Artykuły do tagu: piotrkow

Piotrcovia już nie jest ostatnia
Piotrkowski zespół wyraźnie wygrał z przedostatnią do tej pory Olimpią-Beskid Nowy Sącz 31:20 (15:6) i wreszcie opuścił ostatnie miejsce w tabeli PGNiG Superligi, już po kilkunastu minutach było widać, że ten zespół Piotrcovii zagrozić nie może.
8 godzin temu, 20:42
Kobiety będą bezpieczne
Kilkanaście kobiet z Piotrkowa i powiatu wzięło udział w zajęciach samoobrony.
Będą pieniądze na wymianę pieców. Tak wygramy ze smogiem?
Urząd Miasta przystępuje do „Programu Ograniczania Niskiej Emisji". Dzięki temu piotrkowianie mogą otrzymać 40% dofinansowania na wymianę pieców w przydomowych kotłowniach.
15 godzin temu, 13:41
Znowu wypadek na Kostromskiej
Tym razem do wypadku doszło w sobotę około południa. Zderzył się osobowy opel i honda.
Archeologiczna Autostrada otwarta
Od piątku w piotrkowskim muzeum oglądać można wystawę pt.: „Archeologiczna Autostrada", która poświęcona została wykopaliskom przy wielkich inwestycjach drogowych prowadzonych pod Krakowem.
18 godzin temu, 10:31
Powrót do Ekstraklasy
Dorota Danielak wróciła do badmintonowej Ekstraklasy, kilka lat temu obecna trenerka KKS Ruch Piotrków Trybunalski grała w najwyższej klasie rozgrywkowej, a później prowadziła w niej piotrkowski zespół, zajmując ostatecznie 4. miejsce w tabeli, natomiast kilkanaście dni temu zadebiutowała w Ekstraklasie jako trenerka zespołu Aktywna Piątka Przemyśl.
Kolejna kraksa w Piotrkowie
W piątek (20.01) w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.
Kwalifikacja wojskowa w Piotrkowie
Na terenie całego województwa łódzkiego 30 stycznia rozpocznie się kwalifikacja wojskowa. W Piotrkowie Trybunalskim przed komisją lekarską trzeba będzie stawić się w dniach 27 lutego - 22 marca.
Zderzenie autobusu z osobówkami w centrum Piotrkowa
W czwartek doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z dwoma samochodami osobowymi. Kilka osób zostało rannych.
Odmłodzona Polonia zamierza zrealizować cel
Poloniści już trenują, póki co pod okiem starego szkoleniowca Roberta Grzesiuka, ale działacze nadal poszukują nowego trenera. Do tej pory prowadzono rozmowy z czterami osobami.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc