Artykuły do tagu: gminaAleksandrow

Turniej siatkówki w Dąbrowie nad Czarną
15 lipca (niedziela) na boisku ORLIK w Dąbrowie nad Czarną odbędzie się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o puchar wójta gminy Aleksandrów. Początek o 15:00.
O turystyce nad Pilicą opowiedzą w gminie Aleksandrów
Konferencja popularno-naukowa "Potencjał Turystyczny Środkowego Nadpilicza", odbędzie się w gminie Aleksandrów, już w najbliższy piątek 13 lipca. Wydarzenie zaplanowane zostało na godzinę 15.00, w świetlicy wiejskiej w Skotnikach. W sobotę dla wszystkich uczestników przewidziany został natomiast spływ kajakowy.
Festiwal Kulinarno-Historyczny w Skotnikach
Już w najbliższą niedziele (8.07) na rynku w Skotnikach odbędzie się Festiwal Kulinarno-Historyczny połączony z Dniem Rodziny. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.
Turystyczna Gmina Aleksandrów - piękno i urok Doliny Pilicy
Konferencja naukowa "Turystyczna Gmina Aleksandrów - piękno i urok Doliny Pilicy" odbędzie się w piątek 14 lipca w świetlicy w Siucicach. Początek o godzinie 15:00.
Piknik rodzinny dla Laury
Atrakcje dla najmłodszych, konkursy sportowe, koncerty, wybory Miss Nastolatek Gminy Aleksandrów – uczestnicy pikniku rodzinnego w Dąbrowie nad Czarną nie mogli narzekać na brak rozrywek.
27.05.2016 14:00
Piknik w Skotnikach
Rodzinny piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę obok świetlicy wiejskiej w Skotnikach w gminie Aleksandrów. Początek o godzinie 14.00.
To będzie ważny rok dla gminy Aleksandrów. Nowy wójt gminy Dionizy Głowacki ma wiele planów inwestycyjnych.
Gmina Aleksandrów: Niszczeje zabytkowy dwór
Zabytkowy dwór w Skotnikach (gmina Aleksandrów) jest jednym z najcenniejszych zabytków znajdujących się na terenie powiatu piotrkowskiego ziemskiego. Niestety jego stan pozostawia wiele do życzenia. Renesansowy budynek jest mocno zniszczony.
Gmina Aleksandrów w powiecie piotrkowskim pozyskała pieniądze na budowę drogi, na którą z niecierpliwością oczekują mieszkańcy miejscowości Brzezie i Wacławów.
Bilans piątkowej nawałnicy
Pozrywane dachy, powyrywane drzewa, pozrywane linie energetyczne - to bilans nawałnicy jaka w piątek wieczorem przeszła nad powiatem piotrkowskim.

foto: R.Różycki

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat