Artykuły do tagu: boks

Piotrkowski trener będzie szukał bokserskich talentów
Krzysztof Toma, założyciel piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center został trenerem kadry województwa łódzkiego w boksie. Będzie szukał talentów i szkolił najbardziej obiecujących zawodników.
W Piotrkowie wyłoniono mistrzów województwa w boksie [Aktualizacja]
Ponad 80 zawodników, reprezentujących 14 klubów walczyło w weekend o tytuł mistrza województwa w boksie olimpijskim, podczas turnieju, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim. Zwycięzcy poszczególnych kategorii uzyskali kwalifikacje do mistrzostw Polski. W niedzielnych finałach walczyło aż siedmiu zawodników piotrkowskiego klubu Tom-Center.
 Bokserskie mistrzostwa w Piotrkowie
Wielu piotrkowian trenuje sporty walki i wielu odnosi w tej dziedzinie sukcesy, do tej pory dominowały jednak zapasy, kick-boxing, karate czy brazylijskie jiu-jitsu, tymczasem w najbliższy weekend będzie można podziwiać zmagania bokserów. W Piotrkowie odbędą się bowiem Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Boksie.
Mistrzowie dopingowali młodych bokserów w Witowie Kolonii
28 walk bokserskich obejrzeli miłośnicy jednej z najstarszej dyscyplin sportowych, którzy przyjechali w sobotę do Witowa Kolonii. W nowej sali gimnastycznej, wybudowanej przy tamtejszej Szkole Podstawowej odbyła się Międzynarodowa Gala Boksu Amatorskiego.
...a reprezentanci PSSW Tom-Center w Radomsku
Andrzej Sabaciński i Tomasz Lasota, zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wygrali swoje walki podczas II Gali Boksu o puchar starosty Powiatu Radomszczańskiego Andrzeja Pluteckiego. Gala odbyła się 28 października w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.
Bokserskie sukcesy piotrkowskich kickbokserów: zawodnicy Mazur Team walczyli w Grudziądzu...
Zawodnicy Piotrkowskiego klubu MAZUR Team rywalizowali podczas Międzynarodowego Pucharu Polski Kadetów i Juniorów w boksie, który odbył się w Grudziądzu, kilka dni później w tym samym mieście zorganizowano Puchar Polski Kadetek i Juniorek oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie Kobiet. Ostatecznie reprezentanci piotrkowskiego klubu przywieźli z Grudziądza dwa krążki.
 Bokserzy powalczą w Sulejowie o mistrzostwo
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w boksie odbędą się w weekend w Sulejowie. Zawodniczki i zawodnicy będą walczyć w sali sportowej sulejowskiego Gimnazjum przy ulicy Koneckiej 45.
Tym razem skrzyżują rękawice w Moszczenicy
Zapraszamy na kolejną galę boksu, tym razem do Moszczenicy. Już w najbliższą sobotę będzie można obejrzeć tam co najmniej kilkanaście emocjonujących pojedynków.
Sulejów. Kolejna gala boksu za nami. VIDEO AKTUALIZACJA
Sulejowianie pokochali boks, od jakiegoś czasu funkcjonuje tam szkółka bokserska, a gale odbywają się w tym mieście regularnie, ta sobotnia oczywiście cieszyła się sporym zainteresowaniem publiczności.
Lubisz boks? Przyjedź do Sulejowa!
III Gala Boksu o Puchar Burmistrza Sulejowa odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w tym mieście. Przyjadą prawdziwe gwiazdy tej dyscypliny.

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat