Artykuły do tagu: Zlodziej

Ukradli wózek sąsiadom
Przed drzwiami jednego z mieszkań zauważyli wózek dziecięcy. Zabrali go do swojego mieszkania. Gdy właściciele zorientowali się, gdzie może znajdować się ich własność, złodzieje postanowili wyrzucić wózek z II piętra.
Koneser whisky w rękach policji
Zaczęło się kilka dni temu. Jego łupem padło kilka butelek. Drogie alkohole na tyle przypadły mu do gustu, że... parę dni później ponownie zdecydował się na zuchwałą kradzież. Tym razem mu się nie upiekło - piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który okradł market z towaru o łącznej wartości 640 złotych.
Złodzieje antyków za kratkami
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kilkakrotnie okradli magazyn w centrum miasta. Sprawcy wynieśli szkło, porcelanę, obrazy oraz rzeźby o łącznej wartości 9.000 zł. Cześć skradzionych przedmiotów została odzyskana i wróciła do właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje piotrkowska policja
Policja szuka złodzieja damskich torebek
Złodziej wyrwał torebkę 63-letniej kobiecie i uciekł. Do zdarzenia doszło 5 grudnia na ul. Wiejskiej w Tomaszowie.
Odjechał sprzed sklepu kradzionym rowerem
Złodziej wsiadł na rower stojący przed sklepem i odjechał. 52-latek szybko jednak wpadł w ręce policji, okazało się, że był już wcześniej notowany, za kradzież roweru właśnie.
Próbował okraść pacjentkę szpitala
Piotrkowscy policjanci zatrzymali piotrkowianina, który chciał okraść pacjentkę w szpitalu. 33-latek wykorzystał moment, gdy chora kobieta zasnęła i z szafki przy łóżku próbował wyjąć portfel z pieniędzmi i telefon komórkowy.
Złodziejki biżuterii przyłapane „na gorącym”
Właściciel jednej z posesji na terenie gminy Rusiec, wraz z małżonką, złapał na gorącym uczynku dwie kobiety, które próbowały ukraść złotą biżuterię. Złodziejki tłumaczyły policji, że tak naprawdę zajmują się skupem starych zegarów, dlatego wtargnęły do obcego domu.
Kradzież w markecie. Mieli za niskie ciśnienie?
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 4 osoby, które 12 lipca ukradły artykuły spożywcze i przemysłowe w kilku marketach na terenie miasta. Przestępczy kwartet usłyszał już zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Podając się za pracowników administracji okradali mieszkańców
Policjanci niemalże na gorącym uczynku zatrzymali dwoje 46 – letnich mieszkańców Częstochowy, którzy metodą „na pracownika administracji” okradli 80 – letnią mieszkankę Tomaszowa. Okazało się, że mają na swoim przestępczym koncie więcej takich czynów.
Pościg ulicą Łódzką. Co padło łupem złodziei?
Kawka i coś słodkiego... do kawki – te produktu padły łupem złodziei, którzy – jak sami przyznali – wybrali się na łowy do Piotrkowa Trybunalskiego. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzieże.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc