Artykuły do tagu: mlodziez

Mikołajkowa gra w Bełchatowie
W Bełchatowie na obiektach Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96 odbędzie się 8 grudnia Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 1997 i młodsi. W turnieju udział weźmie 10 drużyn podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów.
"Europejska bombka" to tytuł konkursu świątecznego skierowanego do uczniów wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie województwa łódzkiego, który już po raz drugi organizuje europarlamentarzysta Jacek Saryusz-Wolski.
16-latek rozbił cztery samochody
Cztery rozbite samochody to efekt przejażdżki ulicami Bełchatowa 16-letniego bełchatowianina bez prawa jazdy. Nastolatek za swój czyn stanie przed sądem dla nieletnich.
Region: 14-latek przyłapany z narkotykami
Blisko 20 gramów marihuany i grzybki halucynogenne znalazła policja u 14-etniego mieszkańca Kleszczowa.
Region: Pobili pięciu uczniów
Bójka czy pobicie? To będą ustalać tomaszowscy policjanci, do których zgłosiło się pięciu nastolatków, którzy poinformowali, że zostali pobici przez rówieśników uczęszczających do tej samej szkoły.
Nowa akademia wykształci 100 uczniów rocznie
Ponad stu uczniów na jednym roku będzie się mogło kształcić w Nowej Akademii Haeringa w Piotrkowie, która powstanie obok obecnego zakładu firmy.
Lekkoatleci z 4 powiatów walczyli na „Concordii”
Mistrzostwa rejonu bełchatowskiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych odbyły się dziś na Stadionie Miejskim „Concordia”.
Nieustannie szukają zapaśniczych talentów
Działalność piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego nie ogranicza się wyłącznie do treningów przeprowadzanych w Piotrkowie. Coraz prężniej działa filia w Moszczenicy. Niewykluczone, że już wkrótce AKS otworzy kolejną filię.
Na WF-ach nie ćwiczą, bo im się nie chce, bo w szkole brak prysznica, z którego po zajęciach można skorzystać, bo po basenie trzeba by na nowo ułożyć (fryzurę!).
Rywalizowali w o mistrzostwo Piotrkowa w LA
Ponad stu uczniów wystartowało w Mistrzostwach Piotrkowa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce, które odbyły się dziś na Stadionie Miejskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat