Artykuły do tagu: pilkanozna

Siedem bramek na nowej płycie
Dokładnie tyle goli strzelono w weekend na zmodernizowanej płycie głównej Stadionu Miejskiego "Concordia". W sobotę na obiekcie przy ulicy Żwirki zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski wygrali z KS Poświętne 4:1 (2:1), natomiast w niedzielę piłkarze PKS Polonia Piotrków Trybunalski przegrali z RKS Radomsko 0:2 (0:1).
Polonia zagra na stadionie
W związku z budową łącznika pomiędzy ulicami Sulejowską a Broniewskiego niedzielny mecz piotrkowskiej Polonii odbędzie się na Stadionie Miejskim "Concordia" przy ulicy Żwirki 6.
Cztery punkty piotrkowskich drużyn
Obydwie piotrkowskie drużyny rozegrały w weekend mecze na wyjeździe, zawodnicy PKS Polonia Piotrków Trybunalski zremisowali z Lechią II Tomaszów Mazowiecki 1:1 (0:0), natomiast piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonali 3:0 (1:0) Zjednoczonych Budziszewice.
Piłkarski spektakl przy ul. Żwirki
Jeśli ktoś myśli, że w B klasie spotkania stoją na niskim poziomie, powinien się wybrać na mecz młodych piłkarzy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, którzy grają nie tylko efektownie, ale i efektywnie, w sobotę odnieśli kolejne spektakularne zwycięstwo, tym razem pokonali LKS Białaczów aż 10:2 (4:1), mecz piotrkowskiej drużyny obserwowało prawie 300 widzów.
Polonia wróciła na zwycięską ścieżkę
Poloniści, pokonali w sobotę na własnym boisku zespół z Drzewicy 3:1 (1:1), pomogli im jednak rywale, którzy kończyli mecz w 9. Piotrkowscy piłkarze mogli wygrać dużo wyżej, ale zabrakło im skuteczności, nie zmienia to faktu, że początek sezonu w wykonaniu zespołu Roberta Grzesiuka jest udany.
Kto awansował do IV rundy? [Aktualizacja]
W środę dowiedzieliśmy się, kto awansował do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Z rozgrywek odpadły drużyny, reprezentujące kluby z klasy B.
10 września piłkarskie mistrzostwa gminy
Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 7-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka odbędą się 10 września na boisku LZS Laski w Ludwikowie 1.
Pierwsza porażka Polonii, kolejne zwycięstwo Concordii
Po zwycięstwach ze Startem Lgota Wielka i Czarnymi Rozprza, grający w piotrkowskiej okręgówce poloniści przegrali pierwszy mecz w tym sezonie, ulegając w Gorzkowicach tamtejszemu GUKS 1:2 (1:2). Zwycięską passę kontynuują natomiast występujący w klasie B (gr. I) piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, którzy w tym sezonie nie stracili jeszcze żadnej bramki, w pierwszym meczu pokonali LKS Mroczków, a w niedzielę wygrali z LUKS Mroczków-Dzielna 3:0 (2:0).
Turniej Lion Cup - Bank Zachodni WBK w Rozprzy
20 sierpnia o godzinie 9.00 na stadionie w Rozprzy przy ulicy Sportowej 7A, odbędzie się Turniej Lion Cup - Bank Zachodni WBK dla rocznika 2007.
Wystartowała IV liga piłki nożnej
W tym sezonie bez piotrkowskiej Polonii, która spadła do klasy okręgowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc