Artykuły do tagu: kolizja

Nietrzeźwa bełchatowianka doprowadziła do kolizji
70-latka z promilami spowodowała kolizję. Na szczęście nikt nie został ranny. Do zdarzenia doszło w Bełchatowie.
11.10.2017 12:00
Kolizja na Rakowskiej
Dwie osobówki zderzyły się na ul. Rakowskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Leszczynową.
Kolizja w Al. Armii Krajowej
Warunki na naszych drogach nie są dziś najlepsze. Przed godz. 8 w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie doszło do niegroźnej kolizji, w której uczestniczyły autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego i samochód nauki jazdy. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!
Spowodował kolizję i wydmuchał ponad 2 promile
Ponad dwa promile wydmuchał kierowca samochodu, który dziś na skrzyżowaniu 3 Maja i Jagiellońskiej skosił znak drogowy i łańcuchy oddzielające jezdnię od trawnika. Mężczyzna dzisiejszą noc prawdopodobnie spędzi w areszcie.
25-latek odpowie za jazdę na podwójnym gazie
Trzy kolizje, w tym jedna z radiowozem, ucieczka przed policją i ponad 2 promile w wydychanym powietrzu - takim wynikiem może pochwalić się 25-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, który w nocy z 3 na 4 sierpnia poruszał się drogą krajową nr 1 w okolicach Radomska.
22.06.2017 12:42
Corsa pod naczepą TIR-a
W Wolborzu na ulicy Kitowicza doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. 81-letni kierowca opla został zabrany do szpitala.
12.06.2017 11:37
Kolizja na Piłsudskiego
Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek przed godziną 10 na Piłsudskiego w Piotrkowie.
Stłuczka na Łódzkiej: motocyklista zderzył się z citroenem
Do tego zdarzenia drogowego doszło przed godziną 15.00 na wysokości ulicy Łódzkiej 53 w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch volkswagenów w Piotrkowie
Dwa volkswageny zderzyły na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Jerozolimskiej w Piotrkowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
09.02.2017 11:45
Kraksa tirów na S8
Utrudnienia na drodze S8 na wysokości Meszcz, pomiędzy węzłami Piotrków Trybunalski Wschód a Polichnem. Około 11. zderzyły się tam dwie ciężarówki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc