Artykuły do tagu: internet

Świat rozrywki dla każdego
Czytanie tradycyjnych gazet stało się mało popularne, zwłaszcza że o wiele więcej do zaoferowania mają serwisy internetowe, w których można znaleźć nie tylko wywiady z gwiazdami, lecz również ciekawe pojedynki youtuberów czy najnowsze informacje ze świata. Oczywiście korzystanie z serwisów jest całkowicie darmowe, co zachęca zwłaszcza młode osoby do regularnego zaglądania do nich.
ADD-NET: Zapisy na darmowe przyłącza internetowe FTTH w technologii światłowodowej na osiedlu Wierzeje
W związku z zakończeniem dotacji POIG.08.04.00-10-324/12 „Szerokopasmowy Internet w Piotrkowie Trybunalskim”, operator Marengo IT Sp. z o.o. występujący pod marką ADD-NET rozpoczął zapisy zainteresowanych na wykonanie bezpłatnych przyłącz światłowodowych do domów i mieszkań mieszkańców osiedla Wierzeje w Piotrkowie Trybunalskim. Zapisy będą prowadzone przez operatora do czasu zebrania wystarczającej liczby zainteresowanych.
Jak Marcin Mazur został idolem dzieci?
Piotrków Trybunalski doczekał się się swojej gwiazdy mediów społecznościowych. O sukcesie niech świadczą liczby – 80 tysięcy subskrypcji na YouTube i nawet 140 tysięcy wyświetleń dziennie. Filmy piotrkowianina Marcina Mazura oglądają głównie dzieci, bo przedział wiekowy jego odbiorców to 8 – 15 lat. Czy tajemnica popularności tkwi w osobowości youtubera czy w epatowaniu swoją prywatnością?
„Dziewczyny trochę poniosło”. Dyrektor „Ekonomika” komentuje filmik uczennic
Kiedy w serwisie YouTube ukazał się film nakręcony przez grupę uczennic z piotrkowskiego „Ekonomika”, w sieci zawrzało. Produkcja uczennic w bezpośredni sposób nawiązuje do filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, słów na k… (i nie tylko) jest więc tam… sporo. Dziś sprawę komentuje dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, a także wychowawca uzdolnionej filmowo młodzieży.
Korzyści wynikające z pozycjonowania strony internetowej
Każdy przedsiębiorca wie, iż jednym z podstawowych warunków prowadzenia działalności w internecie jest stworzenie odpowiedniej strony internetowej. Dobra strona www powinna być przede wszystkim czytelna, przejrzysta, funkcjonalna, łatwa w nawigacji i dostarczająca niezbędnych informacji.
Jak oszczędzać z kuponami rabatowymi - zakupy w internecie
5, 7, 15, 15, 20 a nawet 30%. Tyle można zyskać dzięki kuponom rabatowym oferowanym za zakupy w Internecie. Firm, które takie usługi oferują jest mnóstwo i są to przeważnie znane marki. Asortyment również jest bardzo bogaty. Wystarczy tylko wejść na stronę www.kupon.pl i korzystać !
Mama ogląda film, tata pobiera ważne pliki i przesyła je do chmury, córka korzysta ze smartfona, by pozostać w kontakcie z przyjaciółkami na Facebooku, a syn gra na konsoli.
Minęły czasy, w których internet był uważany za luksus. Dziś to medium takie samo jak prąd i woda – przywykliśmy do niego i uważamy je za niezbędny standard.
Jeszcze w tym tygodniu do 100 rodzin, które otrzymały w ubiegłym roku od miasta sprzęt komputerowy mają dotrzeć modemy od nowego, wybranego w przetargu operatora. Po rozwiązaniu umowy z firmą Play wykluczeni cyfrowo nie mieli przez dłuższy czas dostępu do internetu. Umowa z T-Mobile została już podpisana.
Akcja przeciwko pedofilom. Mieszkaniec Piotrkowa przesłuchany
38 osób rozliczonych, 12 zatrzymanych, zabezpieczonych blisko 60 komputerów i tabletów, 68 dysków twardych i zewnętrznych nośników danych, 34 telefony komórkowe i ponad 1800 płyt CD/DVD – to wynik operacji policyjnej pod kryptonimem „Fibula”. W Łodzi i Bełchatowie zatrzymano dwie osoby, które usłyszały już zarzuty. Dwie kolejne zostały przesłuchane w Piotrkowie Trybunalskim i Aleksandrowie Łódzkim.
Drukarnie internetowe hitem wśród internautów
W dzisiejszych czasach branże usługowe mają dość trudne zadanie. Muszą zainteresować swoją grupę docelową, zaproponować bezkonkurencyjną ofertą i zatrzymać na dłużej. Wiele firm nie potrafi prawidłowo zabiegać o klientów, zaprzepaszcza szansę na sukces, a na końcu bankrutuje tracąc wielopokoleniową działalność z tradycjami. Dla wielu biznesów ostatnią deską ratunku jest przeniesienie usług do sieci. Dzięki temu trafiają do dużo większej liczby odbiorców i odzyskują nadzieję na powrót dawnej sławy i popularności. O prawdziwym sukcesie mówić mogą właściciele drukarni internetowych, którzy od jakiegoś czasu generują imponujące zyskami i z zadowoleniem patrzą w przyszłość. Dlaczego właśnie oni?

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc