Artykuły do tagu: mroz

Nie zgadniecie, co zaskoczyło drogowców...
Zima - bo o niej rzecz jasna mowa - wróciła i nie odpuszcza. W wielu rejonach Polski - w tym także w Piotrkowie - zrobiło się biało. Jest ślisko i niebezpiecznie. Temperatura spadła już do zera, a w Regionalnym Systemie Ostrzegania dla województwa łódzkiego znalazł się komunikat o prognozowanym spadku temperatur do -2° oraz nawet -4° przy gruncie.
Widzisz? Reaguj! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
W ciągu ostatniej doby w Polsce z powodu wychłodzenia zmarło 7 osób. Od 1 listopada w całym kraju życie straciły w ten sposób 53 osoby. Nie przechodźmy obojętnie obok człowieka śpiącego na ławce.
Nadchodzi mróz. Będzie ślisko
Po ostatnich dość ciepłych, ale i deszczowych dniach nadchodzą mrozy. Na razie na szczęście nie będą tak wysokie jak na północy USA czy w Rosji, ale i tak możemy się spodziewać temperatur w granicach -7 czy -8 stopni.
Pożegnano byłego posła i działacza
W czwartek 1 września odbył się pogrzeb Zbigniewa Mrozińskiego, b. posła AWS i b. przewodniczącego Zarządu Regionu Piotrkowskiego NSZZ "Solidarność". Polityk i działacz społeczny zmarł po długiej chorobie w wieku 71 lat.
Zmarł Zbigniew Mroziński
W wieku 71 lat po długiej chorobie zmarł Zbigniew Mroziński, b. poseł AWS, przewodniczący Zarządu Regionu Piotrkowskiego NSZZ "Solidarność", radny RM w Piotrkowie.
Mrozu rozgrzał piotrkowską publiczność
Za nami drugi dzień Imienin Piotrków, po południu epicentrum wydarzeń znajdowało się na Placu Pofranciszkańskim, to właśnie tam odbywają się koncerty, gwiazdą sobotniego wieczoru był Mrozu z zespołem.
Imieniny Piotrków już w ten weekend
Mrozu i Dżem to gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa zwanych od jakiegoś czasu Imieninami Piotrków. Imprezy odbywać się będą w dwóch miejscach: na pl. Pofranciszkańskim i w Rynku Trybunalskim.
Co powinniśmy wiedzieć o odmrożeniach?
Jak rozpoznać odmrożenia? Jak pomóc gdy do nich dojdzie? Pierwsze oznaki odmrożeń to bardzo blada, nieomal biała skóra, następnie pieczenie i drętwienia kończyn, może dojść nawet do utraty czucia. Odmrożone części ciała mogą zostać trwale uszkodzone.
04.01.2016 06:36
Pijane ofiary mrozu
Gwałtowny spadek temperatury zbiera już śmiertelne żniwo w całym kraju. Także w województwie łódzkim miniony weekend przyniósł pierwsze ofiary wychłodzeń.
Pierwsza ofiara mrozów w powiecie piotrkowskim
W weekend zamarzł 62-letni mieszkaniec gminy Grabica.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc