Artykuły do tagu: pilkareczna

Piotrcovia zakończyła IV Memoriał Krzysztofa Kazimierskiego na 3. miejscu
Z trzech rozegranych w ramach tego turnieju spotkań, Piotrcovia przegrała dwa. Oczywiście wyniki meczów sparingowych nie są najważniejsze, ale pokazują jak wiele zostało jeszcze do zrobienia, a w przypadku Piotrcovii trener na pewno musi jeszcze popracować nad zgraniem zespołu, ponieważ w tej kwestii nie wszystko funkcjonuje tak, jak powinno.
Piotrkowianin jeszcze nie przegrał żadnego sparingu
W piątek piotrkowscy szczypiorniści wygrali kolejny sparing, tym razem z pierwszoligową Olimpią Piekary Śląskie 27:26 (12:16), to był szósty mecz kontrolny wygrany przez podopiecznych trenera Dmytro Zinchuka podczas okresu przygotowawczego.
Podwójny sparing Piotrcovii z Koroną
W najbliższy piątek, 10 sierpnia szczypiornistki MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski rozegrają dwa mecze kontrolne z Koroną Handball Kielce. Obydwa sparingi odbędą się w Hali Relax.
BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski
BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski w plażowej piłce ręcznej. Zarówno męski jak i żeński zespół wywalczył medale z najcenniejszego kruszcu podczas tegorocznej edycji PGNiG Summer Superligi. To bezprecedensowy wyczyn w historii polskiego plażowego handballa.
Azjatycki eksperyment w Piotrkowie
I to bardzo udany, w sobotę Piotrcovia zmierzyła się w Hali Relax z przygotowującą się do juniorskich mistrzostw świata reprezentacją Korei Południowej. Szybko i nieustępliwie grające Koreanki ostatecznie pokonały podopieczne Andrzeja Bystrama 33:28 (15:12). To był bardzo wartościowy mecz kontrolny dla obu zespołów.
 Piotrkowianin ze Stalą Mielec, Piotrcovia z Koreą Płd. [Aktualizacja]
Dwa ciekawe sparingi mogli obejrzeć w piątek i w sobotę miłośnicy piłki ręcznej. Najpierw w Hali Relax Piotrkowianin zmierzył się ze Stalą Mielec, a w sobotę Piotrcovia podjęła młodzieżową reprezentację Korei Południowej - o tym drugim spotkaniu szerzej piszemy w kolejnym artykule.
Piotrkowskie szczypiornistki spotkały się z kibicami
MKS Piotrcovia zaprezentowała się kibicom piłki ręcznej podczas Biesiady Trybunalskiej na piotrkowskiej Starówce. Zawodniczki odebrały koszulki z rąk prezesa klubu oraz prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
MKS Piotrkowianin zaprezentował się kibicom
Oficjalna prezentacja drużyny szczypiornistów MKS Piotrkowianin odbyła się w sobotę na piotrkowskiej starówce. To już tradycyjny element Biesiady Trybunalskiej i moment, na który bardzo czekają kibice piłki ręcznej.
Pierwszy sparing Piotrkowianina zakończony zwycięstwem
Piotrkowianin pokonał 29:25 (15:12) młodzieżową reprezentację Polski przed własną publicznością. Był to pierwszy mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem PGNiG Superligi.
Szczypiornistki i szczypiorniści zaprezentują się podczas biesiady
Podczas rozpoczynającej się w piątek Biesiady Trybunalskiej odbędą się prezentacje obydwu występujących w PGNiG Superlidze piotrkowskich zespołów piłki ręcznej. Prezentacja Piotrkowianina rozpocznie się w sobotę o godzinie 19.00, o tej samej godzinie, ale w niedzielę odbędzie się natomiast prezentacja Piotrcovii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat