Artykuły do tagu: pijana

Pijana babcia upuściła niemowlaka
Rodzice zostawili dziecko pod opieką babci, a ta naraziła je na niebezpieczeństwo. W środę radomszczańscy policjanci odebrali zgłoszenie od rodziców 4-miesięcznego niemowlęcia, twierdzili, że zostawili dziecko pod opieką babci, a gdy wrócili, okazało się, że na główce malucha jest siniak. Na miejscu policjanci zastali rodziców chłopca, 40-letnią babcię oraz jej 45-letniego konkubenta. Rodzice byli trzeźwi natomiast babcia i jej przyjaciel mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta twierdziła, że dziecko jej się wyślizgnęło, gdy nosiła je na rękach.
3-miesięczne dziecko w samochodzie i 3 promile. 28-latka zatrzymana
Nietrzeźwa kobieta przewoziła na przednim siedzeniu 3-miesięczne dziecko. Została zatrzymana przez policjantów w Wolborzu. To nie pierwszy tego typu incydent, 28-latka ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.
2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa i agresywna kierująca zatrzymana
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Nie dość, że 48-letnia kobieta jechała "na podwójnym gazie", to nie zatrzymała się do kontroli i była agresywna wobec funkcjonariuszy.
Była pijana, wiozła dzieci
Była kompletnie pijana, prowadziła samochód i... wiozła ze sobą dwuletnie bliźniaczki. Bełchatowscy policjanci zatrzymali nieodpowiedzialną kierującą. Kobieta usłyszała już zarzuty.
Historia miłosna z bombą w tle...
Dopiero zapadł w piotrkowskim sądzie wyrok skazujący w sprawie fałszywego alarmu bombowego, a kolejna osoba postanowiła popełnić podobne przestępstwo. Nietrzeźwa kobieta zawiadomiła policję o podłożonym ładunku wybuchowym w bloku przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie. Tłumaczyła, że zrobiła to z zemsty... bo jeden z mieszkańców bloku złamał jej serce.
Pijana piesza potrącona przez samochód
Padający deszcz skutecznie utrudniał w poniedziałek jazdę, w Piotrkowie doszło więc do kolejnego wypadku.
Pijani rodzice opiekowali się dziećmi
W alkotest wydmuchali 2 oraz 2,5 promila. Zdarzenie miało miejsce na ul. Granicznej w Tomaszowie.
Miała ponad 2 promile, opiekowała się dzieckiem
Ponad 2 promile alkoholu miała 38-letnia kobieta, która opiekowała się córką.
Miała ponad 2 promile, opiekowała się dzieckiem
Ponad 2 promile alkoholu miała 25-letnia kobieta, która opiekowała się 3-letnią córką.
Znowu pijani rodzice w Tomaszowie
Policjanci z Tomaszowa w ciągu dwóch dni otrzymali dwa zgłoszenia, po których okazało się, że pijani rodzice opiekują się dziećmi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat