Artykuły do tagu: lodzkie

Ponad 300 wniosków w Budżecie Obywatelskim WŁ
Dokładnie 301 propozycji zadań - w tym 53 z regionu piotrkowskiego - złożyli mieszkańcy województwa łódzkiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego na łączną kwotę ponad 48 mln zł. Pod propozycjami zadań zebrano ponad 16 tys. podpisów mieszkańców naszego regionu. Przeważają inicjatywy kulturalne i społeczne - informuje Urząd Marszałkowski.
Polacy zainteresowani przyszłą emeryturą
Blisko 60 tysięcy klientów obsłużyli w ciągu pierwszych pięciu dni doradcy emerytalni w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W województwie łódzkim z usług doradcy skorzystało 3780 klientów. Doradcy wykonali 2830 obliczeń na kalkulatorze emerytalnym.
W Brukseli Województwo Łódzkie wybuduje dom...
Biorąc udział w projekcie „Łódzkie w Brukseli – promuje łódzki biznes” - dofinansowanym z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 - przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw budowlanych z województwa łódzkiego mogą uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018, które odbędą się w Brukseli w dniach 22 lutego – 4 marca 2018 r.
Nowe poradnie w szkołach
Prawie 400 tysięcy złotych więcej (377 433,58 zł) niż w I półroczu tego roku Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ przeznaczy na leczenie mieszkańców powiatów bełchatowskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego i opoczyńskiego.
Łódzkie wyróżnione przez National Geographic
Miesięcznik podróżniczy National Geographic wybrał 11 najciekawszych miejsc turystycznych w Polsce. Na liście w prestiżowym gronie znalazły się, aż dwie atrakcje z województwa Łódzkiego.
22.06.2017 13:47
Będą burze z gradem
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed burzami z gradem. Gwałtowne zjawiska atmosferyczne obserwować możemy w Łódzkiem od północy 23 czerwca do godz. 12.00.
W sobotę utrudnienia na A1
W najbliższą sobotę 10 czerwca na kilometrowym odcinku autostrady A1 między węzłami Łódź Południe i Tuszyn będą prowadzone prace gwarancyjne związane z naprawą nawierzchni.
Kierowcy uważajcie na utrudnienia na A2 i DK12!
Ruszył kolejny etap prac porządkowych na autostradzie A2 i drodze krajowej nr 12. Od 6 czerwca do środy (7 czerwca) na autostradzie A2, na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od węzła Łódź Północ do granicy z województwem mazowieckim będą prowadzone prace gwarancyjne i uzupełnianie braków w nawierzchni, odnowa oznakowania poziomego i koszenie trawy.
06.06.2017 06:03
Zawyją syreny
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony w Piotrkowie informuje, że 6 czerwca w godz. 9.00 – 18.00 oraz 7 czerwca w godz. 9.00 - 14.00 na terenie województwa łódzkiego ogłoszono krajowe ćwiczenia „RENEGADE/ASREX 17/I”.
Ostrzegamy! Będą burze z gradem
IMGW ostrzega, że w niedzielę od 14.00 do 22.00 mogą wystąpić na naszym terenie – tzn. w Łódzkiem – burze z gradem. Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska to 90%.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc