Artykuły do tagu: konkurs

Aż 20 konkursów na dyrektorów w Piotrkowie
Aż 20 konkursów na dyrektorów placówek oświatowych odbędzie się w tym roku w naszym mieście.
Powiatowy Mam Talent w Wolborzu
Ponad 300 młodych utalentowanych wykonawców weźmie udział w kolejnej edycji Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów.
Dominik będzie reprezentował gminę
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy odbył gminny etap Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno-Kulturalnego „Wygraj szansę”. Jego celem jest odkrywanie talentów wokalnych.
07.04.2017 17:56
Konkurs recytatorski WCK
28 Gminny Konkurs Recytatorski zakończył się w Wolborskim Centrum Kultury. Nagrody uzdolnionej młodzieży wręczał burmistrz Wolborza.
Finał testu wiedzy o Piotrkowie. Znamy zwycięzców!
Kto był dowódcą grupy operacyjnej Piotrków podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku? Kim był Stanisław Małachowski? Kto jest patronem Kościoła Ojców Jezuitów? Gdzie mieszkańcy Piotrkowa ukryli Władysława Łokietka? Między innymi z tymi pytaniami muszą zmierzyć się uczestnicy Wielkiego Testu z Wiedzy o 800-letnim Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs rozpoczął się w środę o godzinie 10:00.
Złoto, srebro i brąz dla piotrkowskich tancerzy
W Bydgoszczy-Białe Błota odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Jazzowym organizowane przez World Artis-tic Dance Federation. Centrum Tańca – Z. Bujakowski z Piotrkowa Trybunalskiego wystawiło swoich tancerzy w 13 konkurencjach.
Dziewczyny z Piotrkowa nagrodzone w ogólnopolskim konkursie
W Galerii Wisła w Płocku odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tradycje Wielkanocne”, którego organizatorem jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Laureatkami ogólnopolskiego konkursu zostały uczestniczki warsztatów w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Szkoła Tańca Jast z 15 medalami
W minioną niedzielę (19 marca) tancerze ze Szkoły Tańca Jast brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra. Piotrkowską szkołę reprezentowała silna grupa ponad stu zawodników. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Zgromadziła ponad 700 solistów i 90 zespołów tanecznych z czołówki tanecznej Polski.
Śpiewali piosenki Jantar i Meca
Ponad 100 młodych artystów mogło pochwalić się swoim talentem podczas VI Przeglądu Piosenki Anny Jantar i Bogusława Meca zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Woli Krzysztoporskiej.
Konkurs piosenki węgierskiej [AKTUALIZACJA]
O godzinie 9:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie rozpoczął się „Muzyczny węgierski Hyde Park”, czyli otwarty konkurs piosenki węgierskiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc