Artykuły do tagu: pilkanozna

Poloniści wywalczyli jeden punkt
Zakończyła się wreszcie fatalna seria piotrkowskiej Polonii, podopieczni trenera Robert Grzesiuka wywalczyli w sobotę jeden punkt, bezbramkowo remisując na własnym boisku z KS Paradyż.
Zawisza też okazał się za mocny
W meczu 32. kolejki IV ligi łódzkiej piotrkowska Polonia przegrała z Zawiszą Rzgów 1:4 (0:3), to kolejna wysoka porażka piotrkowskiego zespołu w tym miesiącu. Poloniści kończyli ten mecz w dziewięciu, ponieważ czerwonymi kartkami zostali ukarani Robert Skupień oraz Krzysztof Grobelny.
W trzech ostatnich spotkaniach podopieczni trenera Roberta Grzesiuka stracili aż 16 bramek, nie strzelając żadnej. W środę poloniści przegrali na własnym boisku z rezerwowym zespołem PGE GKS Bełchatów 0:5 (0:3).
Najwyższa porażka w tym sezonie
Poloniści tak wysoko do tej pory w tym sezonie nie przegrali, w sobotę do Piotrkowa przyjechali zawodnicy, prowadzącej w IV-ligowej tabeli Warty Sieradz, którzy nie dali szans piotrkowianom, wygrywając to spotkanie aż 6:0 (3:0).
Aż 0:5 (0:1) przegrała piotrkowska Polonia w meczu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, Warta Działoszyn, która jest wiceliderem rozgrywek, okazała się zbyt wymagającym rywalem.
Takie porażki bolą najbardziej. Podczas środowego spotkania piotrkowski zespół niemal przez cały mecz bezbramkowo remisował z Włókniarzem Zelów, dopiero w 88. minucie spotkania zwycięską bramkę dla gości zdobył Robert Świątnicki, który pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej.
Piłka nożna. W weekend grali ligowcy naszego regionu
W sobotę i niedzielę swoje mecze rozgrywali piłkarze w tym również w naszym regionie. Zaczniemy od II ligi. Piłkarze PGE GKS Bełchatów pokonali Legionovię 3-2. Na listę strzelców wpisali się: Flaszka 2 i i Grolik 1.
Polonia rozbita na wyjeździe, ale nie wszystkie mecze się odbędą
Poloniści rozegrali mecz 27. kolejki IV ligi już w piątek, 28 kwietnia, do domu wracali jednak w nie najlepszych nastrojach, ponieważ przegrali w Byczynie z zespołem Termy Ner Poddębice aż 2:5 (1:5). Tymczasem w okręgu piotrkowskim kilka meczów przełożono, intensywne opady deszczu sprawiły, że niektóre boiska nie nadają się do gry.
UKS APN Piotrków Trybunalski zwycięzcą jubileuszowego turnieju
Kilkudziesięciu młodych piłkarzy (rocznik 2004 i młodsi) rywalizowało w sobotę na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Broniewskiego 18, podczas Międzynarodowego Turnieju, będącego jednym z elementów obchodów jubileuszu 800-lecia powstania miasta. O zwycięstwo walczyli reprezentanci sześciu klubów: GLKS Włókniarz Moszczenica, UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, UKS Akademia Piłki Nożnej Piotrków Trybunalski, PKS Polonia Piotrków Trybunalski oraz dwa zespołu z Ukrainy: Wołyń Łuck i Skała Zołbunow. I miejsce zajęła drużyna UKS APN Piotrków Trybunalski.
Zwycięstwo, które smakuje szczególnie
Piotrkowska Polonia odniosła w sobotę pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, zespół Roberta Grzesiuka pokonał Zawiszę Pajęczno 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył na początku drugiej połowy Konrad Jarzembowski.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc