Artykuły do tagu: arie

Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Aż 45 razy od czwartku do piątkowego poranka wyjeżdżała piotrkowska straż pożarna. Interwencje miały związek, rzecz jasna, z pierwszym w sezonie atakiem zimy. W wielu gospodarstwach w powiecie nadal nie ma prądu i, co gorsza, jego dostawy zostaną wznowione dopiero jutro.
OHP kształci młodzież na kolejnym kursie
Rozpoczął się kurs kształcący przyszłych monterów rusztowań, zorganizowany przez piotrkowskie Młodzieżowe Centrum Kariery OHP. Zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, w łącznym wymiarze 80 godzin, prowadzone są w Bełchatowie. Uczestniczy w nich młodzież w wieku od 18 do 25 lat, niepracująca i nieucząca się. Kurs to sposób na nieodpłatne zdobycie nowych kwalifikacji.
Kolejne kursy zawodowe w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP
Początek tegorocznego lata upłynie w piotrkowskim Młodzieżowym Centrum Kariery przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP pod znakiem realizacji dwóch kursów zawodowych, których celem jest aktywizacja zawodowa, ekonomiczna i społeczna młodzieży w wieku od 18 do 25 lat. Już w najbliższy poniedziałek, 26 czerwca, zajęcia w Piotrkowie i Bełchatowie rozpoczną uczestnicy kursu spawacz metodą MAG, w kolejnych dniach w Opocznie rozpocznie się kształcenie magazynierów.
22.08.2016 09:42
Nabór na nowy kurs OHP
Osoby bezrobotne w wieku 18-25 lat, nie uczące się w systemie dziennym, a chcące zdobyć nowy zawód mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP, które prowadzi właśnie nabór na kurs zawodowy – opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej.
Osoby bezrobotne w wieku 18-25 lat, nie uczące się w systemie dziennym, a chcące zdobyć nowy zawód mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP, które prowadzi właśnie nabór na kolejne kursy zawodowe. Są to kursy - technolog robót wykończeniowych w budownictwie i stolarz budowlany.
Czy są problemy z numerem alarmowym 991?
991 to numer alarmowy, na który można dzwonić w razie wszelkich awarii z prądem. Jednak czy można bez problemu się na niego dodzwonić?
991 / Pge / Awarie 
Osoby bezrobotne w wieku 18-24 lata, nie uczące się w systemie dziennym, a chcące zdobyć nowy zawód mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP, które prowadzi właśnie nabór na kolejne kursy zawodowe. Ponadto 2 października w ZSP nr 3 przy ul. Broniewskiego 16 odbędą się Targi Pracy organizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.
21 maja zapraszamy na konferencję „Młodzież na rynku pracy”
Już 21 maja w ramach organizowanej przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Konferencji „Młodzież na rynku pracy” uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół i uczelni będą mogli zasięgnąć informacji na temat różnorodnych form wsparcia oferowanego do osób młodych przez instytucje z obszaru rynku pracy (WUP, PUP, OHP) i edukacji (UJK).
Wszystko o lokalnym rynku pracy, czyli Dzień Kariery 2014
30 wystawców i tłum zainteresowanych lokalnym rynkiem pracy. O godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęły się XVI Targi Pracy - Dzień Kariery 2014.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc