Artykuły do tagu: koncert

„Jazz – Scena – Zamek” po raz dwudziesty
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na dwudziesty koncert z cyklu „Jazz – Scena – Zamek”.
„14 katedr” u Bernardynów, czyli wprowadzenie w czas Wielkiego Postu
„14 katedr” - projekt artystyczno-religijny w reżyserii i z udziałem aktora teatralnego i filmowego Jerzego Zelnika będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy piątek (31 marca) w klasztorze ojców Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim, początek o godz. 20.00.
Koncertowy finał Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej [Galeria]
Koncertem przyjaźni zakończono tegoroczne obchody Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które odbywały się w Piotrkowie Trybunalskim.
24.03.2017 22:59
Omega już w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (25.03) w Piotrkowie wystąpi zespół Omega - legenda węgierskiego rocka. Dzień przed koncertem zorganizowano konferencję prasową.
Koncert obojowy w szkole muzycznej
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert w wykonaniu Michała Rogalskiego (obój), któremu na fortepianie towarzyszyć będzie Anastazja Wilczkowska.
W Moszczenicy śpiewali Osiecką
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka odbył się koncert „Śpiewamy Osiecką”. Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zaprezentowali swoje pomysły na wykonanie piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej. Serca widowni podbili najmłodsi uczniowie, z klasy Ia.
Rockowy piątek w Piotrkowie
Najpierw pokaz filmu "Jarocin, po co wolność", potem koncerty trzech piotrkowskich zespołów rockowych i impreza w klubie Sejf - tak można było spędzić piątkowy wieczór i noc w naszym mieście.
Film i koncerty na 800-lecie miasta
Pokaz filmu "Jarocin po co wolność" i koncerty trzech piotrkowskich zespołów - tak zapowiada się kolejna odsłona obchodów 800-lecia miasta.
Zespół „Przygoda” uhonorowany Srebrnym Medalem za Zasługi dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Zespół „Przygoda p.l” został odznaczony Srebrnym Medalem za Zasługi dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Medal członkiniom zespołu wręczył wiceprezydent Andrzej Kacperek podczas jubileuszowego koncertu „Przygody”, który odbył się w piątek, 24 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury. W tym roku przypada 5. rocznica reaktywowania dawnej piotrkowskiej grupy harcerskiej, która w latach 60. i 70. była przyrównywana do słynnej „Gawędy”.
Enej gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic
Zespół Enej będzie gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic, tym razem impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc