Artykuły do tagu: mlodziez

14-latek usiłował bez płacenia wynieść prezerwatywy z bełchatowskiego sklepu. Teraz stanie przed sądem dla nieletnich.
W nocy z 17 na 18 września br. policjanci patrolujący centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę prowadzącego motorower. Ten, widząc policję, porzucił jednoślad... i zaczął uciekać.
Zaginiony trzeciej kategorii
Marek* z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łękawie pod Bełchatowem uciekał co najmniej kilka razy. Kiedy policja przywoziła go z powrotem, dawał sobie dwa, trzy dni na “ogarnięcie się” – wyspanie, jedzenie, czyste ubrania i... znów go nie było.
Region: 16 i 15-latek napadli na sklep
Zuchwały napad na sklep w Tomaszowie. W kominiarce i z bronią w ręku. Łupem złodzieja, który atrapą pistoletu groził ekspediencie padło blisko 1,5 tysiąca złotych.
162 osoby z Piotrkowa znalazły pracę w okresie wakacyjnym dzięki Ochotniczemu Hufcowi Pracy.
Olimpiada młodzieży w Piotrkowie?
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich odbędzie się w przyszłym roku w naszym województwie. - Młodzi sportowcy będą rywalizować w kilkunastu miejscowościach - mówi Dariusz Klimczak, członek Zarządu Województwa Łódzkiego.
Nastolatki w wakacje postanowiły kraść
Prawdopodobnie wyszły z założenia, że w wakacje nie warto się męczyć i zamiast szukać dorywczej pracy okradały sklepy. Na kolejnej próbie popełnienia przestępstwa, dwie nastolatki, przyłapał ochroniarz.
Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Moszczenicy serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na „WAKACJE z GOK-iem” od poniedziałku do piątku w godzinach (10.00 – 14.00).
Wszyscy chcą lekkiej atletyki w Piotrkowie
Czy przy Concordii na nowo pojawią się szybcy biegacze, długodystansowcy i specjaliści od konkurencji technicznych? Wszystko na to wskazuje, bo zarówno klub, właściciel stadionu lekkoatletycznego, jak i potencjalny sponsor zmierzają w tym samym kierunku.
Licealiści z I LO wskrzeszali dawny Piotrków
Wskrzeszali dawny Piotrków – wielokulturowe miasto. Wycieczkę po żydowskim Piotrkowie zorganizowali w poniedziałkowe przedpołudnie uczniowie i nauczyciele z I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat