Artykuły do tagu: pilkanozna

Strażacy z Woli Krzysztoporskiej mistrzami powiatu
Okazuje się, że nie tylko najlepiej gaszą pożary, ale i najlepiej grają w nogę. Mistrzostwa powiatowe w halowej piłce nożnej strażaków zakończyły się złotem dla jednostki OSP Wola Krzysztoporska.
03.02.2017 16:17
Kary dla trenerów APN
Szkoleniowcy UKS APN Piotrków Trybunalski zostali ukarani przez członków Wydziału Dyscypliny piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej za wystawianie w podstawowych składach prowadzonych przez nich drużyn, zawodników nieuprawnionych do gry.
Po raz kolejny oddadzą hołd legendarnemu wychowawcy młodzieży
V Memoriał Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w Moszczenicy. Zagrają w nim zespoły rocznika 2005.
Stal zbyt twarda dla rywali
Piłkarze Stali Niewiadów zwyciężyli w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego, będących jednocześnie XVI Memoriałem Zdzisława Bińka. W turnieju, który zorganizowano w Hali Sportowej Gimnazjum w Wolborzu wzięło udział osiem zespołów, lider piotrkowskiej klasy okręgowej nie dał jednak szans swoim rywalom.
Odmłodzona Polonia zamierza zrealizować cel
Poloniści już trenują, póki co pod okiem starego szkoleniowca Roberta Grzesiuka, ale działacze nadal poszukują nowego trenera. Do tej pory prowadzono rozmowy z czterami osobami.
Odwołanie Sejfu odrzucone
Wszystko wskazuje na to, że niezrzeszony Sejf Piotrków Trybunalski zakończył swoją przygodę z obecną edycją Pucharu Polski, członkowie Komisji Odwoławczej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej utrzymali w mocy decyzję wydaną przez działaczy Okręgowego Związku Piłki Nożnej, dotyczącą wykluczenia tej drużyny z rozgrywek.
Poloniści wznowią treningi za kilkanaście dni
Piłkarze piotrkowskiej Polonii wznowią treningi w połowie stycznia, w pierwszej rundzie zespół prowadził Robert Grzesiuk, w drugiej części sezonu prawdopodobnie zastąpi go ktoś inny, działacze prowadzą aktualnie rozmowy z kandydatami na szkoleniowca. Robert Grzesiuk co prawda ustalił wstępny plan sparingów, ale nowy szkoleniowiec może go zmienić.
22.12.2016 13:06
APN grał nieczysto
Zamiast pauzować, zawodnicy UKS APN Piotrków Trybunalski, rywalizujący w klasie okręgowej D1 i D2 Młodzików, wielokrotnie wychodzili w podstawowych składach swoich drużyn, w związku z tym wyniki aż dziewięciu spotkań z udziałem tych zespołów zweryfikowano jako walkowery dla drużyn przeciwnych.
26.11.2016 20:31
Nerwowy finisz Polonii
Polonia przegrała ostatni mecz w tym roku, tym razem lepszy był LKS Kwiatkowice, który zwyciężył z piotrkowską drużyną 3:1 (2:0). Pod koniec spotkania emocje poniosły jednych, jak i drugich, a mecz skończył się awanturą.
Fala nienawiści na piotrkowskim stadionie
Nieczęsto się zdarza, aby mecz juniorów był zabezpieczany przez ochroniarzy i policjantów, ale w przypadku ostatniego spotkania w II lidze wojewódzkiej juniorów pomiędzy Polonią a UKS Concordia 1909 ich obecność prawdopodobnie zapobiegła burdom. Fani Polonii niemal przez cały mecz wyzywali piłkarzy przeciwnej drużyny, a wszystkiemu przysłuchiwały się m.in. małe dzieci. Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby ktoś wreszcie przerwał tę spiralę nienawiści?

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc