Artykuły do tagu: cwiczenia

Powołanie'17. Ćwiczenia Służby Więziennej w Sulejowie
28 i 29 października na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach (Oddział Zamiejscowy w Sulejowie) odbędą się ćwiczenia pod kryptonimem "Powołanie 17". Jest to szkolenie doskonalące dla osób posiadających przydziały organizacyjno-mobilizacyjne do zmilitaryzowanego oddziału Służby Więziennej w Sulejowie.
W niedzielę w Sulejowie ćwiczenia z ratownictwa lodowego
19 lutego w Sulejowie odbędą się ćwiczenia z ratownictwa lodowego jednostek OSP.
W domowy treningu stosujemy metodę treningu obwodowego. Oznacza to, że będziemy wykonywać po jednej serii z każdego ćwiczenia z małymi przerwami między nimi. Wykonanie wszystkich ćwiczeń zamyka jeden obwód. W domowych ćwiczeniach wykorzystujemy sprzęt, który jest w każdym gospodarstwie: krzesło, dywan czy nawet stół.
Strażacy
Na kąpielisku Słoneczko obywały się w czwartek zimowe ćwiczenia Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta informuje, iż w związku z modernizacją systemu alarmowego Stref Obrony Cywilnej Województwa ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie całego województwa łódzkiego.
Alarm w Piotrkowie - zawyły syreny
Szef Obrony Cywilnej Województwa – Wojewody Łódzkiego ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Poszukiwali dwóch chłopców w okolicach Bugaju
Policja, straż pożarna, leśnicy oraz Straż Miejska poszukiwali na Bugaju oraz w pobliskim kompleksie leśnym dwóch chłopców w wieku 8 i 10 lat. Ostatni raz młodych piotrkowian widziano wczoraj wieczorem. Istnieje podejrzenie, że chłopcy mogli utonąć...
Sto osób, psy i śmigłowce przeszukują lasy
Od wczoraj trwają poszukiwania 70-letniego mężczyzny zamieszkałego w Bujniczkach w gm. Gorzkowice.
Strażacy ewakuowali Dom Pomocy Społecznej
Ogień zlokalizowano w jednym z pokoi na parterze budynku. Jeszcze przed przybyciem straży zarządzono ewakuację pomieszczeń, a po przybyciu straż błyskawicznie przystąpiła do działań ratowniczych. Cała akcja trwała kilkanaście minut.
Pożar w szkole – w SP16 ćwiczyli ewakuację
Dziś kilka minut po 10.00 ponad 450 uczniów zostało ewakuowanych z budynku Szkoły Podstawowej nr 16.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc