Artykuły do tagu: kradziez

Skradzioną kartą płacił za alkohol
Na policję zgłosił się mężczyzna, któremu skradziono portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi.
Osiedle Wyzwolenia w Piotrkowie: Włamali się na teren budowy
Policja zatrzymała na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Złodzieje dostali się na teren budowy, ukradli 9 akumulatorów i 300 litrów oleju napędowego.
Kierował po pijanemu kradzionym volkswagenem
Policja zatrzymała 42-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Okazało się również, że mieszkaniec powiatu bełchatowskiego nie posiadał prawa jazdy, a volkswagen transporter… pochodził z kradzieży na terenie Opola.
16-latek odpowie za włamania i kradzieże
Policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który na przestrzeni miesiąca dokonał blisko 40 kradzieży i włamań.
Podszywała się pod policjanta
Za podszywanie się pod policjanta, kradzież oraz niekorzystne rozporządzanie cudzym mieniem odpowie 43-letnia mieszkanka gm. Drzewica zatrzymana przez policję z Opoczna.
Chciał dorobić do emerytury, więc okradał sklepy budowlane
Kradł artykuły przemysłowe i sprzęt elektroniczny, a następnie sprzedawał je w internecie. Chciał tym samym... dorobić sobie do emerytury. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie przedstawili 64-letniemu mężczyźnie zarzuty kradzieży sklepowych - teraz "przedsiębiorczemu" 64-latkowi grozi 5 lat więzienia. Niewykluczone, że sprawa może mieć charakter rozwojowy.
23.06.2017 08:57
Kradzież w aptece
W czwartek po południu strażnicy miejscy, patrolując okolice ulicy Iwaszkiewicza w Piotrkowie, zauważyli dwie biegnące chodnikiem kobiety. Wszystko wskazywało na to, że jedna goni drugą.
Włamywacz w rękach policji
Włamywał się do sklepów mięsnych i spożywczych i zabierał z nich zarówno pieniądze, jak i jedzenie. Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Piotrkowianinowi grozi nawet 10 lat więzienia.
Kradzież na terenie przedszkola
35-letnia piotrkowianka usłyszała zarzut kradzieży portfeli z zawartością pieniędzy i dokumentów. Grozi jej 5 lat pozbawienia wolności.
Policja zatrzymała złodzieja rowerów
Policja zatrzymała sprawcę kradzieży rowerów. Okazał się nim 23-letni piotrkowianin. Złodziej wykorzystał fakt, że jednoślady były niezabezpieczone.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc