Artykuły do tagu: droga

Dziury i łaty... Kiedy remont drogi Piotrków - Koło?
Wracamy do tematu drogi Piotrków - Koło. Jej nawierzchnia w dużej części składa się z nierównych łat, a to wpływa na komfort jazdy. Drogowcy łatają ubytki, aby przejazd drogą był możliwy, jednak lekarstwem na bolączki kierowców byłaby kompleksowa przebudowa.
Będzie remont drogi Przygłów-Koło
Ponad 11 km dróg powiatowych zostanie odnowionych na terenie gminy Sulejów. Samorząd powiatu piotrkowskiego zarezerwował w budżecie 300 tysięcy złotych, zwracając się o partycypację w kosztach (300 tys. zł) do burmistrza Sulejowa.
Nowy asfalt w Mąkolicach
Kolejna droga na terenie gminy Wola Krzysztoporska ma nową, asfaltową nakładkę. Tym razem chodzi o niemal 900-metrowy odcinek w Mąkolicach.
Gładko na drodze w Woźnikach Kolonii
Trwa modernizacja dróg w gminie Wola Krzysztoporska. Kolejny fragment asfaltowej nakładki pojawił się w Woźnikach Kolonii.
Prace na drodze Piotrków – Jeżów. Uwaga na utrudnienia w ruchu!
To jeden z najbardziej wyczekiwanych remontów dróg powiatowych. Rusza przebudowa drogi Piotrków – Jeżów. Gmina Wola Krzysztoporska udzieliła pomocy finansowej powiatowi piotrkowskiemu, by inwestycja wreszcie mogła ruszyć. Liczcie się z utrudnieniami w ruchu!
Widowisko pasyjne w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszło Misterium Męki Pańskiej. To już 11 widowisko pasyjne w mieście.
Będzie nowa droga Proszenie – Polichno
Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej Proszenie - Polichno. Zakres prac obejmuje wykonanie podbudowy z kruszywa pod jezdnię i zjazdy, wykonanie warstw nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Zjazdy do posesji wykonane zostaną z kostki betonowej, a do okolicznych pól z masy bitumicznej. Będzie też chodnik dla pieszych z kostki betonowej i pobocze.
05.04.2017 07:46
Nowy asfalt w Bujnach
Ponad 800-metrowy odcinek drogi w Bujnach został pokryty asfaltem. To kolejny etap modernizacji dróg w gminie Wola Krzysztoporska.
Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy po raz czwarty
W piątek 7 kwietnia po raz czwarty z Piotrkowa Trybunalskiego wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wierni ruszą w drogę po wieczornej mszy świętej (19.00) w kościele akademickim Panien Dominikanek Matki Bożej Śnieżnej.
 Nowe rondo w Piotrkowie?
Wygląda na to, że Piotrków doczekał się kolejnego ronda. Malutka wysepka znajduje się na terenie osiedla mieszkaniowego pomiędzy ulicami Szkolną a Słowackiego. Fotografię znaleźliśmy na facebook'owej grupie "Piotrków Trybunalski - mieszkańcy".

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc