Artykuły do tagu: mopr

Minęło 9 miesięcy od wejścia w życie programu „Rodzina 500 Plus”. Łącznie do ponad 5 tysięcy piotrkowskich rodzin trafiło około 31 milionów złotych.
Wigilijna wieczerza w Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wspólnie z Dziennym Domem Pomocy Społecznej zorganizował spotkanie wigilijne.
10 tysięcy zasiłku, co miesiąc
Prawie 10 tysięcy zł - tyle każdego miesiąca dostaje trzynastoosobowa rodzina z Piotrkowa Trybunalskiego będąca pod opieką MOPR-u.
Piotrkowski MOPR pozyskał 21 tysięcy złotych na realizację projektu "Dzieciństwo warte wspomnień". W tej sprawie zawarto już porozumienie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
500+ w Piotrkowie. Złożono 5081 wniosków i wydano 5010 decyzji...
... a ponadto wypłacono 13 milionów 725 tysięcy 47 złotych. Jacek Kalle, kierownik Zespołu Świadczeń Rodzinnych piotrkowskiego MOPR był gościem audycji "O tym się mówi" w Strefie FM i przybliżył szczegóły realizacji programu na terenie Piotrkowa.
Pomoc dla rodzin poszkodowanych w pożarze
Siedem rodzin poszkodowanych w pożarze z kamienicy przy ulicy Łódzkiej objął pomocą piotrkowski MOPR. Pogorzelcy otrzymali zasiłki oraz pomoc rzeczową.
Kolejne kontrowersje wokół turnusów rehabilitacyjnych
Zgłosiła się do nas zaniepokojona piotrkowianka, która już od 4 lat nie dostała dofinansowania do turnusu rehabilitacyjnego z środków PFRON.
500+. Piotrkowski MOPR informuje
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Tryb. informuje, że świadczenie wychowawcze „Rodzina 500+” będą realizowane w Zespole Świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16A.
500+ coraz bliżej. Wnioski składamy w trzech punktach!
1 kwietnia ruszy przyjmowanie wniosków o wypłatę świadczeń wychowawczych w ramach programu „Rodzina 500+”. W Piotrkowie uruchomione zostaną dodatkowe punkty wydawania i przyjmowania wniosków.
MOPR gotowy do akcji. 500 zł na dziecko coraz bliżej...
W naszym mieście na pieniądze z programu "Rodzina 500 plus" może liczyć około 6 tysięcy rodzin, które... ktoś musi obsłużyć. MOPR zatrudni więc 7 dodatkowych osób - 4 podinspektorów do przyjmowania wniosków, jednego informatyka, jednego kasjera i jedną osobę do zespołu księgowego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc