Artykuły do tagu: pilkanozna

Działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali losowania I rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego.
Kto zdobędzie Puchar Lata?
Podczas wakacji piotrkowscy piłkarze amatorzy nie próżnują. W pierwszym meczu o Puchar Lata Met-Stal wygrał z zespołem Mazur.Shop 2:1. W zainaugurowanych w środę rozgrywkach rywalizuje pięć zespołów.
Wolbórz: Zakończono rozgrywki amatorskiej ligi piłki nożnej
110 meczy, ponad 900 bramek, 10 zespołów, 200 piłkarzy amatorów - od sierpnia 2016 do lipca 2017 trwały rozgrywki amatorskiej ligi piłki nożnej.
Jubileuszowy mecz po latach
Choć już dawno zawiesili piłkarskie buty na kołku, spotkali się ponownie, żeby wziąć udział w jubileuszowym turnieju, zorganizowanym z okazji 95. rocznicy pierwszego meczu rozegranego przez TS Szczerbiec Wolbórz. Zagrały w nim trzy drużyny oldbojów: Pilica Tomaszów Mazowiecki, Concordia Piotrków Trybunalski oraz oczywiście gospodarze.
Piłkarze wznowią rozgrywki w sierpniu
Piłkarska runda jesienna sezonu 2017/2018 w okręgu piotrkowskim rozpocznie się 15 sierpnia, natomiast kilka dni wcześniej (6 sierpnia) odbędą się mecze pierwszej rundy Pucharu Polski, spotkania drugiej rundy zostaną rozegrane 12/13 sierpnia.
Podziękowania dla Czarnych Rozprza
Wójt Janusz Jędrzejczyk podziękował podczas Dni Rozprzy piłkarzom miejscowej drużyny za awans do piłkarskiej klasy okręgowej. W całym sezonie drużyna przegrała tylko jedno spotkanie.
Wychowankowie Concordii zagrają o mistrzostwo Polski
Juniorzy młodsi Ruchu Chorzów dwukrotnie pokonali Motor Lublin (3:0 i 1:0) i zagrają w finale mistrzostw Polski. W składzie śląskiego zespołu występują dwaj wychowankowie UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski Kacper Świątczak i Krystian Krawczyk.
To był jeden z najtrudniejszych sezonów w historii piotrkowskiej Polonii, piłkarze zakończyli go w sobotę w Kwiatkowicach, przegrywając z tamtejszym Ludowym Zespołem Sportowym 2:4 (0:4).
Odzyskali tytuł po czterech latach
Do ostatniej kolejki trwała walka o mistrzostwo piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Szanse na tytuł miały dwie drużyny Barwil-Omega oraz Bieniek-Prym, przed decydującym pojedynkiem tych drużyn ten drugi zespół miał dwa punkty przewagi nad swoim najgroźniejszym rywalem, co oznaczało, że, aby obronić mistrzowski tytuł Barwil-Omega musiał ten mecz wygrać. Tak się jednak nie stało, to spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bieńka-Prym 2:1 (1:0), który odzyskał mistrzowski tytuł po czterech latach. Trzecie miejsce zajęła Starówka.
Ostatni mecz na własnym boisku
W ostatnim meczu przed własną publicznością piłkarze Polonii wywalczyli jeden punkt. W środę piotrkowianie zmierzyli się z Ceramiką Opoczno. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:1), mimo, iż od 20. minuty poloniści musieli grać w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Patryk Grzesiuk.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc