Artykuły do tagu: mlodziez

Region: 14-latek przyłapany z narkotykami
Blisko 20 gramów marihuany i grzybki halucynogenne znalazła policja u 14-etniego mieszkańca Kleszczowa.
Region: Pobili pięciu uczniów
Bójka czy pobicie? To będą ustalać tomaszowscy policjanci, do których zgłosiło się pięciu nastolatków, którzy poinformowali, że zostali pobici przez rówieśników uczęszczających do tej samej szkoły.
Nowa akademia wykształci 100 uczniów rocznie
Ponad stu uczniów na jednym roku będzie się mogło kształcić w Nowej Akademii Haeringa w Piotrkowie, która powstanie obok obecnego zakładu firmy.
Lekkoatleci z 4 powiatów walczyli na „Concordii”
Mistrzostwa rejonu bełchatowskiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych odbyły się dziś na Stadionie Miejskim „Concordia”.
Nieustannie szukają zapaśniczych talentów
Działalność piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego nie ogranicza się wyłącznie do treningów przeprowadzanych w Piotrkowie. Coraz prężniej działa filia w Moszczenicy. Niewykluczone, że już wkrótce AKS otworzy kolejną filię.
Na WF-ach nie ćwiczą, bo im się nie chce, bo w szkole brak prysznica, z którego po zajęciach można skorzystać, bo po basenie trzeba by na nowo ułożyć (fryzurę!).
Rywalizowali w o mistrzostwo Piotrkowa w LA
Ponad stu uczniów wystartowało w Mistrzostwach Piotrkowa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce, które odbyły się dziś na Stadionie Miejskim.
14-latek usiłował bez płacenia wynieść prezerwatywy z bełchatowskiego sklepu. Teraz stanie przed sądem dla nieletnich.
W nocy z 17 na 18 września br. policjanci patrolujący centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę prowadzącego motorower. Ten, widząc policję, porzucił jednoślad... i zaczął uciekać.
Zaginiony trzeciej kategorii
Marek* z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łękawie pod Bełchatowem uciekał co najmniej kilka razy. Kiedy policja przywoziła go z powrotem, dawał sobie dwa, trzy dni na “ogarnięcie się” – wyspanie, jedzenie, czyste ubrania i... znów go nie było.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat