Artykuły do tagu: kradziez

Ukradli wózek sąsiadom
Przed drzwiami jednego z mieszkań zauważyli wózek dziecięcy. Zabrali go do swojego mieszkania. Gdy właściciele zorientowali się, gdzie może znajdować się ich własność, złodzieje postanowili wyrzucić wózek z II piętra.
Znów kradzież kawy, tym razem w Ruścu
Dzielnicowi z posterunku w Ruścu zatrzymali 40-latka, który ukradł kawę i uciekł ze sklepu. Policjanci namierzyli go 10 minut później. Uciekał drogą w kierunku Dąbrowy Rusieckiej. Przeciwko mężczyźnie został już skierowany wniosek o ukaranie do sądu.
Przyłapana na kradzieży... kawy
Jeden z piotrkowskich dzielnicowych zatrzymał 38-latkę podejrzaną o kradzież artykułów spożywczych o łącznej wartości 600 złotych.
Chcieli ukraść blaszany kontener
Policjanci z posterunku w Kleszczowie zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy usiłowali ukraść blaszany kontener. Złodzieje byli tak pochłonięci demontażem metalowej konstrukcji garażu, że dopiero w ostatniej chwili zauważyli mundurowych.
Kradł, bo miał trudną sytuację
Policja zatrzymała sprawcę kradzieży kart płatniczych. Bełchatowianin płacił nimi za zakupy w kilku sklepach na terenie miasta. Policjantom tłumaczył, że wszystko przez to, że miał trudną sytuację finansową.
Włamywał się do mieszkań i kradł torebki
Wykorzystując nieuwagę lokatorów, kradł z mieszkań torebki z portfelami, pieniędzmi, dokumentami i kluczykami od aut. Ukradł też samochód, który porzucił po kolizji. 33-letni bełchatowianin działał w warunkach recydywy.
Wnuczka okradła babcię...
... tym razem nie za sprawą metody "na wnuczka", a poprzez kradzież z włamaniem. Bełchatowscy policjanci zatrzymali 32-letnią mieszkankę miasta. Kobieta zabrała z mieszkania swojej babci kartę kredytową, za sprawą której dokonywała płatności w sklepach.
13.02.2017 12:26
Synowie okradali ojca
Policja zatrzymała dwóch braci, którzy przez kilka tygodni okradali swojego 54-letniego ojca. W sprzedaży skradzionych fantów złodziejom pomagali znajomi.
Piotrków/Wojska Polskiego: Kradzież z włamaniem przed marketem
23-letni mężczyzna włamał się do samochodów zaparkowanych przed marketem i ukradł radioodtwarzacze.
Ukradł krzyże z nagrobków
Na terenie ogródków działkowych tomaszowscy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł... krzyże z cmentarza. Usłyszał już zarzuty ograbiania miejsc spoczynku zmarłych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc