Artykuły do tagu: budzet

Park przy szpitalu będzie gotowy wiosną
Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny, który powstanie na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, najprawdopodobniej będzie gotowy wiosną przyszłego roku.
Budżet obywatelski województwa łódzkiego. Sprawdź, które projekty wygrały
Znamy wyniki głosowania I edycji budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego.
BO w Łódzkiem. Ostatni dzień głosowania
Jeszcze tylko dziś można głosować na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2018.
Wykonawca nie podpisał umowy. Boiska powstaną później
Modernizacje trzech boisk szkolnych realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego 2017 zostaną wykonane dopiero w przyszłym roku. Ma to związek z odmową podpisania umowy przez wykonawcę.
BO w Łódzkiem. Coraz mniej czasu na tradycyjne głosowanie
Do końca października można głosować przez internet w ramach wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Jednak ci, którzy wolą tradycyjną, papierową kartę do głosowania, muszą się jednak pospieszyć. Lokale "wyborcze" będą czynne jeszcze tylko w piątek.
Mieszkańcy Łódzkiego mogą już głosować
1 października rozpoczęło się głosowanie w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018. Wśród 209 propozycji znalazło się ponad 30 projektów dotyczących Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Pula pieniędzy w ramach budżetu to 5 mln zł.
Mieszkańcy Łódzkiego zagłosują na najciekawsze projekty
1 października rozpocznie się głosowanie na propozycje zadań złożonych w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Głosować będzie można maksymalnie na trzy zadania z wybranego subregionu. Na realizację projektów przeznaczono 5 milionów złotych.
Jak będzie wyglądać ścieżka rowerowa przy Bugaju?
W poniedziałek informowaliśmy o zwycięskich projektach w Budżecie Obywatelskim 2018. Po raz pierwszy, oprócz inwestycji rejonowych, wybrano projekt ogólnomiejski - to ścieżka rowerowa, biegnąca wzdłuż południowo-wschodniego brzegu Jeziora Bugaj. Dotarliśmy do wstępnej wizualizacji przebiegu inwestycji.
Znamy zwycięzców Budżetu Obywatelskiego 2018!
Zakończyło się głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Piotrkowianie oddali łącznie 6838 głosów.
Pocałuj i jedź - strefa przed SP 3?
"Pocałuj i jedź" - bezpieczna strefa pożegnań i powitań dla Dziecka i Rodzica - to jeden z projektów, który ma szansę zostać zrealizowanych w ramach piotrkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Chodzi o utworzenie strefy w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Wysokiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc