Artykuły do tagu: kradziez

13 godzin temu, 14:28
74-letni złodziej zatrzymany
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 74-latek z Pabianic, podejrzany o kradzież pieniędzy i biżuterii. Mężczyzna został zatrzymany przez gorzkowickich policjantów. Miał wykorzystać nieuwagę właścicieli posesji, którzy w tym samym czasie... pracowali w ogródku.
Ukradli wkłady do zniczy, wiązanki i kwiaty
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy dokonał kradzieży rozbójniczej. Pokrzywdzony właściciel stoiska ze zniczami oszacował wartość skradzionego mienia na 1000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Ukradł perfumy, poturbował ochroniarza
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna kilka dni temu ukradł perfumy w sklepie, przewrócił interweniującego pracownika ochrony i uciekł.
Zamówił telefon. W paczce znalazł... żółty ser
Na wstępie dementujemy - nie, to nie żart, a poważna przestroga bełchatowskich policjantów przed nieuczciwymi sprzedawcami na portalach aukcyjnych. Bo właśnie, zamiast upatrzonego telefonu komórkowego, do 29-letniego mieszkańca miasta trafiła przesyłka... z żółtym serem w środku.
Kradł ubrania w centrach handlowych
Policjanci z Piotrkowa zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta, który okradał centra handlowe. Jego łupem była odzież. Właściciele sklepów oszacowali straty na blisko 2 tys. zł.
Włamania na osiedlu Wyzwolenia
Do pięciu kradzieży z włamaniem doszło w ciągu ostatnich trzech tygodni na osiedlu Wyzwolenia. Celem złodziei były punkty gastronomiczne i sklepy spożywcze.
Rozbijał się mercedesem na cudzym podwórku
Wszedł na podwórko, na którym zaparkowany był mercedes z kluczykami w stacyjce. Wsiadł do auta i w ciągu kilku minut uszkodził dwa inne samochody, bramę, przęsło płotu oraz kostkę brukową. 20-latek został już zatrzymany przez tomaszowskich policjantów.
Policja przerwała gehennę bezdomnego
Rozbój, kradzież i groźby karalne – to wszystko zafundował 30-latek swojemu starszemu koledze. Obaj mężczyźni są bezdomni.
Uwaga! Znów próbują metody
Piotrkowscy policjanci otrzymali dziś kilka zgłoszeń o próbie oszustwa metodą "na wnuczka". Zachowajcie czujność i weryfikujcie takie informacje!
Ukradł perfumy warte prawie 600 zł
W jednym z marketów na terenie Tomaszowa ukradł perfumy o wartości 590 złotych. 23-letniego złodzieja policja zatrzymała dzień po kradzieży.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc