Artykuły do tagu: mlodziez

Region: Wyłonili mistrzów kierownicy
„Mistrzowie kierownicy" zostali wyłonieni spośród 18 kandydatów ubiegających się o ten tytuł.
Na trybunach i na płycie zgromadziło się kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali podczas Mistrzostw Piotrkowa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Około 2 tys. zł plus artykuły szkolne zakupione za 1500 zł równa się 200 wyprawek szkolnych dla dzieci i młodzieży z Piotrkowa i okolic. To bilans tegorocznej akcji “Wyprawka dla Żaka”. Już po raz kolejny Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża działający na terenie naszego miasta zorganizował i przeprowadził tę akcję charytatywną.
Młodzi, wykształceni, bezdomni i bezrobotni
Są młodzi, wykształceni, marzą o dobrej pracy, stabilizacji, rodzinie, własnym domu, a mimo to większość z nich ciągle mieszka z rodzicami.
Prawie 200 osób zarejestrowało się w młodzieżowym biurze pracy działającym przy piotrkowskim OHP. Jak się okazuje, podczas tego lata mnóstwo młodych ludzi znalazło płatne zajęcie na wakacje.
Trwa przyjmowanie wniosków od szkół zainteresowanych programami „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Szklanka mleka”.
Poszukuję pracy na wakacje, mam 18 lat - poszukuję pracy na okres wakacyjny, Dwóch 19-latków podejmie się pracy w wakacje – w Internecie aż roi się od takich ogłoszeń.
Nie dostały prezentów na Dzień Dziecka, dlatego zdecydowały się na kradzież? Tajemnicą pozostanie jakimi motywami kierowały się młodociane złodziejki z Tomaszowa, które wczoraj połaszczyły się na cudze portfele.
Kiedy depresja dotyka młodych
“Znienawidziłem ludzi, znienawidziłem siebie. Ograniczyłem kontakt ze znajomymi, zacząłem opuszczać lekcje. Godzinami gapiłem się w sufit...”
Czy rada będzie lepsza od poprzedniej?
Znany jest już nowy skład Młodzieżowej Rady Miasta. Poprzednia, zdaniem Biura Rady Miasta, jak i samych jej członków, nie wykazywała szczególnej aktywności – ograniczała się do sfery kulturowej miasta.
kontakt

Społeczność