Artykuły do tagu: mlodziez

Lekkoatletycznie na Stadionie Miejskim
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje dwa mityngi lekkoatletyczne dla uczniów piotrkowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
W “Budowlance” walczyli o Złotą Kielnię
30 uczestników z 20 szkół zawodowych o profilu budowlanym z całej Polski walczyło przez trzy dni o “Złotą Kielnię”. Turniej odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.
Piotrków nie dojechał na turniej motoryzacyjny
23 najlepsze drużyny z całego województwa łódzkiego wzięły udział w Finale Wojewódzkiego Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego, który w środę odbył się w piotrkowskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
OMG, WTF, IDC – żeby wapniaki nie skumały
“Myślałam, że będę chora i wgl...”, “jak tam w sql?”, “thx”, “omg, nie wierzę!”, “czaję sobie filma wj?”, “ja już spadam, nq”... Takich i wielu innych skrótów podczas rozmów używa dzisiejsza młodzież. Często nie można ich zrozumieć. Do czego doprowadzi to polski język?
Pobili, a potem okradli. Piotrkowska policja zatrzymała dwoje mieszkańców Piotrkowa i bełchatowiankę podejrzanych o rozbój i kradzież.
Autorski projekt dwóch gimnazjalistów - Piotrków Ready
Dwóch gimnazjalistów tworzy gazetę w której przedstawiają życie piotrkowa w humorystyczny sposób. Projekt rozwijany jest od dwóch miesięcy, gazeta wychodzi regularnie co tydzień w piątek.
Region: Pies został zakatowany przez 18-latka
Został zakatowany, bo bronił posesji. Do bestialskiego zabicia psa doszło wczoraj w gminie Inowłódz w powiecie tomaszowskim.
Piotrków: Siatkówka dozwolona do lat 19
Piotrkowskie środowisko siatkarskie od lat czeka na seniorską drużynę ligową. Trenerzy próbują liczyć koszty, siatkarze mają nadzieję... Ale na tym się kończy. Nikt jednak nie naciska, bo powszechnie wiadomo, że sport wyczynowy kosztuje. A na to pieniędzy w mieście brakuje.
Piotrków: Więcej pieniędzy na „Widzę - Reaguję”
Akcja "Widzę - Reaguję" uratowana. Piotrkowskiemu Urzędowi Miasta udało się pozyskać ponad 42 tysiące złotych na przeprowadzenie tej kampanii.
OSiR: Siatkarski turniej przy Belzackiej
36 zawodników uczestniczyło w Turnieju Trójek Siatkarskich zorganizowanym dziś przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Społeczność