Artykuły do tagu: droga

Podtopienia w Kłudzicach. Mieszkańcy mają dość
Mieszkańcy miejscowości Kłudzice w gminie Sulejów muszą walczyć z podtopieniami na kilkusetmetrowym odcinku drogi powiatowej. Nagromadzona woda może podtapiać okoliczne posesje, a ponadto utrudnia przejazd przez miejscowość. Od trzech dni na miejscu pracują strażacy z OSP w Przygłowie i Kłudzicach.
03.01.2017 21:49
Śmierć na drodze
We wtorek wieczorem na wysokości Chorzęcina (powiat tomaszowski) na ekspresowej "ósemce" doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku dachowania busa, śmierć poniosła jedna osoba - informuje piotrkowska policja.
Na Rusałki nadal dziura na dziurze
Choć przedstawiciel Zarządu Dróg w Piotrkowie obiecał, że dziury w drodze zostaną załatane, na ulicy Rusałki (os. Wierzeje) nic się nie zmieniło.
Nowoczesna droga połączyła gminy
To była jedna z największych do tej pory powiatowych inwestycji drogowych. W środę uroczyście otwarto drogę powiatową Moszczenica - Młynary - Wolbórz.
Zderzenie osobówek na Kopernika [AKTUALIZACJA]
W środę rano w Al. Kopernika w Piotrkowie przy I LO doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Częściowo nieprzejezdne są dwa pasy jezdni w kierunku centrum.
Powstaje czwarty odcinek obwodnicy
Prace przy budowie czwartego odcinka trasy NS trwają w najlepsze. Drogowcy pracują na odcinku od Modrzewskiego do Wojska Polskiego. Wykonawcą jest firma Strabag.
27.05.2016 08:57
Śląska za wąska?
Remont ulicy Śląskiej w Piotrkowie dobiega już końca. Kierowcy korzystający z tej drogi zauważyli, że jezdnia została zwężona. Dlaczego?
Droga w Majkowie Dużym prawie gotowa
Podstawowe roboty już wykonano - asfalt, chodnik, pobocze. Pozostało jeszcze oznakowanie.
 Śląska na finiszu. W weekend zamkną ulicę
Remont ul. Śląskiej w Piotrkowie jest już na ostatniej prostej. Drogowcy wylewają nakładkę asfaltową. Ruch odbywa się wahadłowo.
Ruszył kolejny etap remontu drogi Rękoraj - Moszczenica
To jedna z największych inwestycji drogowych w gminie Moszczenica. Planowany koszt całego remontu drogi Rękoraj-Moszczenica to ponad 10 milionów złotych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc