Artykuły do tagu: narkotyki

08.09.2017 12:53
Narkotyki w mieszkaniu
Blisko 150 gramów proszku z grupy amfetamin, prawie 48 gramów marihuany, ponad 30 mefedronu w tabletkach... Bełchatowscy funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 30-latka, przechowującego w miejscu zamieszkania środki odurzające. Mężczyzna przebywa pod policyjnym nadzorem.
Konopie w dorzeczu Pilicy. Trwają poszukiwania właściciela uprawy
25 dorodnych, wysokich krzaków konopi indyjskich ujawnili w dorzeczu Pilicy na terenie gminy Aleksandrów piotrkowscy policjanci. Rośliny zabezpieczono. Czarnorynkowa wartość nielegalnego towaru to około 16 tysięcy złotych.
Przekroczył prędkość o prawie 50 km/h, miał w samochodzie marihuanę
Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 47 km/h, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciekać. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające.
22.08.2017 11:49
Konopie w szklarni
Ponad kilogram częściowo wysuszonego krzaku marihuany i blisko 150 gramów suszu ujawnili bełchatowscy policjanci na terenie jednej z działki na terenie gminy Zelów. W tej sprawie zatrzymano 27-letniego mężczyznę.
Trzech mężczyzn zatrzymanych za narkotyki
Opoczyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (19, 28 i 29 lat) podejrzanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.
18-latek przyłapany przed dyskoteką. Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków
Policjanci z piotrkowskiej komendy zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie nieletniemu środków odurzających. Mieszkaniec Opoczna usłyszał już zarzuty. Decyzją prokuratora sprawca został objęty policyjnym dozorem.
30-latek odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Tomaszowa. Mężczyzna posiadał narkotyki przy sobie oraz w mieszkaniu.
18-latkowie z Piotrkowa przyłapani
Do policyjnego aresztu trafiło trzech mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyźni przekazywali sobie środki odurzające. Wypatrzył ich policjant, który - będąc po służbie - zatrzymał się na parkingu w centrum miasta. O dalszym losie 18-latków wkrótce zdecyduje sąd.
Marihuana, amfetamina i mefedron w mieszkaniu w centrum miasta
37 gramów marihuany, ponad 100 gramów amfetaminy i 37g mefedronu znaleźli policjanci w mieszkaniu 32-letniego tomaszowianina.
Skontrolowali mitsubishi, znaleźli biały proszek i marihuanę
Podczas nocnej kontroli mitsubishi carisma, zaparkowanego w pobliżu dyskoteki na terenie powiatu, policjanci znaleźli zawinięte w folię trzy porcje białego proszku i jedną z zawartością suszu roślinnego. Kiedy stróże prawa pojechali na przeszukanie do mieszkania 34-letniego mieszkańca Radomska, znaleźli ponad 16 gramów marihuany.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc