Artykuły do tagu: Zasilek

10 tysięcy zasiłku, co miesiąc
Prawie 10 tysięcy zł - tyle każdego miesiąca dostaje trzynastoosobowa rodzina z Piotrkowa Trybunalskiego będąca pod opieką MOPR-u.
Do rodzin trafiły ponad 2 mln zł
Jak wygląda bilans programu Rodzina 500 plus po trzech miesiącach? GOPS w Woli Krzysztoporskiej sumuje świadczenie wychowawcze.
983 wnioski w ramach programu 500+ złożone zostały w gminie Moszczenica. Jaki błąd najczęściej popełniają starający się o to świadczenie?
Zasiłek macierzyński – bezpłatne szkolenie w ZUS
W środę 15 czerwca piotrkowski Inspektorat ZUS organizuje bezpłatne szkolenie z tematyki zasiłkowej.
Kilkanaście milionów rocznie dla gminy Sulejów
Kilkanaście milionów złotych, tylko w tym roku, dostaną mieszkańcy gminy Sulejów w ramach programu Rodzina 500+. burmistrz Sulejowa ma nadzieję, że większość tych pieniędzy zostanie wydana na terenie gminy, napędzając gospodarkę.
Piotrków wypłaca „500+
Ponad 3 tys. wniosków z programu „500+" wpłynęło już do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie. Pierwsze wypłaty (od 19 kwietnia) trafiają już na konta piotrkowian.
Bus 500+ przyjedzie do Woli Krzysztoporskiej
Jak działa program „Rodzina 500+”? Czego jeszcze nie wiemy o programie? Tego będzie się można dowiedzieć już w najbliższy piątek (15 kwietnia), kiedy do Woli Krzysztoporskiej przyjedzie „Bus 500+”.
„Rodzina 500 plus” w gm. Wola Krzysztoporska
Można już pobierać wnioski na świadczenie wychowawcze w ramach programu „Rodzina 500 plus”. Ale uwaga! Składać będzie je można dopiero od 1 kwietnia.
500+ coraz bliżej. Wnioski składamy w trzech punktach!
1 kwietnia ruszy przyjmowanie wniosków o wypłatę świadczeń wychowawczych w ramach programu „Rodzina 500+”. W Piotrkowie uruchomione zostaną dodatkowe punkty wydawania i przyjmowania wniosków.
Wszytko o 500+. Będzie dzień otwarty w MOPR-ze
Piotrkowski MOPR organizuje dzień otwarty dotyczący programu 500+.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc