Artykuły do tagu: konkurs

Wykaż się pomysłowością! Urząd i ODA ogłaszają konkurs dla piotrkowian
Urząd Miasta razem z Ośrodkiem Działań Artystycznych w Piotrkowie zapraszają mieszkańców miasta do udziału w konkursie na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową.
Szopka Amelii wyróżniona
Amelia Sitarek (11 lat), uczestniczka warsztatów z rękodzieła artystycznego dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Twórczym dla Rodzin „Szopka w miniaturze”.
13.12.2016 09:06
Dla kogo mikrofon?
Niemal 100 uczestników zmierzyło się ze sceną podczas V edycji konkursu wokalnego „Mikrofon dla Ciebie” w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Głosujmy na sulejowskie Opactwo!
Głosujmy na Opactwo Cystersów w Sulejowie, które ubiega się o przyznanie Znaku Dziedzictwa Europejskiego! Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozpoczęło krajowy etapu selekcji obiektów ubiegających się o Znak Dziedzictwa Europejskiego w edycji 2017. Wybór projektów nastąpi na podstawie wyników głosowania internetowego.
„Rubinowa Hortensja” rozstrzygnięta
XLVI Ogólnopolski Konkurs Literacki o „Rubinową Hortensję” rozstrzygnięty. W tegorocznej edycji wzięło udział 164 uczestników z całego kraju. W sobotę (3.12) odbył się koncert finałowych, podczas którego poznaliśmy laureatów.
Czy burmistrz straci zastępcę?
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski może wkrótce stracić swojego zastępcę, wiceburmistrz Dorota Jankowska ubiega się o stanowisko dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Jak tę decyzję komentuje jej przełożony?
Sebastian nagrodzony za zdjęcie
Sebastian Jaśkiewicz, uczestnik warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, zdobył kolejną nagrodę, tym razem w konkursie fotograficznym „Piękno Sulejowa w obiektywie”.
Artur Barciś z recitalem w Piotrkowie
Recital Artura Barcisia będzie zwieńczeniem XLVI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję”. 3 grudnia o godzinie 16.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie się koncert finałowy, podczas którego poznamy laureatów
konkursu. Wówczas nastąpi wręczanie nagród prezydenta miasta, marszałka województwa łódzkiego oraz przewodniczącego Rady Miasta. W tegorocznej edycji wzięło udział 164. uczestników.
Ola z piotrkowskiej „Odzieżówki” wygrała konkurs
Pierwsze miejsce zajęła uczennica ZSP nr 6 z Piotrkowa Trybunalskiego w konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego.
Dzień Równości i Tolerancji. Szkoła w Bujnach świętuje
Zamiast mundurów – kolorowe i przeróżne przebrania. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia im. Wincentego Witosa trwają obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji i Równości. Akcję organizują pedagog szkolny, lider zespołu przedmiotów przyrodniczych oraz samorząd uczniowski.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc