Artykuły do tagu: mopr

Rodziny zastępcze z Piotrkowa będą się integrować
30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie po raz dwunasty angażuje się w obchody święta. Te nastąpią nieco wcześniej, bo już 19 maja. Tegoroczne święto rodziny zastępcze spędzą w największym parku rozrywki w Polsce.
Piotrkowski MOPR z rekordowym budżetem i wydatkami
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie opublikował sprawozdanie z działalności za 2016 rok. Tym, co zdecydowanie rzuca się w oczy jest wyraźny, bo ponad półtorakrotny, wzrost wydatków. Ponadto zwiększył się odsetek bezrobotnych pobierających pomoc z Ośrodka, a zmalały kwoty przeznaczone na zasiłki celowe i okresowe.
MOPR w Piotrkowie. Działa już system kolejkowy
Elektroniczny system kolejkowy uruchomiono od 1 lutego w piotrkowskim MOPR-ze. Cel to usprawnienie obsługi klientów.
Piotrkowski MOPR poszukuje rodzin wspierających
Piotrkowski MOPR chce dodatkowo pomóc podopiecznym mającym problemy opiekuńczo-wychowawcze... I poszukuje chętnych do pełnienia funkcji tzw. rodzin wspierających – takich, które pomogą przezwyciężyć trudności i podzielić się swoimi doświadczeniami.
Minęło 9 miesięcy od wejścia w życie programu „Rodzina 500 Plus”. Łącznie do ponad 5 tysięcy piotrkowskich rodzin trafiło około 31 milionów złotych.
Wigilijna wieczerza w Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wspólnie z Dziennym Domem Pomocy Społecznej zorganizował spotkanie wigilijne.
10 tysięcy zasiłku, co miesiąc
Prawie 10 tysięcy zł - tyle każdego miesiąca dostaje trzynastoosobowa rodzina z Piotrkowa Trybunalskiego będąca pod opieką MOPR-u.
Piotrkowski MOPR pozyskał 21 tysięcy złotych na realizację projektu "Dzieciństwo warte wspomnień". W tej sprawie zawarto już porozumienie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
500+ w Piotrkowie. Złożono 5081 wniosków i wydano 5010 decyzji...
... a ponadto wypłacono 13 milionów 725 tysięcy 47 złotych. Jacek Kalle, kierownik Zespołu Świadczeń Rodzinnych piotrkowskiego MOPR był gościem audycji "O tym się mówi" w Strefie FM i przybliżył szczegóły realizacji programu na terenie Piotrkowa.
Pomoc dla rodzin poszkodowanych w pożarze
Siedem rodzin poszkodowanych w pożarze z kamienicy przy ulicy Łódzkiej objął pomocą piotrkowski MOPR. Pogorzelcy otrzymali zasiłki oraz pomoc rzeczową.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc