Artykuły do tagu: koncert

przedwczoraj, 14:31
Koncert Karnawałowy na UJK
Filia UJK w Piotrkowie i Państwowa Szkoła Muzyczna w Piotrkowie zapraszają w czwartek, 25 stycznia, na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w auli uniwersytetu przy ulicy Słowackiego. Wstęp wolny! Początek wydarzenia o godzinie 18.00.
„Śpiewam Piotrków” z zespołem Na Novo
W ramach cyklu koncertów „Śpiewam Piotrków” w czwartkowy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpił duet Na Novo. Patrycja Sikora – śpiew i Franciszek Snopek – gitara, wykonali utwory z repertuaru Ewy Bem, Hanny Banaszak czy Kabaretu Starszych Panów. W rolę konferansjera wcielił się Maciej Kozłowski. Był to trzeci z cyklu koncertów, którego celem jest promowanie lokalnych talentów wśród piotrkowskiej publiczności.
Wola Krzysztoporska: Zapraszają na koncert noworoczny
Już w najbliższą niedzielę, 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się koncert noworoczny. Początek o godzinie 18.00 w sali widowiskowej GOK (ul. Południowa 2).
Koncert moszczenickiej Scholi
Zapraszamy na wspólne kolędowanie w kościele Parafii Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy.
Zespół Reprezentacyjny WP wystąpi w Piotrkowie
Koncert pieśni patriotycznych z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim, w Al. Armii Krajowej 9. Wystąpią członkowie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Zaprasza były minister obrony narodowej i obecny szef Prawa i Sprawiedliwości w okręgu piotrkowskim Antoni Macierewicz.
Filmowy Piotrków w tańcu i piosence
Wyjątkowe widowisko "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu" mogli zobaczyć ci piotrkowianie, którzy w piątkowy wieczór (5 stycznia) przyszli do Miejskiego Ośrodka Kultury.
Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Kolejny piotrkowski Wieczór Jedności
Wyjątkowy koncert odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Kolędy w nietypowych aranżacjach zaprezentował chór gospel NaNowo pod kierownictwem Marcina Obsta. W repertuarze znalazły się zarówno znane wszystkim utwory, jak i nowe kompozycje.
Ósmy Wieczór Jedności
Wyjątkowego koncertu będą mogli wysłuchać piotrkowianie w Święto Trzech Króli.
Pięć koncertów kolęd i pastorałek
Aż pięć koncertów kolęd i pastorałek odbędzie się w styczniu w kościele akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej przy ul. Rycerskiej 3 w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc