Artykuły do tagu: koncert

Święto Gminy Wola Krzysztoporska coraz bliżej
Gwiazdą tegorocznego święta gminy będzie Andre znany chociażby z takiego hitu jak „Ale, ale Aleksandra”. Do wspólnej zabawy zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Główne obchody zaplanowano na niedzielę, 4 czerwca.
Kto wystąpi na Dniach Radomska?
W Radomsku idą w tym roku na rekord – będą się bawić aż przez 4 dni. Czterodniowa formuła wydarzenia (1 – 4 czerwca) sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że miasto zaplanowało wiele nowości – mówią organizatorzy.
Nowator wystąpi w Sejfie
Najpopularniejszy przedstawiciel łagodniejszej odmiany polskiego hip-hopu po raz pierwszy zaprezentuje się w Piotrkowie. Nowator w najbliższy piątek wystąpi w piotrkowskim klubie Sejf. Początek o godzinie 21.00.
Każdy może pomóc Szansie
Ty też możesz pomóc w budowie nowej siedziby piotrkowskiego Centrum Rehabilitacyjnego-Edukacyjnego Szansa, 19 maja w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem "Puk, puk - kto tam?", dochód z imprezy zostanie przeznaczony na budowę ośrodka.
Już w sobotę I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza w najbliższą sobotę (13 maja) na I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych.
Szkoła muzyczna zaprasza na koncert
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert „Duo Kamea”. Wystąpią Kaja Flaga-Andrzejewska – wiolonczela i Marta Kubicka - Skurpel – fortepian.
Wystąpił przed Mariah Carey. W piątek zagra w Piotrkowie
Jego utwory zdobywały szczyty list przebojów. Nie tylko polskich. Gromee, krakowski didżej, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów w piątek 12 maja wystąpi w klubie Sejf.
Różański zaśpiewa piosenki Stachury
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na obchody Dnia Bibliotekarza i bibliotek, które odbędą się 10 maja o godz. 16.30 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimska 29. W programie obchodów recital Jacka Różańskiego, który zaśpiewa piosenki Edwarda Stachury.
Będzie zabawa, będzie się działo!
Enej, Boys, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Anita Lipnicka, Afromental, Stachursky, Zakopower, no i król - Zenek Martyniuk. Choć przy wyliczaniu gwiazd zabrakło nam tchu, to i tak nie zdołaliśmy wymienić wszystkich, którzy zagrają i zaśpiewają dla mieszkańców naszego regionu tej wiosny i tego lata.
„Ale, ale Aleksandra” na Dniach Woli Krzysztoporskiej
Gwiazdą tegorocznych Dni Woli Krzysztoporskiej będzie zespół Andre, znany chociażby z takiego hitu, jak „Ale, ale Aleksandra”. Święto Gminy, na które zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury, odbędzie się 4 czerwca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc