Artykuły do tagu: kradziez

Ukradł butelkę wódki. Grozi mu do 10 lat więzienia
Do 10 lat więzienia grozi 29-letniemu mieszkańcowi Bełchatowa podejrzanemu o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna ukradł w sklepie butelkę wódki. W trakcie szarpaniny z interweniującym pracownikiem ochrony, przewrócił go i próbował uciekać. W złapaniu złodzieja pomógł 39-letni bełchatowianin.
Włamywali się do piwnic, kradli rowery
Dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do piwnic w centrum miasta zatrzymała piotrkowska policja.
Podszywali się pod pracowników spółdzielni. Okradli staruszkę
Dwie osoby podające się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej podstępem, pod pozorem kontroli zapchanych zlewów, weszli do mieszkania 81-letniej bełchatowianki. Ukradli pokrzywdzonej złotą biżuterię i uciekli.
Czuł się podglądany, więc wyrwał kamerę
39-letni bełchatowianin wyrwał kamerę monitoringu z windy. Uważał, że urządzenie narusza jego prywatność, więc postanowił je uszkodzić. Straty oszacowano na 700 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.
 Odpowie za kradzież roweru
47-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego ukradł rower. Policjanci szybko namierzyli sprawcę. Teraz mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.
Pijani ukradli figurę Chrystusa
Dwóch pijanych nastolatków ukradło rzeźbę Chrystusa, która znajdowała się w murze okalającym kolegiatę w Opocznie.
Skusiła ich pozostawiona bez opieki torebka
Dwóch braci w wieku 13 i 14 lat odpowie za kradzież pieniędzy. Chłopcy grali w piłkę, weszli do budynku poradni lekarskiej, szukając toalety. Skusiła ich pozostawiona bez opieki torebka.
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł przesyłki
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł dwie przesyłki. Tuż po kradzieży zatrzymała go policja. 32-letni piotrkowianin usłyszał już zarzuty.
Ukradł kurtkę i parasol
Dzielnicowi zatrzymali 32-latka, który ukradł skórzaną kurtkę i parasol ze szpitalnej poczekalni. Kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.
Kradli ubrania na terenie całej Polski
Ochrona tomaszowskiej galerii handlowej rozpoznała złodziei sklepowych – taką informację otrzymał dyżurny policji. Na miejsce wysłano patrol. Ochroniarz wskazał policjantom wybiegającego ze sklepu mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł ubrania. Jego wspólniczka została zatrzymana przez pracowników sklepu. Złodziejski duet to mieszkańcy Radomia, kradli ubrania na terenie całej Polski.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc