Artykuły do tagu: droga

Prace na drodze Piotrków – Jeżów. Uwaga na utrudnienia w ruchu!
To jeden z najbardziej wyczekiwanych remontów dróg powiatowych. Rusza przebudowa drogi Piotrków – Jeżów. Gmina Wola Krzysztoporska udzieliła pomocy finansowej powiatowi piotrkowskiemu, by inwestycja wreszcie mogła ruszyć. Liczcie się z utrudnieniami w ruchu!
Widowisko pasyjne w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszło Misterium Męki Pańskiej. To już 11 widowisko pasyjne w mieście.
Będzie nowa droga Proszenie – Polichno
Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej Proszenie - Polichno. Zakres prac obejmuje wykonanie podbudowy z kruszywa pod jezdnię i zjazdy, wykonanie warstw nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Zjazdy do posesji wykonane zostaną z kostki betonowej, a do okolicznych pól z masy bitumicznej. Będzie też chodnik dla pieszych z kostki betonowej i pobocze.
05.04.2017 07:46
Nowy asfalt w Bujnach
Ponad 800-metrowy odcinek drogi w Bujnach został pokryty asfaltem. To kolejny etap modernizacji dróg w gminie Wola Krzysztoporska.
Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy po raz czwarty
W piątek 7 kwietnia po raz czwarty z Piotrkowa Trybunalskiego wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wierni ruszą w drogę po wieczornej mszy świętej (19.00) w kościele akademickim Panien Dominikanek Matki Bożej Śnieżnej.
 Nowe rondo w Piotrkowie?
Wygląda na to, że Piotrków doczekał się kolejnego ronda. Malutka wysepka znajduje się na terenie osiedla mieszkaniowego pomiędzy ulicami Szkolną a Słowackiego. Fotografię znaleźliśmy na facebook'owej grupie "Piotrków Trybunalski - mieszkańcy".
Podtopienia w Kłudzicach. Mieszkańcy mają dość
Mieszkańcy miejscowości Kłudzice w gminie Sulejów muszą walczyć z podtopieniami na kilkusetmetrowym odcinku drogi powiatowej. Nagromadzona woda może podtapiać okoliczne posesje, a ponadto utrudnia przejazd przez miejscowość. Od trzech dni na miejscu pracują strażacy z OSP w Przygłowie i Kłudzicach.
03.01.2017 21:49
Śmierć na drodze
We wtorek wieczorem na wysokości Chorzęcina (powiat tomaszowski) na ekspresowej "ósemce" doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku dachowania busa, śmierć poniosła jedna osoba - informuje piotrkowska policja.
Na Rusałki nadal dziura na dziurze
Choć przedstawiciel Zarządu Dróg w Piotrkowie obiecał, że dziury w drodze zostaną załatane, na ulicy Rusałki (os. Wierzeje) nic się nie zmieniło.
Nowoczesna droga połączyła gminy
To była jedna z największych do tej pory powiatowych inwestycji drogowych. W środę uroczyście otwarto drogę powiatową Moszczenica - Młynary - Wolbórz.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc