Artykuły do tagu: konkurs

Szkoła Tańca Jast z 15 medalami
W minioną niedzielę (19 marca) tancerze ze Szkoły Tańca Jast brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra. Piotrkowską szkołę reprezentowała silna grupa ponad stu zawodników. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Zgromadziła ponad 700 solistów i 90 zespołów tanecznych z czołówki tanecznej Polski.
Śpiewali piosenki Jantar i Meca
Ponad 100 młodych artystów mogło pochwalić się swoim talentem podczas VI Przeglądu Piosenki Anny Jantar i Bogusława Meca zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Woli Krzysztoporskiej.
Konkurs piosenki węgierskiej [AKTUALIZACJA]
O godzinie 9:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie rozpoczął się „Muzyczny węgierski Hyde Park”, czyli otwarty konkurs piosenki węgierskiej.
Zespół Oreada zwycięzcą 42. Yapy
W miniony weekend zespół Oreada z Woli Moszczenickiej zdobył pierwszą nagrodę podczas 42. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej Yapa w Łodzi. Grupa w sobotnim konkursie zaprezentowała dwie autorskie kompozycje: „Legendę o wiecznej miłości” – inspirowaną legendą o wodospadzie Kamieńczyka oraz „Południcę” – utwór o słowiańskim demonie.
Ten mural powstanie w Piotrkowie
Rozstrzygnięto konkurs na projekt muralu w związku z obchodami Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Zwycięski projekt przygotował Dawid Celek - informuje Urząd Marszałkowski.
Odwiedź magiczny Disneyland Paris z kinem Helios!
Z okazji zbliżającej się premiery filmu „Piękna i Bestia” ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń. W specjalnym konkursie do wygrania są aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin parku.
Włącz się w tworzenie książki o ulicach i placach Piotrkowa
Trwają prace nad publikacją prezentującą historię piotrkowskich ulic i placów. Autorami opracowania są Agnieszka Bednarska-Smuga i Paweł Kendra. W lutym 2017 r. na spotkaniu zespołu redakcyjnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej określono zawartość i objętość książki.
Książka będzie zawierała wykaz wszystkich ulic i placów zgodnie ze stanem na 1 stycznia 2017 r. wraz z numerami uchwał i datami nadania nazw oraz indeksy grupujące nazwy ulic wg ich pochodzenia.
KZK z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę przy Centrum Handlowym Echo mogliśmy oglądać zmagania w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet.
Konkurs Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę zapraszamy do oglądania zmagań w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet. Impreza motoryzacyjna odbędzie się przy Centrum Handlowego ECHO.
Darmowe treningi w StepOne Fitness. Weź udział w konkursie!
W ramach specjalnego kobiecego maratonu fitnessowego klub StepOne Fitness w galerii Focus Mall zaprasza na darmowe treningi. Już w najbliższą sobotę 11 marca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc