Artykuły do tagu: biblioteka

Żydowskie pieśni w bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na koncert pamięci żydowskich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, który odbędzie się 18 października 2017 r. o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Żydowskie pieśni w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na koncert pamięci żydowskich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, który odbędzie się 18 października o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP przy ul. Jerozolimskiej 29.
Piotrkowianie, głosujmy na naszą bibliotekę!
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie prosi o wsparcie i głosy w akcji „Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na wspólne czytanie”.
Roztańczone czytanie na trawie
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza małych, ale i dużych na wspólną zabawę w czasie festynu rodzinnego „Czytanie na trawie”.
Lech Dyblik w piotrkowskiej bibliotece
Dyskusyjne Kluby Książki działające przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika zapraszają na spotkanie z Lechem Dyblikiem, które odbędzie się 10 października o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP (ul. Jerozolimska 29).
Studenci opowiedzą o Huculszczyźnie
W miejskiej bibliotece publicznej w Piotrkowie od kilku dni oglądać można wystawę zdjęć poświęconą Huculszczyźnie. To zapis dwóch podróży studentów architektury z Politechniki Łódzkiej, działających w kole naukowym "Dziewiąte piętro".
Koncert poświęcony Żołnierzom Wyklętym
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na koncert Kuby Michalskiego poświęcony Żołnierzom Wyklętym, który odbędzie się 19 września o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29.
Kreatywne czytanie na trawie
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie po raz kolejny zaprasza małych i dużych na wspólną zabawę w czasie festynu rodzinnego "Czytanie na trawie". Tym razem będzie kreatywnie.
Orły i sokoły zachwyciły piotrkowian
Orły, sokoły, sowy i kruki można było podziwiać na piotrkowskim Placu Pofranciszkańskim. Pokaz dzikiego ptactwa poprowadził sokolnik z Bełchatowa, Krzysztof Domański. Można było przyjrzeć się ptakom z bliska, pogłaskać je i zrobić pamiątkowe zdjęcie.
28.08.2017 14:08
Będą czytać na trawie
Kolejny festyn rodzinny z cyklu „Czytanie na trawie” odbędzie się 2.09.2017 r. Tym razem motywem przewodnim będą kolory!
Początek o 15:00 w Parku im. św. Jana Pawła II.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc