Artykuły do tagu: koncert

Plateau - twórcy
Mają na koncie pięć płyt i współpracę z Martyną Jakubowicz, Renatą Przemyk, Wojciechem Waglewskim, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy) czy Lechem Janerką. Zespół Plateau 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Kuba Sienkiewicz w Piotrkowie!
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Kuby Sienkiewicza.
„Jazz – Scena – Zamek” po raz dwudziesty
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na dwudziesty koncert z cyklu „Jazz – Scena – Zamek”.
„14 katedr” u Bernardynów, czyli wprowadzenie w czas Wielkiego Postu
„14 katedr” - projekt artystyczno-religijny w reżyserii i z udziałem aktora teatralnego i filmowego Jerzego Zelnika będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy piątek (31 marca) w klasztorze ojców Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim, początek o godz. 20.00.
Koncertowy finał Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej [Galeria]
Koncertem przyjaźni zakończono tegoroczne obchody Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które odbywały się w Piotrkowie Trybunalskim.
24.03.2017 22:59
Omega już w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (25.03) w Piotrkowie wystąpi zespół Omega - legenda węgierskiego rocka. Dzień przed koncertem zorganizowano konferencję prasową.
Koncert obojowy w szkole muzycznej
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert w wykonaniu Michała Rogalskiego (obój), któremu na fortepianie towarzyszyć będzie Anastazja Wilczkowska.
W Moszczenicy śpiewali Osiecką
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka odbył się koncert „Śpiewamy Osiecką”. Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zaprezentowali swoje pomysły na wykonanie piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej. Serca widowni podbili najmłodsi uczniowie, z klasy Ia.
Rockowy piątek w Piotrkowie
Najpierw pokaz filmu "Jarocin, po co wolność", potem koncerty trzech piotrkowskich zespołów rockowych i impreza w klubie Sejf - tak można było spędzić piątkowy wieczór i noc w naszym mieście.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc