Artykuły do tagu: kobieta

Ponad 20 kobiet z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego zakończyło szkolenie w ramach projektu "Bezpieczna kobieta". Panie otrzymały także specjalne certyfikaty.
Jak skutecznie walczyć z
Jest defektem kosmetycznym, który spędza sen z powiek wielu kobietom. Zarówno tym młodszym, jak i starszym, szczupłym i otyłym. Cellulit, nazywany również „pomarańczową skórką”, jest problemem, który dotyczy ponad 90% mieszkanek krajów cywilizowanych. Jak z nim skutecznie walczyć? Okazuje się, że odpowiednia dieta, ruch i wcieranie balsamów antycellulitowych to nie wszystko. Najlepsze efekty przynoszą profesjonalne zabiegi kosmetyczne.
Tylko co trzeci dłużnik jest kobietą
W rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor kobiety zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż panowie. Jest ich jedynie 34%. W obsłudze większości zobowiązań są solidniejsze od płci przeciwnej, ale i one mają słabe punkty. Gorzej idzie im opłacanie rachunków za wywóz nieczystości oraz opłat za czynsz i wynajem.
W 9 sołectwach nowymi sołtysami zostały przedstawicielki płci pięknej.
Nie żyje 50-latka, która wypadła z balkonu
Nie żyje 50-letnia kobieta, która dziś (sobota, 22 listopada) około godziny 12.00 wypadła z balkonu.
Wypadek na Wojska Polskiego. Kobieta w 9 miesiącu ciąży w szpitalu
We wtorek (16 września) przed południem w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została kobieta będąca w 9 miesiącu ciąży. Sprawca wypadku był kompletnie pijany.
Zbadałaś się już? Mammobus w powiecie!
Połowa kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie.
Wyszła od znajomego i nie wróciła do domu
Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu prowadzą poszukiwania w sprawie zaginięcia Grażyny Matera, która 24 kwietnia 2014 roku wyszła od znajomego udając się w kierunku miejsca swojego zamieszkania- Gajkowice. Do chwili obecnej nie wiadomo gdzie przebywa i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaczęły od bloga, skończyły na założeniu firmy
Dwie piotrkowianki - Justyna Migdał i Alina Majcher założyły blog „Kobieta niezależna” i uniezależniły się do tego stopnia, że postanowiły założyć własną firmę.
13-latka z Bujen rekordzistką Polski
13-letnia Karolina Hyla, zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gryf” Bujny wyrównała rekord Polski podczas Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Siedlcach.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc