Artykuły do tagu: kradziez

Kolejna kradzież z włamaniem w gminie Wola Krzysztoporska
Kolejna kradzież z włamaniem w naszym powiecie. Tym razem sprawcy włamali się do domu w miejscowości Glina. Do środka dostali się przez okno. Ukradli pieniądze i biżuterię.
Kradzieże z włamaniem na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Policja ostrzega!
W ciągu niespełna miesiąca na terenie gminy Wola Krzysztoporska doszło do pięciu kradzieży z włamaniem. Policja apeluje o zachowanie środków ostrożności.
W gminie Sulejów rozpoczynają wojnę z nielegalnym poborem wody
Gmina Sulejów podjęła walkę z osobami, które nielegalnie podłączają się do wody i kanalizacji. Bezprawny pobór nie dotyczy jedynie odosobnionych przypadków, a to sprawia, że sytuacja staje się bardzo uciążliwa. Cierpią na tym przede wszystkim uczciwi mieszkańcy. Teraz władze gminy mówią STOP wszystkim oszustom.
Ukradł bmw, włamał się do citroena
Ukradł bmw i włamał się do citroena, z którego ukradł… bieliznę. Policjanci z Piotrkowa zatrzymali 37-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Do kradzieży z włamaniem doszło na osiedlu Słowackiego. Mężczyzna to recydywista.
16-latek odpowie za kradzież i włamania do samochodów
Okradł dwóch nastolatków, odpowie też za kilka włamań do samochodów. 16-letniego piotrkowianina zatrzymała policja. Chłopak przebywał na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
Ukradli skarbonkę z datkami dla chorego dziecka
Chcieli ukraść perfumy, a zabrali skarbonkę z datkami dla niepełnosprawnego dziecka. Do kradzieży doszło w jednym z opoczyńskich marketów. Teraz dwaj sprawcy (w wieku 26 lat) mogą spędzić w więzieniu nawet 5 lat.
Brutalnie pobił swoją znajomą
Wtargnął na posesję swojej znajomej i zaatakował ją. Napastnik uderzył kobietę pięścią w twarz z taką siłą, że ta przewróciła się na ziemię. Bił swoją ofiarę po głowie. Gdy kobieta próbowała uciec do domu, mężczyzna dogonił ją i zadawał kolejne ciosy.
Nie zapłacił za towar, zaatakował pracownika marketu
Wszedł do marketu w centrum Piotrkowa, wziął towar z półek, potem próbował wyjść ze sklepu, nie płacąc, zaatakował pracownika ochrony. Teraz 32-letniemu piotrkowianinowi grozi do 10 lat więzienia.
Podały się za pracownice spółdzielni, okradły staruszkę
Podawały się za pracownice spółdzielni mieszkaniowej, weszły do mieszkania staruszki, jedna zagadywała pokrzywdzoną, druga okradała mieszkanie. Razem z kobietami zniknęły oszczędności. 28- i 41-latka są już w rękach policji.
Ukradł rower z parkingu galerii
Ukradł rower z parkingu przy galerii handlowej w Tomaszowie. Został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Okazało się, że 34-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat