Artykuły do tagu: kradziez

34-latka z Piotrkowa chciała naciągnąć bank
34-letnia piotrkowianka próbowała wyłudzić od banku dużą sumę pieniędzy. Teraz odpowie przed sądem.
Włamał się do szpitala. Ukradł armaturę łazienkową
Piotrkowianin włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala. Jego łupem padła armatura łazienkowa, klimatyzatory i elementy metalowe. 44-latkowi za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.
Wpadł na kradzieży sieci trakcyjnej
66-letni piotrkowianin próbował ukraść 30 metrów przewodu sieci trakcyjnej z nieczynnego toru kolejowego. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet na 5 lat więzienia.
Kradzież na odległość
Piotrkowska policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży 2200 złotych. I nie chodzi tu o gotówkę. Sprawcy najprawdopodobniej wypłacili pieniądze z konta 66-letniej piotrkowianki w… Indiach.
Nieudana kradzież na Starym Mieście
Do kradzieży z włamaniem doszło w nocy z 7 na 8 kwietnia na Starym Mieście w Piotrkowie Trybunalskim. Celem złodzieja okazała się świetlica dla dzieci, a konkretnie znajdujące się w niej laptopy. Włamywacz działał w warunkach recydywy, grozi mu więc nawet 15 lat więzienia.
19-latek ukradł garnitur i koszulę
Nawet 5 lat więzienia grozi 19-letniemu piotrkowianinowi, który w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł garnitur i koszulę warte 560 zł.
Pijany uciekał na skradzionym rowerze
Ukradł pozostawiony przed blokiem rower. Kiedy zauważyli go policjanci, zaczął uciekać. 49-letni złodziej miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.
Nie będzie więcej włamań?
W poniedziałek w Rozprzy odbyła się debata "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - to nasza wspólna sprawa". Spotkanie z mieszkańcami to efekt czterech włamań, do których doszło na początku 2018 roku na terenie gminy.
Włamali się do forda, ukradli narzędzia
Włamali się do samochodu i ukradli elektronarzędzia warte 2000 zł. Byli pijani, łup chcieli sprzedaż. 38-letni tomaszowianin i 32-letni bełchatowianin są już w areszcie.
Ukradli umywalkę z publicznej toalety
Umywalka razem z baterią z toalety piotrkowskiej galerii handlowej padła łupem złodziei. W związku z tym, że sprawcy to recydywiści, grozi im nawet do 7,5 roku więzienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat