Artykuły do tagu: gmina

Za mało pieniędzy na Łęczno - Kłudzice?
Problem nadmiernie obciążonej „dwunastki” mogłyby - w niewielkim stopniu, ale jednak - zredukować przebudowy dróg lokalnych. Na przykład odcinka Łęczno - Kłudzice. Ale i tutaj sprawy mają się nie najlepiej. - Na ten odcinek w budżecie gminy Sulejów nie zabezpieczono zbyt wysokiej kwoty - mówił w programie "O tym się mówi" na antenie Strefy FM radny Rady Miasta, Sebastian Gaik.
Inauguracja Moszczenickich Terenów Inwestycyjnych
Uroczyste wbicie szpadla rozpoczęło najważniejszą dla gminy inwestycję - Moszczenickie Tereny Inwestycyjne.
Szansa na darmowe oprogramowanie dla samorządów z woj. łódzkiego
Coraz więcej instytucji wprowadza ułatwienie dla swoich klientów. Po elektronicznej bankowości czas na e-urzędy. Elektroniczne zarządzanie dokumentacją to przyszłość samorządów mówią pomysłodawcy moszczenickiego projektu "Gmina Bliżej Mieszkańców".
Plantacja marihuany ukryta w lesie
Bełchatowscy policjanci w lesie na terenie gminy Szczerców odkryli plantację marihuany. Zabezpieczono 110 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.
Tragiczny wypadek z udziałem dzieci
Dwóch 14-latków jechało na jednym rowerze, poruszając się lewym pasem drogi. Jeden z nich kierował, drugi siedział na ramie. Prawym pasem jezdni w tym samym kierunku jechał 19-letni kierowca fiata panda. Mężczyzna widział z oddali czerwony punkt oświetlenia, sądził, że to pieszy. Nagle zauważył, że lewą stroną drogi porusza się nie pieszy a rowerzysta. W pewnym momencie z nieznanych przyczyn 14-latek zjechał z lewego pasa wprost pod jadącego fiata pandę.
Gmina Moszczenica zaprasza na Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii, które towarzyszyć będą tegorocznym Dożynkom Powiatowym.
Ustawa wiatrakowa. Samorządy chcą skorzystać z furtki...
W związku z tzw. ustawą wiatrakową samorządowcy muszą uchwalić nowe plany zagospodarowania przestrzennego, chcą to zrobić m.in. samorządowcy z gminy Wola Krzysztoporska.
Przedstawiciele Gminy Żydowskiej odwiedzili Piotrków
Na zaproszenie adiunkta piotrkowskiego Muzeum Piotra Gajdy do Piotrkowa przybyli przedstawiciele Łódzkiej Gminy Wyznaniowej Żydowskiej. Do spotkania doszło w ubiegły wtorek.
Turystyczna Gmina Aleksandrów - piękno i urok Doliny Pilicy
Konferencja naukowa "Turystyczna Gmina Aleksandrów - piękno i urok Doliny Pilicy" odbędzie się w piątek 14 lipca w świetlicy w Siucicach. Początek o godzinie 15:00.
Rozbudowa Domu Ludowego w Wygodzie zakończona
Uroczystym przecięciem wstęgi zakończyła się modernizacja Domu Ludowego w Wygodzie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc