Artykuły do tagu: mlodziez

Chłopcy uciekli z ośrodka – zatrzymała ich policja
Dzisiaj o godzinie 1.00 w nocy piotrkowscy policjanci podczas prowadzonej kontroli w pociągu relacji Warszawa- Jelenia Góra w miejscowości Gorzkowice zatrzymali dwóch nieletnich chłopców.
Dzieci niepełnosprawne będą jeździć za darmo
Radni podjęli decyzję. Wszystkie niepełnosprawne dzieci będą mogły jeździć za darmo komunikacją miejską w Piotrkowie.
Siedmiu zagrożonych nieletnich - dwóch pijanych
Piotrkowscy policjanci podsumowali prowadzone 21 lutego działania prewencyjne w zakresie zapobiegania i zwalczania demoralizacji i przestępczości nieletnich.
Dziś akcja "Nielat" - czyli prewencyjne działania skierowane przeciwko demoralizacji i przestępczości nieletnich.
55 tysięcy złotych na stypendia dla młodych
55 tysięcy zł trafi do 46 młodych ludzi – sportowców i artystów. W czwartek tuż przed rozpoczęciem sesji Rady Miasta prezydent Bełchatowa rozdał certyfikaty stypendialne.
Deutsch-Wagen-Tour w ZSP nr 2 w Potrkowie
Mimo śniegu i mrozu z przysłowiową niemiecką punktualnością dotarł do celu swojej podróży Volkswagen z Krakowa. 23.01.2013 r. odbyło się spotkanie z Deutsch – Wagen – Tour w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Śledził nastolatki i onanizował się na ich oczach
Najpierw obserwował i śledził nastolatki, a następnie onanizował się na oczach nieletnich.
OZPN chce reaktywacji dwóch piłkarskich klubów
W reaktywacji dwóch zasłużonych piotrkowskich klubów piłkarskich zamierza pomóc Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie. Chodzi o Piotrcovię i UKS Przyjaźń.
Mikołajkowa gra w Bełchatowie
W Bełchatowie na obiektach Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96 odbędzie się 8 grudnia Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 1997 i młodsi. W turnieju udział weźmie 10 drużyn podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów.
"Europejska bombka" to tytuł konkursu świątecznego skierowanego do uczniów wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie województwa łódzkiego, który już po raz drugi organizuje europarlamentarzysta Jacek Saryusz-Wolski.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc