Artykuły do tagu: inwestycja

Odbiór techniczny boiska przy Ceramicznej
Czekali na ten obiekt dwa lata, dziś wreszcie dokonano odbioru technicznego. Jeszcze tylko oficjalne pozwolenie na użytkowanie i wymarzone wielofunkcyjne boisko przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie będzie tętnić życiem.
W weekend zamkną skrzyżowanie
Przebudowa skrzyżowania al. 3 Maja i al. Kopernika postępują w szybkim tempie. W weekend wyłączona zostanie sygnalizacja, po czym drogowcy zamkną skrzyżowanie, aby wylać ostatnią warstwę asfaltu.
Przy Ceramicznej powstaje boisko
Rozpoczęła się budowa ostatniej inwestycji zaplanowanej w ramach budżetu obywatelskiego 2015. Przy ulicy Ceramicznej w Piotrkowie powstaje wielofunkcyjne boisko.
Pięć firm chce budować nową Szansę
Pięć firm chce wybudować nową siedzibę Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa w Piotrkowie. We wtorek otwarto oferty.
Przebudują piotrkowską halę Relax
Piotrkowski magistrat w przyszłym roku rozpocznie prace projektowe związane z przebudową hali Relax. Jest to związane z dostosowaniem widowni do nowych wytycznych Polskiego Związku Piłki Ręcznej.
Planują przebudowę ul. Sienkiewicza
Jest już gotowy projekt przebudowy ul. Sienkiewicza. Realizacja inwestycji przewidywana jest w dwóch etapach.
Odbiór techniczny łącznika
Przeprowadzono odbiór techniczny łącznika ulic 18 stycznia i Wroniej w Piotrkowie.
Tomaszów kibicuje inwestorowi
Prawdopodobnie w czwartym kwartale przyszłego roku zakończy się budowa Galerii Tomaszów. Po problemach z inwestorami udało się rozpocząć prace, a te postępują bardzo sprawnie.
Spokojnie, wykonawca musi to naprawić!
Wieżowiec przy ul. Belzackiej, tuż przy Kwadracie, zyskał nową elewację. Inwestycja nie została jeszcze zakończona, a po jednej ze ścian już spłynęła farba. - Wykonawca musi to poprawić - uspokaja spółdzielców prezes spółdzielni.
W partnerstwie odnawiają powiatową sieć drogową
Finał prac na dwóch obiektach mostowych w Łazach (gm. Rozprza) oraz ułożenie nakładek na pół kilometrowym odcinku ul. Częstochowskiej w Gorzkowicach, a także na 2 km odcinku drogi Kamocin – Karlin, kończy tegoroczne inwestycje na drogach powiatowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat