Artykuły do tagu: mlodziez

Opoczyński Urząd Miasta odwiedziła 16-to osobowa grupa młodzieży, jaka przebyła w odwiedziny z położonej na południu Włoch Kalabrii, a dokładniej mówiąc z miejscowości Rosarno.
Młodym na papierosy pozwalają sprzedawcy
W Piotrkowie aż 75% ekspedientów sprzedałoby papierosy osobie nieletniej. 28 z 30 lokalnych sklepów znalazło się na tzw. „czarnej liście” – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży STOP18! Piotrków na tle całego kraju nie wypadł najlepiej. W skali kraju ten zakaz łamie 63% sprzedawców. Teraz ekspedienci mogą oni spodziewać się kar.
Piotrków: Dilerzy narkotyków w rękach policji
Policjanci uzyskali informacje, że osoby mające związek z narkotykami poruszają się po terenie miasta fiatem punto. Wytypowany pojazd został zatrzymany do kontroli na ul. Wierzeje. Po dokonanych sprawdzeniach mundurowi znaleźli plecak należący do 17-letniego pasażera, w którym znajdował się słoik z prawie dwudziestoma gramami marihuany.
Policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii w rozmowie z pokrzywdzonym 14-letnim uczniem piotrkowskiego gimnazjum ustalili, że po lekcjach chłopiec, przechodząc szkolnym korytarzem, został zaczepiony przez swoich rówieśników, następnie przewrócony i kilkakrotnie uderzony w brzuch.
19.03.2010 12:42
Rozśpiewane liceum
Ich pasją jest muzyka. Spotykają się kilka razy w tygodniu, aby wspólnie pośpiewać. Pod czujnym okiem swojej nauczycielki i opiekunki, Renaty Tomy doskonalą swoje wokalne umiejętności...
Piotrków: „Piątka” nie oddała pucharu
Uczniowie z Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie kolejny rok z rzędu okazali się najlepsi w matematycznych zmaganiach zorganizowanych w minioną sobotę w ich szkole.
11 marca w godzinach popołudniowych policjanci z komisariatu w Woli Krzysztoporskiej prowadzili czynności wobec dwóch 16-latków. Jak ustalono, obaj chłopcy w jednym ze sklepów spożywczych zaopatrzyli się w wino, które później wypili.

Trwające kilka tygodni śledztwo zakończyło się sukcesem. Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali sprawców kradzieży przesyłek kurierskich i odzyskali część sprzętu.
Pochodząca z Bełchatowa modelka Ilona Felicjańska nie będzie już wspierać akcji szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy. Bełchatowskie starostwo postanowiło bowiem zerwać z nią współpracę po tym jak modelka, jadąc pod wpływem alkoholu, uszkodziła trzy samochody.
Komplety strojów otrzymały wszystkie kluby prowadzące pracę z młodzieżą. Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie jako jedyny w Polsce pomaga w taki sposób klubom.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc