Artykuły do tagu: impreza

Wystąpił przed Mariah Carey. W piątek zagra w Piotrkowie
Jego utwory zdobywały szczyty list przebojów. Nie tylko polskich. Gromee, krakowski didżej, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów w piątek 12 maja wystąpi w klubie Sejf.
Ruszyły zapisy na półmaraton
Trwają zapisy na III Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. Największa impreza biegowa w mieście odbędzie się 23 czerwca.
22.01.2017 13:17
Morsy są szalone!
To nic, że temperatura oscyluje w okolicach zera, gdyby było minus 20 też nic by ich nie powstrzymało. Morsy z całego regionu zjechały w niedzielę do Sulejowa, by biegać i kąpać się w Pilicy. W samych majtkach.
Trwa 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Trwa 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Piotrkowie Trybunalskim drugi rok z rzędu szefem sztabu jest Dariusz Cecotka.
13.10.2016 08:42
Studencka impreza roku
Tradycyjna studencka fuksówka odbędzie się 19 października (środa) w piotrkowskim klubie Sejf. Organizatorzy - Samorząd Studentów UJK - zapraszają nie tylko "pierwszaków".
Gwiazda disco w Piotrkowie
Jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo wystąpi w Piotrkowie. Autor takich hitów, jak "Bawimy się", "Hula Ula", czy "Kici, kici miau" będzie gwiazdą piątkowej imprezy w klubie Sejf.
Dni Gorzkowic coraz bliżej
Dni Gorzkowic już w najbliższy weekend. Koncerty, dyskoteka, wesołe miasteczko i różnorodne stoiska to tylko część atrakcji, które będą czekać na przybyłych gości.
Festiwal Smaków i Rękodzieła Ziemi Moszczenickiej już w sobotę
Festiwal Smaków i Rękodzieła Ziemi Moszczenickiej już w najbliższą sobotę. Impreza odbędzie się 4 czerwca o godzinie 16.00 w pobliżu sali OSP w Srocku.
Klubowa gwiazda po raz pierwszy w Piotrkowie
Jeden z najbardziej znanych producentów i didżejów w tej części Europy po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie. C-Bool będzie gwiazdą piątkowej (3 czerwca) imprezy w klubie Sejf.
Z pasji do motoryzacji - szósty Motofestyn w Moszczenicy
W Moszczenicy odbyła się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc