Artykuły do tagu: garaz

23.12.2017 19:14
Zwłoki w garażu
Zwłoki 39-letniego mężczyzny odnaleziono w garażu na terenie posesji przy ul. Jedności Narodowej w Piotrkowie.
Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Wyprzedaż garażowa w Piotrkowie
30 wystawców pojawiło się w sobotnie popołudnie przed Biblioteką Pedagogiczną w Piotrkowie na wyprzedaży garażowej. Można było kupić książki, płyty, filmy, zabawki, puzzle a nawet ubrania.
Wyprzedaż garażowa w Piotrkowie
Książki, płyty, zabawki, ubrania, biżuterię, bibeloty i wiele innych rzeczy będzie można kupić podczas wyprzedaży garażowej, która odbędzie się w sobotę 20 maja w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie. Wszystko to w godzinach 13-17.
Błoto, dziury i prawie 500 garaży. Na Górniczej bez zmian
7 lat minęło, od kiedy pisaliśmy o kłopotach właścicieli garaży z ulicy Górniczej w Piotrkowie. Pomiędzy garażami nie było odwodnienia burzowego ani rowów. Woda płynęła środkiem drogi i niszczyła ją. Samochody grzęzły w błocie, a ludzie, by dostać się do garażu zakładali gumowce. Jak sytuacja wygląda dziś?
Garaże oddane do użytkuBlisko 150 tysięcy złotych kosztowała budowa nowych garaży, które zabezpieczać będą szkolne autobusy.
Piotrków: Co z tą Górniczą?
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta powrócił temat ulicy Górniczej. W wywołał go przewodniczący Jan Dziemdziora, którego o interwencję poprosili właściciele 470 garaży zlokalizowanych przy Górniczej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc