Artykuły do tagu: mlodziez

16-latek rozbił cztery samochody
Cztery rozbite samochody to efekt przejażdżki ulicami Bełchatowa 16-letniego bełchatowianina bez prawa jazdy. Nastolatek za swój czyn stanie przed sądem dla nieletnich.
Region: 14-latek przyłapany z narkotykami
Blisko 20 gramów marihuany i grzybki halucynogenne znalazła policja u 14-etniego mieszkańca Kleszczowa.
Region: Pobili pięciu uczniów
Bójka czy pobicie? To będą ustalać tomaszowscy policjanci, do których zgłosiło się pięciu nastolatków, którzy poinformowali, że zostali pobici przez rówieśników uczęszczających do tej samej szkoły.
Nowa akademia wykształci 100 uczniów rocznie
Ponad stu uczniów na jednym roku będzie się mogło kształcić w Nowej Akademii Haeringa w Piotrkowie, która powstanie obok obecnego zakładu firmy.
Lekkoatleci z 4 powiatów walczyli na „Concordii”
Mistrzostwa rejonu bełchatowskiego w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych odbyły się dziś na Stadionie Miejskim „Concordia”.
Nieustannie szukają zapaśniczych talentów
Działalność piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego nie ogranicza się wyłącznie do treningów przeprowadzanych w Piotrkowie. Coraz prężniej działa filia w Moszczenicy. Niewykluczone, że już wkrótce AKS otworzy kolejną filię.
Na WF-ach nie ćwiczą, bo im się nie chce, bo w szkole brak prysznica, z którego po zajęciach można skorzystać, bo po basenie trzeba by na nowo ułożyć (fryzurę!).
Rywalizowali w o mistrzostwo Piotrkowa w LA
Ponad stu uczniów wystartowało w Mistrzostwach Piotrkowa szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce, które odbyły się dziś na Stadionie Miejskim.
14-latek usiłował bez płacenia wynieść prezerwatywy z bełchatowskiego sklepu. Teraz stanie przed sądem dla nieletnich.
W nocy z 17 na 18 września br. policjanci patrolujący centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę prowadzącego motorower. Ten, widząc policję, porzucił jednoślad... i zaczął uciekać.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc