Artykuły do tagu: kino

18.09.2017 11:08
Wieczór z Kingsmanem
W piątek 22 września kino Helios w galerii Focus Mall w Piotrkowie zaprasza na stylowy, elegancki i zabójczy wieczór z Kingsmanem. Zaczniemy już o godzinie 21.00 rewelacyjną ekranizacją kultowej serii opowiadań rysunkowych Marka Millara „Kingsman: Tajne służby”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie zagramy długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „Kingsman: Złoty krąg”.
Helios zaprasza na Maraton Kinga
Już 8 września wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga!
Kino / Helios / Nmf 
Helios na Scenie:
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach nowego cyklu Helios na Scenie. Już w najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia o godz.18:30 widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię, w znakomitym spektaklu National Theatre. Z myślą o młodych Widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji z polskim lektorem. W połowie spektaklu zaplanowano kilkunastominutową przerwę.
„Wielkie Piękno” ponownie w KINODA
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Wielkie Piękno”. Francusko-włoski dramat będziemy mieli okazję obejrzeć już po raz drugi. Projekcja odbędzie się 13 lipca o godz. 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.
Helios na Scenie - najlepsze spektakle na wielkim ekranie!
Sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na Scenie. Na ekranach kin w całej Polsce, także w Piotrkowie Trybunalskim, zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre i Comédie-Française. Co dwa tygodnie w poniedziałkowe popołudnia na widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy. Już dziś widzowie piotrkowskiego Heliosa będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Amadeusz”.
Maraton Grozy w kinach Helios
Już 21 kwietnia kina Helios zapraszają na Maraton Strachu z premierowym pokazem filmu „Ostatnia klątwa”.
Piotrków. Bezpieczny poranek w kinie
Kino "Helios" z piotrkowską policją w niedzielne przedpołudnie zorganizowało akcję profilaktyczną dla młodych mieszkańców Piotrkowa i powiatu. Tym razem wszystko działo się w galerii Focus Mall.
Odwiedź magiczny Disneyland Paris z kinem Helios!
Z okazji zbliżającej się premiery filmu „Piękna i Bestia” ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń. W specjalnym konkursie do wygrania są aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin parku.
Dzień Kobiet w kinach Helios
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz różnorodny repertuar.
Jedyny seans
W środę (1 marca) o godzinie 18.00 w Kinie Helios odbędzie się jedyny seans filmu „Jackie”. Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc