Artykuły do tagu: koncert

Trzy zespoły na jednej scenie
Trzy młode, grające różną muzykę zespoły wystąpią w Piotrkowie już w najbliższą sobotę. Koncert odbędzie się w ogródku klubu Sejf.
21.04.2018 07:36
Jazz w Centrum idei
Ci, którzy przyszli w piątek do Centrum idei „Ku Demokracji” spędzili wieczór z muzyką jazzową. Wystąpiła grupa The Beat Freaks.
„Śpiewam Piotrków” z Martą Koszacką
Jimi Hendrix, Bill Withers, Pink Floyd, Amy Winehouse, Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz czy Marcelina to tylko niektórzy artyści, których piosenki zaśpiewała bohaterka czwartkowego koncertu z cyklu „Śpiewam Piotrków” Marta Koszacka. Młodej wokalistce akompaniował na gitarze akustycznej Mateusz Żerek. Koncert tradycyjnie odbył się w galerii Kawiarni Teatralnej w Miejskim Ośrodku Kultury.
Quebonafide zagra w Piotrkowie? Głosowanie tylko do poniedziałku!
Od głosów internautów zależy, czy Piotrków Trybunalski znajdzie się na trasie rapera Quebonafide. Głosowanie trwa do poniedziałku, 23 kwietnia!
Jazz tym razem w Centrum idei „Ku Demokracji”
Dobrego jazzu w wykonaniu grupy The Beat Freaks będzie można posłuchać w Centrum idei „Ku Demokracji” 20 kwietnia.
Laureaci śpiewali piosenki Jantar i Wodeckiego
Koncertu laureatów VII Przeglądu Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego można było wysłuchać w niedzielę (8 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Najlepsi odebrali cenne nagrody i „Złote Nutki”.
Juwenalia wracają na Krzywdę
Na początku czerwca miastem zawładną studenci. Póki co trwają przygotowania do tegorocznych juwenaliów. Co ciekawe, święto studentów wraca do centrum miasta.
Kamil Bednarek z koncertem w Piotrkowie?
Widowisko historyczne ze znanymi aktorami, pokaz laserowy z udziałem dwóch żywiołów – ognia i wody, do tego koncert Kamila Bednarka, a w tle muzyka symfoniczna. Jak Wam się podoba taki zestaw?
Dni Rozprzy: Rockowe brzmienia i Strefa Kibica
W trakcie dwudniowego święta gminy Rozprza gwiazdami będą zespoły Oddział Zamknięty, Golden Life i Czerwone Gitary. Mieszkańcy będą się bawić 23 i 24 czerwca.
 Miejska Orkiestra Dęta świętowała swój jubileusz
Piotrkowska Miejska Orkiestra Dęta w minioną sobotę świętowała swój jubileusz. Okolicznościowy koncert odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury. 10. rocznica istnienia orkiestry była okazją do wręczenia kilkunastu jej członkom Medali za Zasługi dla Piotrkowa Trybunalskiego. Tego wieczoru nie zabrakło również podziękowań ze strony muzyków dla tych, którzy od lat wspierają działalność i współpracują z piotrkowską orkiestrą dętą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat