Artykuły do tagu: mlodziez

Małe gwiazdy zaśpiewały na moszczenickiej scenie
Ambitne utwory, dojrzałe interpretacje i język angielski na dobrym poziomie.
Szkolnictwo zawodowe znowu popularne
Czy szkolnictwo zawodowe przeżywać będzie kolejny rozkwit? Niegdyś bardzo popularne zawodówki przeżywały prawdziwe oblężenie, potem uczniowie woleli uczyć się w liceach ogólnokształcących. Teraz gimnazjaliści znowu przekonują się do szkół, które dają nie tylko wykształcenie, ale i konkretny zawód.
Chłopcy uciekli z ośrodka – zatrzymała ich policja
Dzisiaj o godzinie 1.00 w nocy piotrkowscy policjanci podczas prowadzonej kontroli w pociągu relacji Warszawa- Jelenia Góra w miejscowości Gorzkowice zatrzymali dwóch nieletnich chłopców.
Dzieci niepełnosprawne będą jeździć za darmo
Radni podjęli decyzję. Wszystkie niepełnosprawne dzieci będą mogły jeździć za darmo komunikacją miejską w Piotrkowie.
Siedmiu zagrożonych nieletnich - dwóch pijanych
Piotrkowscy policjanci podsumowali prowadzone 21 lutego działania prewencyjne w zakresie zapobiegania i zwalczania demoralizacji i przestępczości nieletnich.
Dziś akcja "Nielat" - czyli prewencyjne działania skierowane przeciwko demoralizacji i przestępczości nieletnich.
55 tysięcy złotych na stypendia dla młodych
55 tysięcy zł trafi do 46 młodych ludzi – sportowców i artystów. W czwartek tuż przed rozpoczęciem sesji Rady Miasta prezydent Bełchatowa rozdał certyfikaty stypendialne.
Deutsch-Wagen-Tour w ZSP nr 2 w Potrkowie
Mimo śniegu i mrozu z przysłowiową niemiecką punktualnością dotarł do celu swojej podróży Volkswagen z Krakowa. 23.01.2013 r. odbyło się spotkanie z Deutsch – Wagen – Tour w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Śledził nastolatki i onanizował się na ich oczach
Najpierw obserwował i śledził nastolatki, a następnie onanizował się na oczach nieletnich.
OZPN chce reaktywacji dwóch piłkarskich klubów
W reaktywacji dwóch zasłużonych piotrkowskich klubów piłkarskich zamierza pomóc Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie. Chodzi o Piotrcovię i UKS Przyjaźń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat