Artykuły do tagu: inwestycja

Planują przebudowę ul. Sienkiewicza
Jest już gotowy projekt przebudowy ul. Sienkiewicza. Realizacja inwestycji przewidywana jest w dwóch etapach.
Odbiór techniczny łącznika
Przeprowadzono odbiór techniczny łącznika ulic 18 stycznia i Wroniej w Piotrkowie.
Tomaszów kibicuje inwestorowi
Prawdopodobnie w czwartym kwartale przyszłego roku zakończy się budowa Galerii Tomaszów. Po problemach z inwestorami udało się rozpocząć prace, a te postępują bardzo sprawnie.
Spokojnie, wykonawca musi to naprawić!
Wieżowiec przy ul. Belzackiej, tuż przy Kwadracie, zyskał nową elewację. Inwestycja nie została jeszcze zakończona, a po jednej ze ścian już spłynęła farba. - Wykonawca musi to poprawić - uspokaja spółdzielców prezes spółdzielni.
W partnerstwie odnawiają powiatową sieć drogową
Finał prac na dwóch obiektach mostowych w Łazach (gm. Rozprza) oraz ułożenie nakładek na pół kilometrowym odcinku ul. Częstochowskiej w Gorzkowicach, a także na 2 km odcinku drogi Kamocin – Karlin, kończy tegoroczne inwestycje na drogach powiatowych.
Trafiona inwestycja przy ul. Belzackiej
Na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego przy ul. Belzackiej w Piotrkowie pełne obłożenie. Rodzice pilnują, dzieci bawią się w najlepsze. Inwestycja okazała się trafiona w dziesiątkę. Dorośli mogą korzystać ze zlokalizowanej kilka metrów dalej siłowni zewnętrznej.
Z Koluszek do Częstochowy z prędkością 120 km/h. PLK zakończyła rewitalizację linii
43 odnowione perony, 50 wyremontowanych mostów, wiaduktów i przepustów, 21 zmodernizowanych przejazdów kolejowo-drogowych, 160 km nowych torów to efekt zakończonej rewitalizacji trasy z Koluszek do Częstochowy.
Budują boisko przy SP nr 2
Trwa budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Daniłowskiego 3 w Piotrkowie.
Siedmiu chętnych na cyklodrom
Siedem firm stanęło do przetargu na budowę placu rozrywki dla dzieci i dorosłych przy ul. Budki w Piotrkowie, czyli na popularnym cyklodromie.
Połączą Wronią z 18 Stycznia
Rozpoczęła się budowa łącznika ulic Wroniej i 18 Stycznia w Piotrkowie. Droga będzie pewnego rodzaju przedłużeniem zachodniej obwodnicy miasta w kierunku południowym.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc