Artykuły do tagu: narkotyki

60 kg marihuany w domu. 35-latek zatrzymany
Nawet 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, który odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Towar przejęli bełchatowscy policjanci przy użyciu psa tropiącego. Wartość środków oszacowano na blisko 2 miliony złotych.
65-latek odpowie za narkotyki
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 65-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające oraz papierosy bez akcyzy.
Policyjny dozór za posiadanie narkotyków
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który posiadał środki odurzające. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.
Pod wpływem narkotyków zdemolował dworzec
27-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego na dworcu PKP wybił szyby, rozbił donice z kwiatami i powywracał kosze na śmieci. Straty oszacowano na ponad 3000 zł. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjant na służbie pod wpływem narkotyków
Policjant, który w czerwcu uczestniczył w wypadku na Trasie Górnej w Łodzi był pod wpływem środków odurzających. Niedawno przyszły badania krwi kierowcy radiowozu.
08.09.2017 12:53
Narkotyki w mieszkaniu
Blisko 150 gramów proszku z grupy amfetamin, prawie 48 gramów marihuany, ponad 30 mefedronu w tabletkach... Bełchatowscy funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30-latka, przechowującego w miejscu zamieszkania środki odurzające. Mężczyzna przebywa pod policyjnym nadzorem.
Konopie w dorzeczu Pilicy. Trwają poszukiwania właściciela uprawy
25 dorodnych, wysokich krzaków konopi indyjskich ujawnili w dorzeczu Pilicy na terenie gminy Aleksandrów piotrkowscy policjanci. Rośliny zabezpieczono. Czarnorynkowa wartość nielegalnego towaru to około 16 tysięcy złotych.
Przekroczył prędkość o prawie 50 km/h, miał w samochodzie marihuanę
Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 47 km/h, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciekać. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające.
22.08.2017 11:49
Konopie w szklarni
Ponad kilogram częściowo wysuszonego krzaku marihuany i blisko 150 gramów suszu ujawnili bełchatowscy policjanci na terenie jednej z działki na terenie gminy Zelów. W tej sprawie zatrzymano 27-letniego mężczyznę.
Trzech mężczyzn zatrzymanych za narkotyki
Opoczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (19, 28 i 29 lat) podejrzanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc