Artykuły do tagu: koncert

Zespół „Przygoda” uhonorowany Srebrnym Medalem za Zasługi dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Zespół „Przygoda p.l” został odznaczony Srebrnym Medalem za Zasługi dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Medal członkiniom zespołu wręczył wiceprezydent Andrzej Kacperek podczas jubileuszowego koncertu „Przygody”, który odbył się w piątek, 24 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury. W tym roku przypada 5. rocznica reaktywowania dawnej piotrkowskiej grupy harcerskiej, która w latach 60. i 70. była przyrównywana do słynnej „Gawędy”.
Enej gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic
Zespół Enej będzie gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic, tym razem impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.
Urząd Miasta namawia do wagarowania?
Po raz pierwszy Urząd Miasta w Tomaszowie organizuje „Legalne Wagary". Akcja skierowana jest do publicznych szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Pomysł powstał z inicjatywy członków Rady Kultury działającej przy prezydencie miasta. Każdy uczeń, który weźmie udział w zabawie, ma szansę otrzymać bilet na koncert Ewy Farnej, który odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim 21 marca. - Zamiast wagarować w parku, wystarczy... pomagać – zachęcają organizatorzy.
Droga krzyżowa, marsz, koncerty – wszystko ku pamięci „wyklętych”
Od 6 lat 1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wzorem lat poprzednich również w Piotrkowie odbędą się społeczne obchody, na które składać się będzie cykl wydarzeń organizowanych przez piotrkowskie środowiska patriotyczne.
Koncert karnawałowy na UJK
Zapraszamy na koncert karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 lutego 2017 w auli budynku „A” Filii UJK o godz. 16.00. W koncercie wezmą udział zespoły kameralne (m.in kwartet smyczkowy i saksofonowy), duety złożone z uczniów i nauczycieli, Piotrkowska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie.
Wielkie przeboje na żywo - koncert Prezesa w Piotrkowie
Wielkie przeboje muzyki popularnej na żywo wykona Prezes Zarządu. Tak nazywa się młoda formacja rockowa, która w piątek wystąpi w Piotrkowie.
10.02.2017 06:29
Jazz u Panien
W niedzielę 19 lutego o godz. 17.30 w kościele akademickim Panien Dominikanek Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się koncert jazzowy w wykonaniu Mateusz Gawęda Trio.
Lunatycy wybudzą z zimowego snu
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na koncert zespołu Lunatycy. 10 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Miejska Orkiestra Dęta w roli głównej
W minioną sobotę w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się Koncert Karnawałowy, wystąpiła Miejska Orkiestra Dętej pod batutą Roberta Fijałkowskiego. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać nietypowego, jak dla orkiestr dętych, repertuaru.
Poznaliśmy zasłużonych dla Wolborza
Profesor Maria Wichowa otrzymała tytuł Honorowy Obywatel Wolborza, a poetka Krystyna Wieczorek została Zasłużonym Mieszkańcem Gminy Wolbórz. W piatkowy wieczór salę Wolborskiego Centrum Kultury pękała w szwach. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zaprosił bowiem mieszkańców miasta i gminy na Koncert Noworoczny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc