Artykuły do tagu: mlodziez

Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Moszczenicy serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na „WAKACJE z GOK-iem” od poniedziałku do piątku w godzinach (10.00 – 14.00).
Wszyscy chcą lekkiej atletyki w Piotrkowie
Czy przy Concordii na nowo pojawią się szybcy biegacze, długodystansowcy i specjaliści od konkurencji technicznych? Wszystko na to wskazuje, bo zarówno klub, właściciel stadionu lekkoatletycznego, jak i potencjalny sponsor zmierzają w tym samym kierunku.
Licealiści z I LO wskrzeszali dawny Piotrków
Wskrzeszali dawny Piotrków – wielokulturowe miasto. Wycieczkę po żydowskim Piotrkowie zorganizowali w poniedziałkowe przedpołudnie uczniowie i nauczyciele z I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.
Polanik chce wskrzesić lekkoatletykę w Piotrkowie
Niewykluczone, że sekcja lekkoatletyczna, funkcjonująca niegdyś w strukturach piotrkowskiego klubu Concordia, zostanie reaktywowana,
Moszczenica: Festyn „Kibicujemy Fair Play”
6 czerwca w Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Moszczenicy odbył się festyn z okazji VI edycji „Szkoły bez przemocy”, pod hasłem - „Kibicujemy Fair Play”.
Ponad 300 osób uczestniczyło w rajdzie „Ósemki”
Zakończyła się IV edycja Ogólnopolskiego Rajdu Tropem Ósemki. Organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Zamiast szkoły katolickiej, będzie... szkoła katolicka
Od września 2013 roku w mieście będzie nowa szkoła. Edukacją młodzieży zajmą się panny dominikanki. - Panny dominikanki wracają do Piotrkowa. Wracają, żeby kontynuować to, co robiły w Piotrkowie przez ponad 200 lat, czyli działalność edukacyjną - mówi ksiądz Ireneusz Bochyński, rektor kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie pw. Matki Boskiej Śnieżnej.
Kradli sprzęt elektroniczny – wpadli w markecie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trójkę mężczyzn, którzy w sklepie samoobsługowym marketu przy ulicy Słowackiego skradli aparat fotograficzny. Grupę złodziei cały czas obserwował pracownik ochrony, który od razu powiadomił policję.
Lekkoatletycznie na Stadionie Miejskim
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje dwa mityngi lekkoatletyczne dla uczniów piotrkowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
W “Budowlance” walczyli o Złotą Kielnię
30 uczestników z 20 szkół zawodowych o profilu budowlanym z całej Polski walczyło przez trzy dni o “Złotą Kielnię”. Turniej odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc