Artykuły do tagu: budynek

Budynek po Metalplaście. Sprawę bada prokuratura
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie zajmie się sprawą budynku po byłym Metalplaście. Nieruchomość jest w fatalnym stanie, przez co niemożliwy jest remont ul. Próchnika. Podczas prowadzenia prac budynek mógłby się zawalić i spowodować zagrożenie dla pracowników oraz mieszkańców miasta.
Ruina zagraża życiu mieszkańców. Remont ul. Próchnika wstrzymany
Opuszczony budynek nie pozwala na prowadzenie prac na ul. Próchnika w Piotrkowie. Wykonawca odmówił przejęcia placu budowy z uwagi na brak możliwości prowadzenia wykopów, ponieważ wiąże się to z naruszeniem konstrukcji budynku. Tak wynika z ekspertyzy przedstawionej przez wykonawcę inwestycji.
Remontują budynek komunalny w Woli Krzysztoporskiej
Obiekt przy ul. Południowej 2 w Woli Krzysztoporskiej zyskuje nowy wygląd, choć nie o wygląd tu przede wszystkim chodzi, a o głęboką termomodernizację dofinansowaną ze środków unijnych.
Jasełka i spotkanie opłatkowe Szansy
Około stu osób wzięło udział w poniedziałkowym spotkaniu opłatkowym Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa zorganizowanym w piotrkowskim hotelu Mercure. Podczas jasełek po raz pierwszy z dziećmi wystąpili w tym roku rodzice. Padły też ważne deklaracje dotyczące budowy nowego obiektu dla Centrum.
TBS chce ocieplać, mieszkańcy chcą likwidacji wilgoci
O problemach mieszkańców budynków z ulicy Przemysłowej w Piotrkowie pisaliśmy przed 4 laty. Wtedy domagali się wyrównania podwórka, remontu budynków, utworzenia toalet we wszystkich mieszkaniach. Apelowali do władz miasta, że tam „też mieszkają ludzie” i twierdzili, że urząd o nich zapomniał.
Runęła ściana w starej octowni. Jedna osoba nie żyje
W sobotę (20 września) zawaliła się ściana w budynku starej octowni. Rannych zostało dwóch pracowników. Jeden z nich, mimo reanimacji, zmarł.
Najwyższe standardy w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego
Nowa siedziba piotrkowskiego starostwa oficjalnie otwarta. Oprócz przeniesionych wydziałów, w budynku przy ul. Dąbrowskiego znajdzie się nowoczesne Biuro Obsługi Interesantów (BOI) dostosowane do wymagań każdego mieszkańca, zarówno rodziców z dziećmi, jak i osób z niepełnosprawnością ruchową.
Rozpoczął się remont Ośrodka Działań Artystycznych
Kilka dni temu rozpoczęto prace remontowe kamienicy przy ulicy Sieradzkiej. Oznacza to odrestaurowanie Ośrodka Działań Artystycznych.
Starostwo się przeprowadza
W błyskawicznym tempie trwa przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego do nowego budynku przy ulicy Dąbrowskiego.
Nowy salon samochodowy w Piotrkowie?
Czy na działce przy Sikorskiego, Dworskiej i Folwarcznej powstaje nowy salon samochodowy? Kilka miesięcy temu prezydent miasta wydał pozwolenie na budowę salonu, serwisu i stanowiska do wydawania samochodów.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc