Artykuły do tagu: budzet

Sulejów ma budżet na 2017 rok
Sulejowscy radni uchwalili budżet na 2017 rok. Obrady odbyły się w poniedziałek 23 stycznia.
Radni Moszczenicy uchwalili przyszłoroczny budżet
Władze gminy dalej chcą inwestować w infrastrukturę i oświatę. Ostatnia sesja w tym roku odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy. - Jest to kolejny budżet prorozwojowy i cieszę się, że został przyjęty jednogłośnie - mówił po głosowaniu wójt Marceli Piekarek.
Wolbórz: Jakie inwestycje w 2017 r.?
Radni Wolborza przyjęli budżet na 2017 rok. Budżet rekordowy, bo 7,6 mln zł przeznaczono na inwestycję.
Gorzkowice: Ostatni rok bez kredytów i pożyczek?
Sytuacja finansowa gminy Gorzkowice jest niezła, jednak jak mówią władze tej gminy, może to być ostatni rok, kiedy uda się nie zaciągać żadnych zobowiązań finansowych.
Piotrków ma budżet na 2017 rok
Budżet Piotrkowa Trybunalskiego na 2017 rok został przegłosowany. Radni nie byli oczywiście jednomyślni. Za opowiedziało się 12 z nich (klub Razem dla Piotrkowa i SLD), przeciwko głosowali radni z klubu Razem dla Ziemi Piotrkowskiej i PiS (10 głosów).
W środę Piotrków będzie miał budżet?
Dochody - 398 mln zł, wydatki - 435 mln zł, deficyt - 36,3 mln zł, zadłużenie - 138,6 mln (niecałe 35% dochodów miasta), wskaźnik obsługi zadłużenia – 4% (przy limicie 10%), na inwestycje – 56,5 mln.
Do 100 tysięcy za sztuczne drzewo z iluminacją. Choinka podzieliła radnych
Miało być 150 tysięcy zł, ostatecznie urzędnicy zmniejszyli kwotę przeznaczoną na zakup choinki do 100 tys. Tyle (maksymalnie) mamy zapłacić za sztuczne drzewko wraz z iluminacją. Decyzję w tej sprawie podjęła w środę podczas sesji Rada Miasta. Opozycji pomysł (a raczej cena) się nie spodobał.
Boiska przy SP 16 już gotowe
Dwa nowe boiska przy Szkole Podstawowej nr 16 w Piotrkowie są już gotowe i oddane do użytku - zakończył się odbiór techniczny ostatniego projektu, realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016.
Po co miastu ponad 15 mln kredytu?
Ponad 15 mln zł kredytu postanowiły zaciągnąć władze Piotrkowa Trybunalskiego. Jak czytamy w zarządzeniu prezydenta miasta, pieniądze te są potrzebne na sfinansowanie deficytu.
Modernizują boisko przy
Ruszyły prace związane z modernizacją boiska przy Szkole Podstawowej nr 16. To ostatnia inwestycja wykonywana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc