Artykuły do tagu: kradziez

Kurier okradał firmę, w której pracował
Policja zatrzymała 20-letniego pracownika firmy kurierskiej podejrzanego o kradzież paczek. Wartość skradzionego towaru to ponad 3 tys. zł.
Ukradł dwa szampony, wybił szybę
27-letni obywatel Ukrainy ukradł kosmetyki, a uciekając ze sklepu, wybił szybę w drzwiach. Sprawcę złapali świadkowie. Do zdarzenia doszło 18 stycznia przy ulicy Krakowskiej w Radomsku.
19.01.2017 08:35
Nowy bat na złodziei
Od 400 zł kradzież ma być uznawana za przestępstwo. To nowy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości. Jego przedstawiciel przedstawiał plan w radiowym Maglu.
Do 10 lat więzienia za włamanie i kradzież pluszaków
Łupem padły karty startowe SIM i... pluszowe zabawki. Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 17-letniego chłopaka, który włamał się do oddziału pocztowego. Placówka poniosła straty o wartości 933 zł.
Kradzież w sklepie mięsnym w Piotrkowie
Policja z Piotrkowa zatrzymała 23-latkę, która okradła swoją znajomą. Do zdarzenia doszło w sklepie mięsnym - miejscu pracy jednej z kobiet.
14-latka ukradła portfel
14-latka ukradła portfel pasażerce autobusu. Do zdarzenia doszło 19 grudnia w Tomaszowie. Dziewczyna nie pierwsza raz weszła w konflikt z prawem. Teraz zajmie się nią sąd rodzinny.
Najpierw ukradł wózek dziecięcy, potem butlę z gazem
Bełchatowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży butli z gazem. Przestępstwo zostało zarejestrowane dzięki... czujności mieszkanki osiedla. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili że 31-letni bełchatowianin ma na swoim koncie również kradzież wózka dziecięcego.
Piotrkowianin kradł w radomszczańskiej galerii
Do policyjnego aresztu trafił 30-letni piotrkowianin, który przez kilka dni kradł odzież w radomszczańskiej galerii handlowej. Straty oszacowano na ponad 2 tys. złotych.
Na mieszkańców wsi Krężna padł blady strach
Przyszedł w nocy, krzyczał, że chce wody. Kiedy właścicielka posesji nie otworzyła drzwi, wybił szybę i wszedł przez okno. Zabrał kobiecie 400 zł, wyrwał z ręki telefon komórkowy i uciekł. Mieszkańcy Krężnej w gm. Wola Krzysztoporska boją się, co jeszcze może wydarzyć się w ich spokojnej dotąd wsi.
Zabrał z półki butelkę wódki. Kradzież rozbójnicza w supermarkecie w Piotrkowie
Ukradł butelkę wódki, uderzył pracownika ochrony i uciekł ze skradzionym towarem. 30-latek usłyszał już zarzuty. Okazało się, że działał w warunkach recydywy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc