Artykuły do tagu: harcerze

01.02.2017 06:18
Aktywne ferie harcerzy
Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Piotrków spędzili tegoroczne ferie zimowe niezwykle aktywnie. Pojechali bowiem na zimowisko do Małego Cichego i Rajczy, tam mogli doskonalić lub dopiero rozpocząć sztukę jazdy na nartach.
30.10.2015 06:23
Zbliża się 1 listopada, piotrkowscy harcerze rozpoczęli sprzedaż zniczy. Ceny zaczynają się już od półtora złotego. Dlaczego warto kupić znicze u harcerzy?
28.09.2015 10:42
Harcerze uczyli harcerzy
Harcerze z drużyny z Woli Krzysztoporskiej działającej przy Szczepie Drużyn Ósmych HARC zorganizowali dla swoich kolegów i koleżanek bieg harcerski, dzieląc się umiejętnościami zdobytymi podczas zbiórek, biwaków i obozów
Ósma Błyskawica najlepsza w Karkonoszach
Patrol Ósma Błyskawica ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I miejsce i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "Granica" w Karkonoszach.
Harcerze będą integrować się w Piotrkowie
Trzy dni, od 11 do 13 września, trwać będzie Święto Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Polskiego "U źródła".
Po kowbojsku zakończyli rok harcerski
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC i Szczep Drużyn Ósmych HARC
świętowały w sobotę, 20 czerwca zakończenie roku harcerskiego 2014/2015. Tym razem stanica na Karczunku przeistoczyła się w kowbojskie miasteczko.
Harcerze zmierzyli się z Ekstremalną Ósemką
VII Rajd Tropem Ósemki przeszedł do historii. Były to dwa dni rywalizacji między patrolami reprezentującymi drużyny harcerskie z Warszawy, Woli Krzysztoporskiej, Gomulina, Szczercowa, Przygłowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem w głębokich lasach Sulejowskiego Parku Krajobrazowego na uczestników czekali disneyowscy bohaterowie.
Rekordowy piknik rodzinny w Skotnikach
W niedzielę we wsi Skotnik w gminie Aleksandrów harcerze zorganizowali coroczny piknik rodzinny. Była to impreza pod wieloma względami wyjątkowa - po pierwsze, połączona ze Świętem Rodziny w Skotnikach, a po drugie, wzięła w nim udział rekordowa liczba osób (ok. 400).
 Wiosenny marsz na orietację w Piotrkowie
W miniony weekend odbył się "Wiosenny marsz na orientację" przygotowany przez Komendę Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie.
Na wiosenny marsz zapraszają harcerze i PTTK
Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego zapraszają do udziału w „Wiosennym marszu na orientację”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat