Artykuły do tagu: boks

Młodzi bokserzy zmierzyli się w Gorzkowicach
I Gala Boksu o Puchar wójta gminy odbyła się 7 kwietnia w hali sportowej, znajdującej się przy Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. To trzecia tego typu impreza zorganizowana w tym roku w powiecie piotrkowskim przez Okręgowy Związek Bokserski.
Bokserzy po raz pierwszy w Gorzkowicach
I Gala Boksu o Puchar wójta gminy Gorzkowice odbędzie się 7 kwietnia. W hali sportowej, znajdującej się przy Szkole Podstawowej w Gorzkowicach zmierzą się zarówno ci początkujący, jak i ci bardziej doświadczeni bokserzy.
Po raz trzeci walczyli w Moszczenicy
65 zawodników zmierzyło się w 26 walkach podczas III Gali Boksu, która odbyła się w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy. Bokserzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych - junior, kadet i senior.
 III Gala Boksu w Moszczenicy
Bokserzy ponownie skrzyżują rękawice w Moszczenicy. 3 marca w tamtejszej Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka odbędzie się III Gala Boksu.
Piotrkowski trener będzie szukał bokserskich talentów
Krzysztof Toma, założyciel piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center został trenerem kadry województwa łódzkiego w boksie. Będzie szukał talentów i szkolił najbardziej obiecujących zawodników.
W Piotrkowie wyłoniono mistrzów województwa w boksie [Aktualizacja]
Ponad 80 zawodników, reprezentujących 14 klubów walczyło w weekend o tytuł mistrza województwa w boksie olimpijskim, podczas turnieju, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim. Zwycięzcy poszczególnych kategorii uzyskali kwalifikacje do mistrzostw Polski. W niedzielnych finałach walczyło aż siedmiu zawodników piotrkowskiego klubu Tom-Center.
 Bokserskie mistrzostwa w Piotrkowie
Wielu piotrkowian trenuje sporty walki i wielu odnosi w tej dziedzinie sukcesy, do tej pory dominowały jednak zapasy, kick-boxing, karate czy brazylijskie jiu-jitsu, tymczasem w najbliższy weekend będzie można podziwiać zmagania bokserów. W Piotrkowie odbędą się bowiem Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Boksie.
Mistrzowie dopingowali młodych bokserów w Witowie Kolonii
28 walk bokserskich obejrzeli miłośnicy jednej z najstarszej dyscyplin sportowych, którzy przyjechali w sobotę do Witowa Kolonii. W nowej sali gimnastycznej, wybudowanej przy tamtejszej Szkole Podstawowej odbyła się Międzynarodowa Gala Boksu Amatorskiego.
...a reprezentanci PSSW Tom-Center w Radomsku
Andrzej Sabaciński i Tomasz Lasota, zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wygrali swoje walki podczas II Gali Boksu o puchar starosty Powiatu Radomszczańskiego Andrzeja Pluteckiego. Gala odbyła się 28 października w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.
Bokserskie sukcesy piotrkowskich kickbokserów: zawodnicy Mazur Team walczyli w Grudziądzu...
Zawodnicy Piotrkowskiego klubu MAZUR Team rywalizowali podczas Międzynarodowego Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w boksie, który odbył się w Grudziądzu, kilka dni później w tym samym mieście zorganizowano Puchar Polski Kadetek i Juniorek oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie Kobiet. Ostatecznie reprezentanci piotrkowskiego klubu przywieźli z Grudziądza dwa krążki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat