Artykuły do tagu: mlodziez

OSiR: Siatkarski turniej przy Belzackiej
36 zawodników uczestniczyło w Turnieju Trójek Siatkarskich zorganizowanym dziś przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W ferie najmłodsi grają w halówkę
W ciągu ostatnich 3 dni (31 stycznia - 2 lutego) w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza trwał cykl turniejów piłki nożnej chłopców (rocznik 2003, 2002 i 2000/01). Organizatorem sportowych spotkań był m.in. UKS Piotrcovia.
Wczoraj w jednym z supermarketów przy ulicy Słowackiego miały miejsce dwie kradzieże. Pracownik ochrony ujął sprawców na gorącym uczynku i natychmiast powiadomił policję.
“Po wypiciu kilku piw wszedłem z kolegami na parapet, by pogadać z dziewczynami, które mieszkały wyżej. Nasz pokój był na trzecim piętrze”.
Podniesienie bezpieczeństwa, głównie wśród dzieci i młodzieży, zerwanie ze stereotypem, że osoba, która informuje policję o zagrożeniu, jest “złym informatorem” oraz dostrzeganie i reakcja na niebezpieczeństwa. To główne cele kampanii społecznej “Widzę. Reaguję”, której podsumowanie odbyło się w piotrkowskim kinie Helios.
Młodzieżowa Rada Miasta i sekcja zapaśnicza Atletycznego Klubu Sportowego
zapraszają na pokazy zapaśnicze.
Region: Wyłonili mistrzów kierownicy
„Mistrzowie kierownicy" zostali wyłonieni spośród 18 kandydatów ubiegających się o ten tytuł.
Na trybunach i na płycie zgromadziło się kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali podczas Mistrzostw Piotrkowa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Około 2 tys. zł plus artykuły szkolne zakupione za 1500 zł równa się 200 wyprawek szkolnych dla dzieci i młodzieży z Piotrkowa i okolic. To bilans tegorocznej akcji “Wyprawka dla Żaka”. Już po raz kolejny Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża działający na terenie naszego miasta zorganizował i przeprowadził tę akcję charytatywną.
Młodzi, wykształceni, bezdomni i bezrobotni
Są młodzi, wykształceni, marzą o dobrej pracy, stabilizacji, rodzinie, własnym domu, a mimo to większość z nich ciągle mieszka z rodzicami.

Społeczność