Artykuły do tagu: malarstwo

„Przystanek 60+” Łódzkiego Domu Kultury nabiera tempa
Warsztaty fotografii przyrodniczej, malarstwa oraz gobelinu artystycznego składały się na program plenerów artystycznych organizowanych we wrześniu i październiku przez Łódzki Dom Kultury, we współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, w ramach projektu „Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+”. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.
Wernisaż wystawy
"Piękno przyrody pędzlem malowane" to tytuł XXVI Pleneru Malarskiego Nauczycieli, którego efekty można od 1 października podziwiać w Centrum idei "Ku Demokracji".
Poplenerowa wystawa do oglądania w hotelu
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej II Plener Miast Partnerskich.
„Piotrkowskie motywy 1999-2007” – wystawa malarstwa
800-letni Piotrków Trybunalski to miasto o bogatej historii, której ślady zachowane zostały do dziś. Ciekawy układ urbanistyczny Starego Miasta, wąskie uliczki, zabytki, urokliwe zaułki i podwórka, tworzą specyficzny klimat. Atmosfera miasta sprzyja pracy twórczej.
Próba wydobycia się z mroku. ODA zaprasza na wystawę
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę z cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”. Wernisaż wystawy Piotra Kotlickiego „Barbarians” odbędzie się 1 września o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.
Tłumy na  IV „Przystanku 60+” Łódzkiego Domu Kultury
W piątek, 30 czerwca,Łódzki Dom Kultury zmienił się w wielką galerię sztuki, a wszystko to za sprawą IV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, którego tematem było malarstwo oraz rzeźba.
Marzenia o raju Henryka Trojana
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Henryka Trojana „Marzenia o raju” - 3 marca, godz. 19.00, ODA, ul. Sieradzka 8.
Malarstwo Justyny Radziej w galerii ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Justyna Radziej „Malarstwo”. Wernisaż odbędzie się 3 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
Imaginacje Marii Lauks. ODA zaprasza na wystawę
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Maria Lauks "Imaginacje". 4 listopada o godz. 19.00, Galeria ODA, ul. Sieradzka 8.
Rysowanie Ciszewskiej-Bombskiej
W niedzielę 30 października o godz. 18.00 w Centrum Idei „Ku Demokracji” odbędzie się wernisaż wystawy „Rysowanie” Ewy Ciszewskiej-Bombskiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc