Artykuły do tagu: dziecko

6-latek potrącony na drodze w Bogusławicach
Do potrącenia sześcioletniego chłopca doszło we wtorek po południu na drodze w Bogusławicach w gminie Wolbórz.
Pijany kierowca, pijani pasażerowie. W aucie było też dziecko
Pijany 29-latek, kierując roverem, spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilometra został zatrzymany przez świadków. W samochodzie jechały jeszcze dwie inne nietrzeźwe osoby oraz... czteroletnie dziecko.
W święta lodowisko bezpłatne. Tomaszów pomaga Ani
W Wigilię i święta za wejście na tomaszowskie lodowisko nie będzie pobierana opłata. Na pl. Kościuszki pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać datki na pomoc 13-letniej Ani Stefańskiej.
Laura jedzie do USA na operację
O chorej na zespół Aperta Laurze Matuszewskiej wspominaliśmy kilkukrotnie. Mała piotrkowianka jest po zabiegu rozszerzenia czaszki, ale niedługo znów będzie operowana. Odwiedziliśmy rodzinę Matuszewskich i przy okazji dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest leczenie i rehabilitacja półtorarocznej dziewczynki.
Kampania Bezpieczny Maluch ponownie w Piotrkowie
Do naszego miasta znów zawita Kampania Bezpieczny Maluch, która od 6 lat pomaga rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dzieci. Bezpłatne warsztaty odbywają się w kilkudziesięciu miastach Polski, wszędzie prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa.
Zderzenie dwóch osobówek, ranne dziecko
Do wypadku, w którym ranne zostało dziecko doszło na drodze krajowej nr 91 pod Piotrkowem.
23.10.2016 16:31
Dziecko w
W niedzielę do piotrkowskiego okna życia nieznana osoba przyniosła dziecko. Chłopiec trafił już do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Olek bije kolejne rekordy
Kilka tygodni temu na naszym portalu pisaliśmy o 9-letnim Olku – piotrkowianinie, który wyhodował dynie-giganty.
Policja szukała 7-letniej dziewczynki
Siedmioletnia dziewczynka była pod opieką babci. Wyszła przed blok do ogródka. Kiedy po kilkunastu minutach nie wróciła, przerażona rodzina zaalarmowała policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Policjanci już po godzinie odnaleźli dziewczynkę. Policjanci apelują do wszystkich rodziców i opiekunów, aby ze szczególną uwagą i ostrożnością zajmowali się dziećmi na placach zabaw, nad akwenami, na zakupach w marketach.
W wypadku zginął 8-letni chłopiec
8-letni chłopiec zginął na miejscu, pięć kolejnych osób doznało obrażeń w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze w powiecie bełchatowskim.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc