościem niedzielnego koncertu poetyckiego, zatytułowanego „Dopóki słyszę gwiazdy”, który odbył się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach Nocy Teatru. Aktorka zaprezentowała piotrkowskiej publiczności wiersze węgierskich poetów. Z kolei Amatorski Teatr Dorosłych, w ramach tego samego koncertu, prezentował wybraną twórczość poetów piotrkowskich.
Koniec marzeń Piotrkowianina
Piotrkowianin przegrał w sobotę z Gwardią Opole różnicą aż 10 bramek 24:34 (11:15) i definitywnie pozbawił się szans na awans do fazy play-off PGNiG Superligi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc