Artykuły do tagu: akcja

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zachęca do wspólnego spędzenia tegorocznych ferii zimowych.
Podczas niedzielnego (15 stycznia) Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowana będzie zbiórka krwi.
Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Srocku wśród najlepszych w województwie
Uczniowie II klasy gimnazjum ZS w Srocku, pod kierunkiem nauczycielki biologii Anny Makowskiej, zdobyli trzecie miejsce w wojewódzkim konkursie ekologicznym „Segregujesz zyskujesz”.
Już w najbliższą niedzielę (18 grudnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Będzie też można zostać dawcą szpiku.
Bujny zawsze gotowe do pomocy. Zbierali krew dla dziecka i strażaka
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. W. Witosa w Bujnach zorganizowano w środę kolejną w tym roku szkolnym akcję zbiórki krwi.
Podaruj prezent bezdomnym zwierzętom
W najbliższy weekend (17 – 18 grudnia) każdy chętny będzie mógł podarować prezent podopiecznym piotrkowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Pod Centrum Handlowym Echo stowarzyszenie Czas na Piotrkowskie oraz wolontariusze przeprowadzą zbiórkę żywności dla psów i kotów.
Akcja charytatywna dla dzieci z Domów Dziecka
W Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zorganizowano akcję charytatywną pod hasłem „Dzieci pomagają dzieciom”. Inicjatorem było Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski. Sprzedawane były domowe ciasta i ciasteczka pieczone przez uczniów, ich rodziców i nauczycieli.
Przypominamy! Potrzebna krew dla Bartka i Michała
W środę 14 grudnia w budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. W. Witosa w Bujnach (ul. Piotrkowska 30) odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „Młoda krew ratuje życie”.
Podsumowanie „Bezpiecznego Życia” w SP 12
W Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie odbyło się w środę podsumowanie akcji „Bezpieczne Życie”.
W najbliższą niedzielę (11 grudnia) w Szkole Podstawowej w Babach odbędzie się zbiórka krwi. Akcję organizuje klub Honorowych Dawców Krwi PCK. Krew będzie można oddawać od 10.00 do 13.30.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc