Artykuły do tagu: pilkareczna

Piotrcovia: niewiadomych coraz mniej
Piłkarki ręczne Piotrcovii w poniedziałek wznowiły treningi, przedtem zorganizowano jednak tradycyjną konferencję prasową, podczas której przedstawiono plan na najbliższy sezon. Wzięli w niej udział członkowie Zarządu: Halina Madej, Zdzisław Majsak, Józef Ratajski i Witold Kopertowski, trener Rafał Przybylski, kapitan Anna Wasilewska (do niedawna Szafnicka), dwie nowe zawodniczki Klaudia Cygan i Katarzyna Wyrzychowska (do niedawna Stasiak) oraz kibice.
Szczypiorniści zaczęli od sprawdzenia wydolności
W czwartek (13 lipca) zawodnicy Piotrkowianina spotkali się na pierwszym po wakacjach treningu, podczas którego odbył się sprawdzian wydolnościowy. Druga część testu odbędzie się w piątek, natomiast od poniedziałku zawodnicy rozpoczną obóz dochodzeniowy.
Piotrkowianin z licencją na kolejny sezon
Piotrkowianin z licencją. Komisarz PGNiG Superligi Piotr Łebek rozpatrzył wczoraj szesnaście wniosków o udział w rozgrywkach PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej w sezonie 2017/2018.
Zmiana w Zarządzie Piotrcovii
Podczas Walnego Zebranie Sprawozdawczego członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego Piotrcovia, które odbyło się 22 czerwca, zdecydowano, że po rezygnacji Rafała Chmielewskiego nowym członkiem Zarządu MKS Piotrcovia zostanie Józef Ratajski.
Młode szczypiornistki się rozkręcają
Dzięki zaangażowaniu rodziców, trenerek i sponsorów młode zawodniczki Piotrcovii wzięły udział w międzynarodowym turnieju XVII Summer Handball Cup Košice, który odbył się na Słowacji. Podczas zagranicznego debiutu piotrkowianki wywalczyły złoto i srebro.
13.06.2017 09:23
Piotrcovia 5. na plaży
Piąte miejsce zajęły młode zawodniczki Piotrcovii podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej, które odbyły się na Kąpielisku Dąbie w Szczecinie.
Trener zostaje, skrzydłowe odchodzą
Katarzyna Sobińska i Agnieszka Jałoszewska nie będą w przyszłym sezonie reprezentować barw Piotrcovii, ale jak informują przedstawiciele piotrkowskiego klubu, większość kluczowych zawodniczek przedłużyła kontrakty. Działacze szukają jeszcze prawoskrzydłowej, wiadomo także, że w przyszłym sezonie zespół poprowadzi dotychczasowy trener Rafał Przybylski.
W Piotrkowie będą szkolić przyszłych mistrzów. Rusza nabór
W piotrkowskiej Szkole Podstawowej nr 16 niebawem ruszy nabór do IV klasy sportowej o profilu piłka ręczna. Od przyszłego roku szkolnego, w tej placówce powstanie filia Ośrodka Szkolenia w Piłce Ręcznej Chłopców pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Skład Piotrkowianina już prawie dopięty
Mniej więcej wiadomo już w jakim składzie Piotrkowianin przystąpi do rozgrywek w przyszłym sezonie PGNiG Superligi. Działacze podpisali kontrakty z czterema nowymi zawodnikami, z zespołem pożegnają się natomiast dwaj, a być może trzej szczypiorniści.
19.05.2017 23:07
Wymarzony koniec kariery
Chyba każdy zawodnik chciałby, aby jego ostatni mecz wyglądał tak, jak ten rozegrany w piątek przez Dmytro Zinchuka, do niedawna grający trener, a od przyszłego sezonu trener Piotrkowianina, ustalił wynik zwycięskiego dla jego drużyny spotkania. Piotrkowski zespół w świetnym stylu pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 33:23 (18:13), a Dima rzucił cztery bramki. Po meczu w uroczysty sposób podziękowano mu za to, co dotychczas zrobił dla klubu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc