Artykuły do tagu: inwestycja

09.06.2017 14:20
Rondo oficjalnie otwarte
Rondo Sulejowskie oficjalnie oddane do użytku. Przebudowa ruszyła w listopadzie ubiegłego roku. Teraz w Piotrkowie kierowcy mogą korzystać z pierwszego w tym mieście ronda turbinowego.
To będzie jedna z największych inwestycji gminnych
Niemal 13 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego przyznano wstępnie gminie Wola Krzysztoporska na rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej na swoim terenie. - Nasz wniosek został oceniony pozytywnie pod względem merytorycznym. Cały projekt obejmujący budowę ponad 17 km sieci ma kosztować prawie 24 mln zł – informują urzędnicy.
Modernizacja ul. Sienkiewicza na finiszu
Zakończenie prac na ul. Sienkiewicza w Piotrkowie coraz bliżej. Remont na odcinku od ul. Słowackiego do Al. Kopernika wchodzi w decydującą fazę.
25.08.2016 08:31
Na Cmentarnej praca wre
Trwa przebudowa ul. Cmentarnej w Piotrkowie. Głównym elementem prac jest budowa nowego mostu na rzece Strawie.
Powstaje czwarty odcinek obwodnicy
Prace przy budowie czwartego odcinka trasy NS trwają w najlepsze. Drogowcy pracują na odcinku od Modrzewskiego do Wojska Polskiego. Wykonawcą jest firma Strabag.
Odbiór techniczny boiska przy Ceramicznej
Czekali na ten obiekt dwa lata, dziś wreszcie dokonano odbioru technicznego. Jeszcze tylko oficjalne pozwolenie na użytkowanie i wymarzone wielofunkcyjne boisko przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie będzie tętnić życiem.
W weekend zamkną skrzyżowanie
Przebudowa skrzyżowania al. 3 Maja i al. Kopernika postępują w szybkim tempie. W weekend wyłączona zostanie sygnalizacja, po czym drogowcy zamkną skrzyżowanie, aby wylać ostatnią warstwę asfaltu.
Przy Ceramicznej powstaje boisko
Rozpoczęła się budowa ostatniej inwestycji zaplanowanej w ramach budżetu obywatelskiego 2015. Przy ulicy Ceramicznej w Piotrkowie powstaje wielofunkcyjne boisko.
Pięć firm chce budować nową Szansę
Pięć firm chce wybudować nową siedzibę Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa w Piotrkowie. We wtorek otwarto oferty.
Przebudują piotrkowską halę Relax
Piotrkowski magistrat w przyszłym roku rozpocznie prace projektowe związane z przebudową hali Relax. Jest to związane z dostosowaniem widowni do nowych wytycznych Polskiego Związku Piłki Ręcznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat