Artykuły do tagu: alkohol

Kierowca miał 3 promile, pasażerowie po 2
Dzięki interwencji świadka policjanci zatrzymali 37-letniego kierowcę, który mając w organizmie 3 promile wiózł pasażerów. Podróż zakończyła się w rowie.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policja zatrzymała 63-latka, u którego w samochodzie i mieszkaniu znaleziono alkohol domowej produkcji, 450 litrów zacieru oraz urządzenia do produkcji bimbru.
Ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Dzięki reakcji przypadkowego świadka policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 55-letni mężczyzna kierował fiatem, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
16-latek wiózł 9 pasażerów
Policja zatrzymała do kontroli drogowej nissana navarę. Autem kierował 16-letni mieszkaniec gminy Bełchatów. Nie dość, że prowadził, nie mając do tego uprawnień, to jeszcze przewoził 9 pasażerów. W dodatku badanie stanu trzeźwości wykazało 0,30 promila alkoholu w jego organizmie.
Na Wroniej leczą alkoholików
Na terapię do Piotrkowa przyjeżdżają z najbardziej oddalonych zakątków Polski. Uczestniczą w zajęciach terapeutycznych i mityngach AA. - Przez chwilę mogą zapomnieć, że wciąż odbywają karę – mówi kierownik Oddziału Terapeutycznego w Areszcie przy ul. Wroniej w Piotrkowie.
Chciał udowodnić, że nie pił
Dzielnicowy zatrzymał rowerzystę, który będąc pod wpływem alkoholu przyjechał rowerem na posterunek policji, prosząc o badanie stanu trzeźwości. Wynikiem chciał pochwalić się w ośrodku pomocy społecznej, gdzie ubiegał się o zapomogę. Wynik wskazał blisko promil alkoholu w jego organizmie.
Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta. Gospodarz pijany
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta znaleźli policjanci w jednym z gospodarstw w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim. Gospodarza zastali pijanego. Mężczyzna został zatrzymany.
Pijany kierowca, pijani pasażerowie. W aucie było też dziecko
Pijany 29-latek, kierując roverem, spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilometra został zatrzymany przez świadków. W samochodzie jechały jeszcze dwie inne nietrzeźwe osoby oraz... czteroletnie dziecko.
Nie pij, bo będziesz gruby
Każdy napój alkoholowy powyżej 4,5% musiałby mieć etykietę informującą o tym, ile kalorii zawiera. To nowy pomysł na walkę z alkoholizmem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc