Artykuły do tagu: mlodziez

Wczoraj w jednym z supermarketów przy ulicy Słowackiego miały miejsce dwie kradzieże. Pracownik ochrony ujął sprawców na gorącym uczynku i natychmiast powiadomił policję.
“Po wypiciu kilku piw wszedłem z kolegami na parapet, by pogadać z dziewczynami, które mieszkały wyżej. Nasz pokój był na trzecim piętrze”.
Podniesienie bezpieczeństwa, głównie wśród dzieci i młodzieży, zerwanie ze stereotypem, że osoba, która informuje policję o zagrożeniu, jest “złym informatorem” oraz dostrzeganie i reakcja na niebezpieczeństwa. To główne cele kampanii społecznej “Widzę. Reaguję”, której podsumowanie odbyło się w piotrkowskim kinie Helios.
Młodzieżowa Rada Miasta i sekcja zapaśnicza Atletycznego Klubu Sportowego
zapraszają na pokazy zapaśnicze.
Region: Wyłonili mistrzów kierownicy
„Mistrzowie kierownicy" zostali wyłonieni spośród 18 kandydatów ubiegających się o ten tytuł.
Na trybunach i na płycie zgromadziło się kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali podczas Mistrzostw Piotrkowa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Około 2 tys. zł plus artykuły szkolne zakupione za 1500 zł równa się 200 wyprawek szkolnych dla dzieci i młodzieży z Piotrkowa i okolic. To bilans tegorocznej akcji “Wyprawka dla Żaka”. Już po raz kolejny Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża działający na terenie naszego miasta zorganizował i przeprowadził tę akcję charytatywną.
Młodzi, wykształceni, bezdomni i bezrobotni
Są młodzi, wykształceni, marzą o dobrej pracy, stabilizacji, rodzinie, własnym domu, a mimo to większość z nich ciągle mieszka z rodzicami.
Prawie 200 osób zarejestrowało się w młodzieżowym biurze pracy działającym przy piotrkowskim OHP. Jak się okazuje, podczas tego lata mnóstwo młodych ludzi znalazło płatne zajęcie na wakacje.
Trwa przyjmowanie wniosków od szkół zainteresowanych programami „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Szklanka mleka”.

Społeczność