Artykuły do tagu: alkohol

Pijana piotrkowianka wiozła samochodem swoich synów
Policja zatrzymała pijaną kobietę, która przewoziła samochodem swoje dzieci - półrocznego i 11-letniego chłopca. Piotrkowianka miała 2 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana na ulicy Litewskiej.
Zaatakował przechodnia, bo pokłócił się z żoną
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 40-latka, który bez powodu zaatakował przechodnia. Napastnik miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył mundurowym, że w ten sposób chciał odreagować swoją złość po kłótni z żoną.
Jechała za pijanym kierowcą
Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Tomaszowa, która powiadomiła policjantów o pijanym kierowcy. Kobieta razem ze swoim znajomym jechała za podejrzanym, informując policję o trasie, którą przemieszcza się jadący od krawężnika do krawężnika peugeot. Później okazało się, że kierowca miał 2,5 promila w organizmie.
05.04.2017 09:36
Pałacyk otwiera drzwi
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie Trybunalskim organizuje Dzień Otwartych Drzwi.
Pijany kierowca zatrzymany dzięki świadkom
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy. Dzięki natychmiastowej reakcji przypadkowych świadków zdarzenia 62-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Zaproponował 100 zł łapówki
Na terenie gminy Gidle funkcjonariusze z radomszczańskiej drogówki zatrzymali do kontroli 64-letniego rowerzystę. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.
Spowodował wypadek i ukrył się w krzakach. Był pijany
25-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, mając 2,3 promila w organizmie, kierował mazdą. Doszło do wypadku. W chwili zdarzenia nie tylko kierowca, ale i pasażerowie byli pijani. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Zakrwawiony został odnaleziony w krzakach. To nie był jego pierwszy pijacki wyczyn, w lutym stracił prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Tomaszowski sąd zdecydował o aresztowaniu 25-latka na 3 miesiące.
Kierowca miał 3 promile, pasażerowie po 2
Dzięki interwencji świadka policjanci zatrzymali 37-letniego kierowcę, który mając w organizmie 3 promile wiózł pasażerów. Podróż zakończyła się w rowie.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policja zatrzymała 63-latka, u którego w samochodzie i mieszkaniu znaleziono alkohol domowej produkcji, 450 litrów zacieru oraz urządzenia do produkcji bimbru.
Ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Dzięki reakcji przypadkowego świadka policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 55-letni mężczyzna kierował fiatem, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc