Artykuły do tagu: piotrkow

Działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali losowania I rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego.
40 kontroli w placówkach letniego wypoczynku dzieci i młodzieży
Piotrkowski sanepid opublikował raport o przebiegu akcji "Lato 2017". Kontrole, przeprowadzane do 14 lipca, nie wykazały nieprawidłowości.
Przedstawiciele Gminy Żydowskiej odwiedzili Piotrków
Na zaproszenie adiunkta piotrkowskiego Muzeum Piotra Gajdy do Piotrkowa przybyli przedstawiciele Łódzkiej Gminy Wyznaniowej Żydowskiej. Do spotkania doszło w ubiegły wtorek.
Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było!
28 lipca na kąpielisku Słoneczko w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Polski w nowej dyscyplinie sportowej: badmintonie wodnym. W imprezie będzie mógł wziąć udział każdy kto ukończył 13 lat. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody, puchary i medale.
Obiekty przy Batorego wreszcie nie będą puste?
Nieruchomość przy ul. Batorego 10 w Piotrkowie to od lat nasz wyrzut sumienia. Obiekty stoją puste i coraz bardziej niszczeją. Zakusy na przeprowadzkę pod ten adres ma Archiwum Państwowe.
Młodzi piotrkowianie wezmą udział w Kolorowej Lokomotywie
Dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego wezmą jednak udział w Kolorowej Lokomotywie 2017. Zostało bowiem podpisane porozumienie pomiędzy dyrektorem Łódzkiego Domu Kultury Jackiem Sokalskim oraz prezesem stowarzyszenia SimaRe Edytą Woźniak.
Pozycje na wakacje. Książkowe
Jaka powinna być książka na wakacje? Lekka, łatwa i przyjemna? A może trudniejsza, głębsza, zmuszająca do zastanowienia? Jaka by nie była, najważniejsze że w ogóle jest.
Piotrcovia: niewiadomych coraz mniej
Piłkarki ręczne Piotrcovii w poniedziałek wznowiły treningi, przedtem zorganizowano jednak tradycyjną konferencję prasową, podczas której przedstawiono plan na najbliższy sezon. Wzięli w niej udział członkowie Zarządu: Halina Madej, Zdzisław Majsak, Józef Ratajski i Witold Kopertowski, trener Rafał Przybylski, kapitan Anna Wasilewska (do niedawna Szafnicka), dwie nowe zawodniczki Klaudia Cygan i Katarzyna Wyrzychowska (do niedawna Stasiak) oraz kibice.
Czasem wystarczy udrożnić drogi oddechowe
W Polsce co 10 minut ktoś zostaje ranny, a co 90 minut ginie w wypadku drogowym. Co roku, statystyki podsumowujące sezon letni są przerażające. Jak się okazuje, co trzecia ofiara wypadku komunikacyjnego przeżyłaby, gdyby tylko ktoś odchylił jej głowę i udrożnił drogi oddechowe. Dlaczego boimy się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej?
Święto piotrkowskiej policji już w czwartek
24 lipca przypada Święto Policji, jednak mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie świętować będą parę dni wcześniej, bo już 20 lipca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc