Artykuły do tagu: mlodziez

Autorski projekt dwóch gimnazjalistów - Piotrków Ready
Dwóch gimnazjalistów tworzy gazetę w której przedstawiają życie piotrkowa w humorystyczny sposób. Projekt rozwijany jest od dwóch miesięcy, gazeta wychodzi regularnie co tydzień w piątek.
Region: Pies został zakatowany przez 18-latka
Został zakatowany, bo bronił posesji. Do bestialskiego zabicia psa doszło wczoraj w gminie Inowłódz w powiecie tomaszowskim.
Piotrków: Siatkówka dozwolona do lat 19
Piotrkowskie środowisko siatkarskie od lat czeka na seniorską drużynę ligową. Trenerzy próbują liczyć koszty, siatkarze mają nadzieję... Ale na tym się kończy. Nikt jednak nie naciska, bo powszechnie wiadomo, że sport wyczynowy kosztuje. A na to pieniędzy w mieście brakuje.
Piotrków: Więcej pieniędzy na „Widzę - Reaguję”
Akcja "Widzę - Reaguję" uratowana. Piotrkowskiemu Urzędowi Miasta udało się pozyskać ponad 42 tysiące złotych na przeprowadzenie tej kampanii.
OSiR: Siatkarski turniej przy Belzackiej
36 zawodników uczestniczyło w Turnieju Trójek Siatkarskich zorganizowanym dziś przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W ferie najmłodsi grają w halówkę
W ciągu ostatnich 3 dni (31 stycznia - 2 lutego) w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza trwał cykl turniejów piłki nożnej chłopców (rocznik 2003, 2002 i 2000/01). Organizatorem sportowych spotkań był m.in. UKS Piotrcovia.
Wczoraj w jednym z supermarketów przy ulicy Słowackiego miały miejsce dwie kradzieże. Pracownik ochrony ujął sprawców na gorącym uczynku i natychmiast powiadomił policję.
“Po wypiciu kilku piw wszedłem z kolegami na parapet, by pogadać z dziewczynami, które mieszkały wyżej. Nasz pokój był na trzecim piętrze”.
Podniesienie bezpieczeństwa, głównie wśród dzieci i młodzieży, zerwanie ze stereotypem, że osoba, która informuje policję o zagrożeniu, jest “złym informatorem” oraz dostrzeganie i reakcja na niebezpieczeństwa. To główne cele kampanii społecznej “Widzę. Reaguję”, której podsumowanie odbyło się w piotrkowskim kinie Helios.
Młodzieżowa Rada Miasta i sekcja zapaśnicza Atletycznego Klubu Sportowego
zapraszają na pokazy zapaśnicze.

Społeczność