Artykuły do tagu: harcerze

01.02.2017 06:18
Aktywne ferie harcerzy
Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Piotrków spędzili tegoroczne ferie zimowe niezwykle aktywnie. Pojechali bowiem na zimowisko do Małego Cichego i Rajczy, tam mogli doskonalić lub dopiero rozpocząć sztukę jazdy na nartach.
30.10.2015 06:23
Zbliża się 1 listopada, piotrkowscy harcerze rozpoczęli sprzedaż zniczy. Ceny zaczynają się już od półtora złotego. Dlaczego warto kupić znicze u harcerzy?
28.09.2015 10:42
Harcerze uczyli harcerzy
Harcerze z drużyny z Woli Krzysztoporskiej działającej przy Szczepie Drużyn Ósmych HARC zorganizowali dla swoich kolegów i koleżanek bieg harcerski, dzieląc się umiejętnościami zdobytymi podczas zbiórek, biwaków i obozów
Ósma Błyskawica najlepsza w Karkonoszach
Patrol Ósma Błyskawica ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I miejsce i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "Granica" w Karkonoszach.
Harcerze będą integrować się w Piotrkowie
Trzy dni, od 11 do 13 września, trwać będzie Święto Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Polskiego "U źródła".
Po kowbojsku zakończyli rok harcerski
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC i Szczep Drużyn Ósmych HARC
świętowały w sobotę, 20 czerwca zakończenie roku harcerskiego 2014/2015. Tym razem stanica na Karczunku przeistoczyła się w kowbojskie miasteczko.
Harcerze zmierzyli się z Ekstremalną Ósemką
VII Rajd Tropem Ósemki przeszedł do historii. Były to dwa dni rywalizacji między patrolami reprezentującymi drużyny harcerskie z Warszawy, Woli Krzysztoporskiej, Gomulina, Szczercowa, Przygłowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem w głębokich lasach Sulejowskiego Parku Krajobrazowego na uczestników czekali disneyowscy bohaterowie.
Rekordowy piknik rodzinny w Skotnikach
W niedzielę we wsi Skotnik w gminie Aleksandrów harcerze zorganizowali coroczny piknik rodzinny. Była to impreza pod wieloma względami wyjątkowa - po pierwsze, połączona ze Świętem Rodziny w Skotnikach, a po drugie, wzięła w nim udział rekordowa liczba osób (ok. 400).
 Wiosenny marsz na orietację w Piotrkowie
W miniony weekend odbył się "Wiosenny marsz na orientację" przygotowany przez Komendę Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie.
Na wiosenny marsz zapraszają harcerze i PTTK
Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego zapraszają do udziału w „Wiosennym marszu na orientację”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc